dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 656 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 656 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

630 000 zł54 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu nowoczesny, 2-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 54 m2 usytuowany na 2 piętrze w bloku 3-piętrowym z windą oraz dużym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Makler Nieruchomości zaprasza do zakupu świeżo wyremontowanego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 47 m , zlokalizowanego na drugim piętrze niskiego bloku na bydgoskich Kapuściskach-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

830 000 zł151 m² 5 489,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Oferta z rynku pierwotnego. Na sprzedaż - przestronne, 6 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej około 151m2 i użytkowej 146m2, z dwoma balkonami. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Portowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

547 775 zł58 m² 9 431,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska zaprasza do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży apartamentów w stanie deweloperskim! Nowoczesne osiedle realizowane przez renomowanego i doświadczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zająca

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł102 m² 6 848,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Biuro Nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 102,06 m , zlokalizowany w Grudziądz, na Osadzie Tarpno, przy ulicy Zająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 000 zł60 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe | 60 m | balkon | 2025 r. | bez pcc Biuro Nieruchomości prezentuje nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , usytuowane na 2. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą , wybudowanym w 1980 roku. Lokal jest czysty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł47 m² 7 197,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty Polecam duże ,3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze czteropiętrowego bloku. NA bydgoskim błoniu. Mieszkanie jest w bardzo dobrej cenie, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

803 000 zł1 460 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Toruniu na Bielawach1460 m2 Przeznaczenie usługi-,obiekty produkcyjne. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

999 000 zł148 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:533 m²

Dom z duszą w doskonałej lokalizacji - Toruń, koniuchy/chełmińskie Przedmieście machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż wolnostojący, piętrowy dom z 1954 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

448 910 zł41 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

280 000 zł46 m² 6 087 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w samym centrum Solca Kujawskiego! Lokal mieszkalny znajduje się w bloku, w spokojnym i dobrze skomunikowanym sąsiedztwie, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

379 000 zł44 m² 8 712,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Jeśli cenisz sobie kontakt z naturą, wycieczki do lasu ( piękne lasy w pobliżu), a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do miasta( ok 5 min. ), serdecznie zachęcam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 000 zł13 400 m² 119,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość wielkości 1,34 hektara w Toruniu z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Nieruchomość składa się z 5 działek w pobliżu Motoareny w Toruniu. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł55 m² 6 403,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania dostępna wyłącznie w biurze Forma Nieruchomości: lokalizacja: osiedle wyżyny/glinki, ul. Białogardzka, bydgoszcz Powierzchnia: 52,97 m , układ dwustronny Piętro: 0/4 Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

669 000 zł58 m² 11 455,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż doinwestowane M4 o powierzchni 58,4 m 2 mieszczące się na 3. piętrze w bloku z windą w Fordonie, ul. Akademicka. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Izdebno

Izdebno,kujawsko-pomorskie

150 000 zł987 m² 151,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka nad jeziorem. Cisza spokój relaks Więcej informacji pod numerem  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gackowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

323 000 zł31 m² 10 385,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Makler poleca 2 pokoje Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Gackowskiego 5. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

320 000 zł43 m² 7 428,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1111

Tylko U nas! oferta mieszkania do własnej aranżacji. Lokalizacja - Ul. Pck - do Starówki do 10 minut spacerem. ponadto wszystko "pod ręką" apteka, szkoły, przedszkola, przystanki mzk, tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

622 500 zł79 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Uwaga rezerwacja Umowa przedwstępna Na sprzedaż polecamy w pełni umeblowane i wyposażone przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,8 m , usytuowane na 4tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

820 000 zł140 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:927 m²

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Twój wymarzony dom w sercu natury - Cekcyn, powiat tucholski Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, który łączy w sobie nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

321 000 zł24 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 24 m , usytuowane na 4 piętrze w wieżowcu na osiedlu Błonie. Lokal składa się z jasnego pokoju, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

866 663 zł65 m² 13 270 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł887 m² 506,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 888 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji - w Opławcu, przy ul. Opławiec. Dla nieruchomości uzyskano pozwolenie na budowę w 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

362 756 zł39 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy. Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rapackiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł93 m² 4 136,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w sercu Grudziądza - ul. Rapackiego Szukasz przestrzeni dla siebie i swojej rodziny?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

820 000 zł116 m² 7 091,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przepiękny i funkcjonalny budynek w zabudowie szeregowej na bydgoskim Czyżkówku czeka na właściciela! Nie zwlekaj - dostępne dwa segmenty, skrajny lewy i prawy segment. Rozpoczęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

848 610 zł81 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Paparzyn

Paparzyn,kujawsko-pomorskie

74 960 zł1 874 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki przeznaczone pod zabudowę zagrodową położone Paparzynie - 20 minut jazdy samochodem od Grudziądza. Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę sprzedaży 2 działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

356 900 zł35 m² 10 197,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m2 znajdujące się w dzielnicy Szwederowo w Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł160 m² 8 442,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy na Toruńskiej Winnicy idealne miejsce na Twój biznes! Prezentujemy atrakcyjny lokal o powierzchni 160 m , położony w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

842 160 zł77 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bohaterów Kragujewca

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

510 000 zł53 m² 9 659,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzy pokojowego słonecznego mieszkania o wysokim standardzie wykończenia z kompletnym wyposażeniem meblowy, agd, rtv. W cenie ujęte zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

405 000 zł58 m² 6 982,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witamy Państwa, dream Homes Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego, położonego na 3 piętrze w nowym bloku. Mieszkanie wykończone bardzo dobrymi materiałami. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytkowice

Bytkowice,kujawsko-pomorskie

790 000 zł309 m² 2 556,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom mieści w miejscowości Bytkowice koło Koronowa - blisko Bydgoszczy. Dom do wykończenia w trakcie budowy, możliwość przystosowania dla dwóch rodzin lub na działalność. Powierzchnia :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie sprzedaję bez pośredników. Lokal mieści się 5min pieszo od centrum Brodnicy. Tuż obok znajduje się Kościół, hala sportowa oraz park, który zachęca do długich spacerów a dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

377 883 zł31 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję zlokalizowaną w Centrum Bydgoszczy. To idealne miejsce dla osób, które cenią wygodę mieszkania w centrum miasta, w bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

772 700 zł77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętopełka

Toruń,kujawsko-pomorskie

395 000 zł39 m² 10 128,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Bez pośredników! Bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie na 3 piętrze w wieżowcu z windą, 39 m2. Gotowe do zamieszkania. Oddzielna w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne. Na sprzedaż mieszkanie na bydgoskim osiedlu Błonie. Zadbane mieszkanie posiadające ogromny potencjał aranżacji, o powierzchni ok. 47m2, zlokalizowane na 1 piętrze, niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

556 677 zł56 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.