dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

481 712 zł52 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł53 m² 10 288,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego umiejscowionego w eleganckim budynku, którego potwierdzeniem uznania była nominacja do udziału w konkursie budowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

899 000 zł73 m² 12 315,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż nowoczesne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73m , zlokalizowane na Szwederowie - tylko kilka minut spacerem od Starego Rynku i Wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Piotrków Kujawski,kujawsko-pomorskie

315 250 zł48 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania z bardzo niskim czynszem w wysokim standardzie? To świetnie się składa! Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkań trzypokojowych. Standard wykończenia zależy od Was samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł42 m² 9 266,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 900 zł29 m² 7 609 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż przytulne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 28,7 m , zlokalizowane na parterze kameralnej kamienicy z lat 30. XX wieku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

140 000 zł750 m² 186,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 750 m , położona w malowniczej miejscowości Łochowice. Najważniejsze informacje: lokalizacja: łochowice Kształt działki: prostokąt Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe, dwustronnie rozkładowe mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku na osiedlu Rubinkowo przy ul. Łyskowskiego w Toruniu. Informacje podstawowe: powierzchnia: 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1. piętrze, w spokojnej i zielonej okolicy. Opis mieszkania: 2 ustawne pokoje jasna kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Dąbie

Nowe Dąbie,kujawsko-pomorskie

629 100 zł102 m² 6 137,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Oferta na wyłączność. Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż dom w stanie deweloperskim (+) Nowe Dąbie, całkowicie wykończony z zewnątrz, wolnostojący,ogrodzony z nowoczesnym piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 100 zł25 m² 12 952,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 26 m , zlokalizowane na 2. piętrze odrestaurowanej kamienicy. Lokal przeszedł pełny remont, a jego przemyślany układ sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szpetal Górny

Szpetal Górny,kujawsko-pomorskie

419 000 zł94 m² 4 457,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szukasz nowoczesnej alternatywy dla mieszkania w bloku? Oferuję nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony na kameralnym osiedlu w Szpetalu Górnym. To miejsce, gdzie nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

416 000 zł80 m² 5 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu lokal usługowy o powierzchni 80 m.kw zlokalizowany w Brodnicy, który jest doskonałym rozwiązaniem dla firm poszukujących przestrzeni do prowadzenia swojej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

440 000 zł1 348 m² 326,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam na sprzedaż urokliwą działkę budowlaną z małym zagajnikiem na jej krańcu w miejscowości Żołędowo, w gminie Osielsko. Działka położona w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Legionów

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł60 m² 4 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Grudziądz ul. Legionów 79/81 - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży lokal użytkowy o pow. 60m2 położony na piętrze w pawilonie handlowo-usługowym z bezpośrednim wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Reptowo

Reptowo,kujawsko-pomorskie

134 900 zł1 220 m² 110,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty są piękne, równe działki budowlane ,o powierzchni około 1200m2, 1223m2, 1220m2, 1500m2 położone w miejscowości Reptowo, gm. Dąbrowa Chełmińska. Działki mają dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł37 m² 7 192,51 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! super lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 37 ,4m2 położone w Bydgoszczy w bardzo poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Skrzetusko ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł30 m² 8 505,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do wprowadzenia 1 Piętro, kawalerka, 30 m2, komórka Lokatorska, 255 000 zł Nieruchomość jest gotowa do wprowadzenia się. Mieszkanie jest po generalnym remoncie : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

579 999 zł52 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Stylowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Bielawy w Bydgoszczy Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej renomowanych i prestiżowych dzielnic Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szembekowo

Szembekowo,kujawsko-pomorskie

980 000 zł198 m² 4 949,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu nowoczesnego budynku mieszkalnego wolnostojącego z garażem dwustanowiskowym. Wzorowany na projekcie z kolekcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Karolewska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

90 000 zł16 m² 5 791,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferuję samodzielny garaż o powierzchni 15,54 m , zlokalizowany w bloku na osiedlu Czyżkówko przy ul. Karolewskiej w Bydgoszczy. Opis nieruchomości: powierzchnia: 15,54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 300 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

414 000 zł53 m² 7 811,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z dużą loggią, słoneczne, w bloku na bydgoskich Wyżynach, graniczące z Glinkami, blisko lasu oraz komunikacji miejskiej. Układ szczeciński powiększony o dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

990 000 zł239 m² 4 145,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:809 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący, w pobliżu lasu, w otoczeniu niskiej zabudowy osiedla zlokalizowanego w Kruszynie Krajeńskim. Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 550 000 zł520 m² 4 903,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:280 m²

Biuro Makler poleca: szukasz pięknego budynku w Centrum Miasta? Zależy Ci na budynku bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz świetnej, zyskownej inwestycji? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł493 m² 588,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Świetna oferta działki budowlanej! tylko W makler! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 493m2 zlokalizowana w Opławcu. Teren położony w malowniczym miejscu przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł42 m² 8 279,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do wprowadzenia Parter, dwa pokoje, 41 m2, 345 000 zł Mieszkanie jest po generalnym remoncie : - Zostały wymienione okna na nowe - Na podłogach położone są nowe panele -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

617 985 zł66 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł54 m² 6 252,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,22 m , położone na 11. piętrze w wieżowcu z windą, na bydgoskim Szwederowie. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł45 m² 7 977,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Zamieszkaj w sercu Bydgoszczy - urokliwe mieszkanie w kamienicy przy ul. Gdańskiej Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m (plus 4 m piwnicy ), położone na 1.