dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 925 zł36 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 400 000 zł300 m² 11 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:200 m²

Jesteś Inwestorem i szukasz miejsca na stworzenie dochodowego biznesu? Mam coś dla Ciebie. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową okazję inwestycyjną w sercu Torunia! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 100 zł62 m² 5 249,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Makler przedstawia serdecznie! Doskonała oferta dla inwestorów! Mieszkania usytuowane w kamienicy po generalnym remoncie, który obejmował: - wymianę pionów kanalizacyjnych - Nową instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

895 000 zł60 m² 14 994,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Nowy Jasiniec

Nowy Jasiniec,kujawsko-pomorskie

139 600 zł4 995 m² 27,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości makler prezentuje atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 4999 m , położoną w miejscowości Nowy Jasiniec , w gminie Koronowo. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Płocka

Dobrzyń nad Wisłą,kujawsko-pomorskie

238 327 zł39 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż dwupokojowe Z balkonem W stanie deweloperskim na terenie zamkniętym | blok Z windą 1 piętro | analitycznie zaprojektowana inwestycja | gwarancja bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł36 m² 9 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko w Makler! Mieszkanie w bardzo pożądanej lokalizacji osiedla Leśnego przy ulicy Sułkowskiego w niskim 3 piętrowym bloku. Blok z cegły z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie 64 m | Parter | ul. Kościuszki | 360 000 zł Idealne dla rodziny, studentów lub jako inwestycja pod wynajem (np. hostel) - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł53 m² 10 288,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części miasta- śródmieście Bydgoszcz. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

320 000 zł84 m² 3 831,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas! wyjątkowa oferta mieszkania W bardzo zacisznej I spokojnej lokalizacji W otoczeniu lasów W miejscowości Aleksandrowiec blisko koronowa, gmina Dobrcz. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł58 m² 9 187,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem - komfort, jakość i gotowe do zamieszkania. Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 57,58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerkaska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł34 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu idealne mieszkanie inwestycyjne. Kawalerka 34,3 m2 z piwnicą o powierzchni 4,6 m2 na osiedlu Leśnym przy ulicy Czerkaskiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

408 000 zł62 m² 6 558,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie | 56 m użytkowe (62 m całkowite) | Bydgoszcz - Szwederowo Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

701 960 zł64 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł57 m² 7 293,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Kapuściska (ulica Spokojna). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałdowo

Wałdowo,kujawsko-pomorskie

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecamy na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 140 m (pow. całkowita ok. 170 m ), położony w miejscowości Wałdowo , zaledwie 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 999 zł60 m² 6 121,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe 60,40 m Bydgoszcz, fordon 4 piętro Duża piwnica Do remontu Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 60,40 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 320 zł38 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chemików

Włocławek,kujawsko-pomorskie

230 000 zł45 m² 5 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,00 mkw , położone na 4. piętrze bloku 4-piętrowego, na Os. Zazamcze, przy ulicy Chemików we Włocławku, z balkonem, całkowicie, nowo wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

720 503 zł81 m² 8 847,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

305 000 zł30 m² 10 335,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1780

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w sercu toruńskiej Starówki, jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w mieście. To niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żałe

Żałe,kujawsko-pomorskie

1 649 000 zł204 m² 8 079,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Wyjątkowy dom z linią brzegową jeziora - idealny dla rodziny lub pod agroturystykę Na sprzedaż oferujemy piękną nieruchomość położoną w malowniczej, spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

674 925 zł69 m² 9 839,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

919 000 zł60 m² 15 235,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle Symfonia to esencja miejskiego prestiżu w sercu Bydgoszczy! Osiedle Symfonia mieści się przy ulicy Jana Karola Chodkiewicza 9 w Bydgoszczy to projekt, który redefiniuje pojęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Trzemeszeńska

Gąsawa,kujawsko-pomorskie

690 000 zł360 m² 1 914,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Kamienica w centrum Gąsawy z działką 1670 m2! Biuro Nieruchomości Makler przedstawia kamienicę na sprzedaż z 1876 r. zlokalizow aną w samym sercu Gąsawy przy ul. Trzemeszeńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

2 762 050 zł7 465 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 7465 m2 położona w centrum Niemcza, gm. Osielsko. Przedmiotem sprzedaży jest 17 działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 7465 m2, objętych mpzp pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

585 000 zł36 m² 16 031,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

605 100 zł60 m² 10 061,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

327 900 zł32 m² 10 295,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Papowo Toruńskie

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

1 399 000 zł145 m² 9 648,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 145 m , położoną na pięknie zagospodarowanej działce 852 m . Dom wybudowany w 2024 roku, na płycie fundamentowej, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

705 915 zł87 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu jedyną i niepowtarzalną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 87,15 m2, z dużym tarasem z widokiem na południe. Nowatorski budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł35 m² 8 050,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 35,4 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Błonie! W skład mieszkania wchodzą: -pokój 15m2, -pokój 6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego bloku na bydgoskim osiedlu Kapuściska - cenionym za spokój, zieleń i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

508 200 zł48 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Błażka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

475 000 zł72 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja Jasne 4 pokoje na Rąbinie - idealne dla Twojej rodziny! Szukasz gotowego mieszkania, gdzie każdy członek rodziny znajdzie swój kąt? To mieszkanie położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Silno

Silno,kujawsko-pomorskie

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu parterowego z pompą ciepła znajdującego się w kameralnej i spokojnej części miejscowości Silno, gminie Obrowo. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

523 522 zł37 m² 14 214,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na centrum miasta i dostępu do pełnej infrastruktury ? Potrzebujesz bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

703 726 zł77 m² 9 149,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bydgoski Nowy Fordon to miejsce gdzie powstała inwestycja w otoczeniu zieleni, w miejscu gdzie cisza i spokój to norma. W dwupiętrowym, kameralnym budynku dostępne są mieszkania dwu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Szwederowo - ul. Dąbrowskiego, bydgoszcz Typ: mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy Powierzchnia: 60 m Piętro: 2 z 4 Układ: przedpokój, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

473 765 zł50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

418 000 zł44 m² 9 565,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż M-3. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z loggią, parter - Osiedle Błonie, bydgoszcz. Obecnie w mieszkaniu trwa remont,koniec przewidziany na ostatni.