dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 750 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 750 ogłoszeń

409 000 zł50,58 m² 8 086,20 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Chełmińskie Przedmieście, centrum, gotowe go zamieszkania! Przedstawiam Państwu mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części toruńskiego osiedla Chełmińskie.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł865 m² 91,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność działka budowlana 865 m podgórzyn / żnin Z warunkami zabudowy + możliwość dokupienia drugiej działki 849m2 lokalizacja: podgórzyn, gm. Żnin, woj. kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 797 zł76,67 m² 9 309,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja przy zakupie mieszkania wraz Z miejscem postojowym W hali garażowej - komórka lokatorska gratis Nowa, kameralna inwestycja zlokalizowana na bydgoskiej Osowej Górze. W dwupiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł97 m² 2 154,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 809 m²

Dom - niska cena - dobry dojazd! tylko W naszym biurze! Dom w Nowych Marzach, gmina Dragacz - Doskonała Lokalizacja przy Węźle S5 i A1 z Potencjałem dla Inwestycji Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł1 236 m² 249,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży działkę wraz z udziałem 1/3 w drodze stanowiącą drogę dojazdową. Całość stanowi 1236m2. położone w Papowie Toruńskim Osieki. wymiary około 24 front.

Szczegóły ogłoszenia

138 900 zł1 400 m² 99,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okolice Kornelina i Zazdrości, gmina Szubin. Wydane warunki na dom jednorodzinny z garażem. Na działce jest przyłącze prądu oraz przyłącze wody z wodociągu. Można jako kanalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 925 zł35,90 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja - bez pcc I prowizji! Inwestycja obecnie w trakcie budowy z planowanym na I kwartał 2026 roku terminem oddania do użytkowania. Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w samym centrum Torunia Mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku. Budynek znajduje się w centrum osiedla , osłonięty jest innymi budynkami co sprawia iż mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: nowoczesna kawalerka 33,5 m - Bydgoszcz, jachcice Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł768 m² 123,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Działki o powierzchni od ok 780m2 do 1400 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Dziemionna w gminie Nowa Wieś Wielka wśród nowo powstających domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy zakup działek w nowo tworzonym kompleksie działek budowlano - rekreacyjnych w Osadzie Sęk, piękna działka o pow. 100 mkw. Położona w strefie chronionej Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł119,70 m² 9 189,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom Dąbrówka - jedyny i niepowtarzalny! Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwy dom z dużym ogrodem i pięknym widokiem! Powierzchnia to 119,7m2 dodatkowo zaaranżowania piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 794 zł48,58 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Fordonie - nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Wybierz komfort i nowoczesność w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

208 075 zł1 189 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną w podbydgoskiej miejscowości Nekla, gmina Dobrcz. Odległość od lasu około 30m! Działka o powierzchni 1189 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikalna działka z linią brzegową jeziora - Osiek nad Wisłą Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 57 958 m , położona w malowniczej miejscowości Osiek nad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rod Bydgoszcz Szwederowo 305m.kw. przy ul. Skorupki/gersona/grobla/piękna, domek/altana murowana podpiwniczona 3 x 5m (15m.kw) do odnowienia, od 2024 nowy dach z orynnowaniem, woda na.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,80 m² 8 311,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania w dobrej lokalizacji? Ta oferta może być dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 047 m² 157,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Co jest najdroższym towarem na świecie? Oczywiście czas i święty spokój. Wyobraź sobie sytuację, kupujesz działkę i już następnego dnia na plac budowy może wchodzić ekipa budowlana,.

Szczegóły ogłoszenia

1 702 000 zł1 126 m² 1 511,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 1126 m2, położona na bydgoskim Szwederowie (os. Podgórna) Grunt o pochyłym ukształtowaniu, który składa się z 3 działek o powierzchniach: 321, 395.

Szczegóły ogłoszenia

323 100 zł1 795 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jesteś Deweloperem i poszukujesz działki pod inwestycję? Zapoznaj się koniecznie z tą ofertą! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł71,50 m² 3 006,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Idea nieruchomości poleca Mieszkanie M4 do remontu z ogromnym potencjałem - Potulice Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie typu M4 do remontu, położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 1194m 2 (609m 2 i 586m 2 ), zlokalizowanej w miejscowości Łysomice/k Torunia. W drodze, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

538 990 zł34,31 m² 15 709,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Novator centrum nieruchomości poleca: oferta tylko W naszym biurze! Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w budynku z windą - ul. Naruszewicza Lokal składa się z : - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 966 zł38,79 m² 12 425 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 38,79 m , położonego w jednej z najbardziej znanych lokalizacji w Toruniu na osiedlu jar.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 123,8 m 4 pokoje | 1 piętro | działka z kw | ul. Mickiewicza, włocławek. To propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, wysokich pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 000 zł520 m² 55 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:68 800 m²

Oferta Sprzedaży zabytkowego Zespołu Pałacowo Parkowego w Chwaliszewie gm. Kcynia województwo kujawsko pomorskie. Nieruchomość położona jest 50 km od Centrum Bydgoszczy i 55 km od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł37,59 m² 8 911,94 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż bardzo wygodne mieszkanie 2-pokojowe, z oddzielnymi pokojami, położone przy ul. Raszei, na Skarpie. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze wieżowca. Na powierzchni 37 m2 znajdują się 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dziaki objęte planem - niedaleko Bydgoszczy - dobry dojazd! Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 9 działek znajdujących się w na pograniczu Makowisk i Wypalenisk (gm. Solec.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł65 m² 9 830,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w bloku, na osiedlu Leśnym, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 65 m 2 - salon, - 2 sypialnie, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł29 m² 5 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 29 m - Dobre, powiat radziejowski Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy? A może myślisz o inwestycji pod wynajem? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł105 m² 6 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w Osielsku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działki z warunkami zabudowy. Cena 105 zł za m2, możliwość negocjacji. Zagospodarowanie terenu polegające na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego, budynku gospodarczo-garażowego,.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł37,42 m² 4 997,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w budynku wielorodzinnym, w doskonałej lokalizacji na bydgoskich Bielawach. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z 2 pokoi (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,20 m² 10 401,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dzień dobry Państwu Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe położone w bloku na III ( ostatnim) piętrze. W księdze wieczystej wpisane są 3 pokoje - można przywrócić stan pierwotny.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł50,55 m² 9 080,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku z 2003 r. na osiedlu Tatrzańskim, w Fordonie. Pomieszczenia: 50,55 m 2 - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł15 800 m² 601,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka pod zabudowę wielorodzinną 15 800 m2 z projektami, uzgodnieniami na budowę bloków w Fordonie. Teren zabudowy,mieszkaniowej wielorodzinnej o niskiej intensywnością.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Chomiaży Szlacheckiej. Ofertą objęta jest podwójna działka nad Jeziorem Chomiąskim, w odleglości 100 metrów od jeziora i 150 metrów od Hotelu Herbarium. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 936 zł34,48 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Marzysz o własnym kącie, gdzie nikt nie mówi Ci, jak masz żyć? A może szukasz bezpiecznej przystani dla swojego kapitału? Zatrzymaj się na chwilę, bo to mieszkanie na bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł131 m² 4 496,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 307 m²

Nowa atrakcyjna cena siedliska położonego w Sokoligórze 10 km od Golubia-Dobrzynia i 11 km od Kowalewa-Pomorskiego. Idealne dla osób szukających ciszy i spokoju, z szerokimi.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł280 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:19 104 m²

Dwa domy mieszkalny i komercyjny w super cenie. Działka jest w trakcie podziału i w związku z tym podana cena dotyczy tylko zakupu w całości. Po podziale pojawia się inne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Idea nieruchomości oferuję działki: na sprzedaż działka w Wałdowie Królewskim niedaleko Ostromecka. Aktualne warunki zabudowy: zezwalające na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego ,.