dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 656 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 656 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biziela

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł39 m² 10 257,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Biziela w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferta na wyłączność-tylko U nas! 0% prowizji od kupującego! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, na 1 piętrze w bloku, po generalnym remoncie! doskonała lokalizacja ul. Szarych Szeregów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

655 000 zł72 m² 9 059,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję zadbane, funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 4-pokojowe, idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort przestrzeni oraz wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

741 160 zł53 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Promocja! W ramach Promocji Uczestnikowi przysługuje jedno świadczenie do wyboru: miejsce parkingowe, albo usługa wykończenia lokalu mieszkalnego pod klucz! Prestiżowy apartament w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Trzeciewiec,kujawsko-pomorskie

245 000 zł104 m² 2 350,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Dom wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 104,24m2, wybudowany na działce o pow. 494m2 w Trzeciewcu gm. Dobrcz. Oferta dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł60 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,50 m 2 w Fordonie. Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku w spokojnej i cichej okolicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł36 m² 8 615,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas, oferta na wyłączność! Super lokalizacja! Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie ma 35,98 m2 i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

299 000 zł1 196 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w makler nieruchomości! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1196 m , położona w centrum Łochowa, przy utwardzonej drodze z kostki. Wszystkie media dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

546 000 zł103 m² 5 300,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią i łazienką o pow.105m2,położone w domu,w którym są dwa mieszkania/parter i piętro/oraz działka ok.500m2 przynależna .Jachcice WYŁĄCZNOŚĆ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

398 315 zł1 189 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1189 m 2 zlokalizowana w malowniczym Łochowie! Działka w spokojnej okolicy, pełna infrastruktura!. To miejsce łączy uroki spokojnego życia w sąsiedztwie natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Łochowie w bardzo dobrym miejscu, działka budowlana, w drodze gaz, prąd ,woda. Tereny spacerowe, rowerowe, bardzo blisko szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł58 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie do wprowadzenia.Na podłogach położono panele,na ścianach gładzie. W cenie zostaje zabudowa kuchni.Łazienka toaleta razem. Super lokalizacja. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł146 m² 7 191,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 373 m²

Dom położony na pięknie zagospodarowanej dużej działce w miejscowości Niemcz .Dojazd drogą asfaltową. Na parterze duży salon z wyodrębnioną częścią wypoczynkową z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł70 m² 6 414,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze w dwu piętrowym bloku ' duży salon, dwie sypialnie, balkon typu loggia garderoba kuchnia łazienka. Do mieszkania przynależą dwie piwnice i rowerownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

870 000 zł114 m² 7 638,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Dom bliźniak o powierzchni 113 m 2 na działce 675 m 2 w Łochowo. Polecam! Energooszczędny dom w spokojnej okolicy w dobrej lokalizacji. Wysoki standard domu w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

137 900 zł985 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 749 m w Nekla, gmina Dobrcz, powiat bydgoski Miejsce gdzie tworzy się małe osiedle! Działka może być zwiększona docelowa do 1000 m 2 Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarnowo

Czarnowo,kujawsko-pomorskie

1 249 500 zł204 m² 6 113,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

!rezerwacja! tylko U nas! wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house gorąco poleca gotowy do wprowadzenia domu w Czarnowie. Ten ustawny i przestronny dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grabowiec

Grabowiec,kujawsko-pomorskie

279 000 zł48 m² 5 800,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Marzy Ci się mieszkanie blisko natury z dala od zgiełku hałaśliwe miasta? Świetnie trafiłeś, bo to mieszkanie jest wyjątkowe nie tylko ze względu na lokalizację, cenę i rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

421 617 zł35 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj komfort i spokój w nowoczesnym, kameralnym budynku na Wyżynach - inwestycji, w której każdy szczegół został stworzony z myślą o wygodzie mieszkańców. Dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

580 000 zł66 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe mieszkanie (pow. 66 m2) usytuowane na pierwszym piętrze w apartamentowcu na bydgoskim Skrzetusku, blisko szpitala Jurasza. Przestronny, wysoki na prawie 3 metry apartament z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Mrocza

Mrocza,kujawsko-pomorskie

50 000 zł450 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z fantastyczną ofertą działki w super cenie! Makler Nieruchomości prezentuje pięknie położoną działkę rod w miejscowości Mrocza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

2 950 000 zł1 187 m² 2 485,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Bardzo ładny Ośrodek Wczasowy położony 100m od wody w pięknej miejscowości nad Zalewem Koronowskim. Wyłączność.Podana cena jest ceną netto!. Wyposażenie Ośrodka w cenie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

560 000 zł200 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom bliźniak do remontu. Znajduje się w Toruniu-Czerniewicach, bardzo atrakcyjnej dzielnicy miasta. Cicha i spokojna okolica domków jednorodzinnych. Przed domem pieszojezdnia wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł47 m² 6 663,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! mieszkanie W świetnej lokalizacji! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 47,27 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu błonie - ul. Okrzei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

670 000 zł45 m² 14 985,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie dwupokojowe z garażem w bryle budynku w bloku na zamkniętym terenie na Górzyskowie! Mieszkanie zadbane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku z balkonem w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kamionki Małe

Kamionki Małe,kujawsko-pomorskie

210 000 zł70 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:203 m²

Marzysz o własnym domku nad jeziorem, który pozwoli Ci na wypoczynek i aktywnie spędzić letnie wakacyjne dni nad wodą w bliskości natury? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

870 000 zł91 m² 9 560,44 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Posiadamy na sprzedaż nowoczesny apartament wykończony w wysokim standardzie. Położony jest w doskonałej lokalizacji - Bartodzieje. Świetnie zaprojektowany kompleks budynków na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

953 940 zł4 892 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu niezabudowanego położonego na bydgoskich Piaskach z linią brzegową Brdy. Oferta tylko W naszym biurze. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł47 m² 9 568,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

! rezerwacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,03 m2 położone na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 2010 roku na osiedlu Glinki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Kaszowniku

Toruń,kujawsko-pomorskie

427 000 zł47 m² 8 991,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Toruń, mokre, przy Kaszowniku Jeśli doceniasz solidne budownictwo z lat 50-tych i szukasz mieszkania, w którym zamieszkasz lub je wynajmiesz, zapraszam do zapoznania się z poniższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

249 000 zł1 035 m² 240,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o pow.1035m2,która posiada w drodze :gaz,wodę oraz prąd. Działka o kształcie prostokąta,z licznymi samosiejkami. Promocja do końca marca cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

104 000 zł1 939 m² 53,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka rolno-leśna z warunkami zabudowy polegającymi na budowie domu jednorodzinnego. Wodociąg gminny w drodze dojazdowej. Działka położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie nowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł34 m² 9 264,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! (pierwsze trzy zdjęcia przedstawiają wizualizację pokazującą, jak niewielkim kosztem można odmienić to mieszkanie. Fronty kuchenne można przemalować oraz wymienić uchwyty, co.