cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości
10 659 ogłoszeń
Od najnowszych
10 659 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana Górna Grupa
110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem, ul. Brylantowa
1 500 000 zł256 m² 5 859,38 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla
357 000 zł35 m² 10 200 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
445 000 zł48 m² 9 196,11 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa
149 900 zł61 m² 2 469,52 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Łabiszyn
329 500 zł153 m² 2 157,12 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym
420 000 zł44 m² 9 480,81 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona Łochowo
245 000 zł808 m² 303,22 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża
489 000 zł48 m² 10 251,60 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jagiellońska
280 000 zł31 m² 9 061,49 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek
285 000 zł47 m² 6 115,88 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek
169 000 zł36 m² 4 760,56 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla
300 000 zł45 m² 6 666,67 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna uzbrojona, ul. Okrężna
274 560 zł1 056 m² 260 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Froelicha
579 000 zł65 m² 8 931,05 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Winnica
2 699 000 zł1 103 m² 2 446,96 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa
139 900 zł57 m² 2 466,94 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
644 215 zł58 m² 11 050 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem Nowa Wieś Wielka
699 000 zł165 m² 4 236,36 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
429 000 zł35 m² 12 299,30 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
390 000 zł34 m² 11 552,10 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa
221 000 zł34 m² 6 500 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
239 900 zł37 m² 6 483,78 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Władysławowo
84 000 zł1 080 m² 77,78 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Lipnowska
359 000 zł69 m² 5 213,48 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Paderewskiego
186 000 zł681 m² 273,13 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia