dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 748 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 748 ogłoszeń

480 000 zł98,60 m² 4 868,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe, znajdujące się na parterze odrestaurowanej kamienicy na Osiedlu Skrzetusko. Lokal ze względu na prestiżową lokalizację i korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane | od 1283 m do 2136 m | mpzp/wz | Zławieś Wielka lokalizacja: działki położone są w miejscowości Zławieś Wielka, przy ulicy Rzepakowej w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,20 m² 7 863,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48,2 m - Bydgoszcz, wzgórze Wolności - 389 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł142,90 m² 7 340,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Dom z pompą ciepła i fotowoltaiką rachunki niższe niż w mieszkaniu. (105,4 m2 powierzchni użytkowej, 142,9 m2 powierzchni całkowitej + garaż dwustanowiskowy ) 25 minut od Bydgoszczy!.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 216 m² 115,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Studio Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Słońsko w gminie Inowrocław. Lokalizacja: działka znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 393 m² 257,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Michał Chrzan   Prestige Nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana w Łochowie posiadająca warunki zabudowy. brakuje sklepów, komunikacji miedzygminnej, edukacji, ośrodka zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

134 000 zł39 m² 3 435,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Na sprzedaż mieszkanie do remontu położone w miejscowości Wiskitno, gmina Koronowo. Lokal o powierzchni 39 m składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł260,67 m² 2 297,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Szukasz domu z dużym potencjałem, możliwością prowadzenia usług,.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 500 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki z warunkami zabudowy w Nasiegniewie! Oferujemy do sprzedaży działki o powierzchniach od. ok. 1000m 2 do ok. 1500m 2 z aktualnymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

125 752 zł1 429 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w sercu natury - idealne miejsce na Twój dom! Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkowo atrakcyjną ofertę. Propozycja dotyczy zakupu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

120 010 zł1 091 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w otoczeniu lasów oraz terenów zielonych nie rezygnując z bliskiego dostępu do infrastruktury oraz komunikacji. Na sprzedaż działki budowlane w Silnie, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

762 000 zł57 m² 13 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentuję Państwu wykończone mieszkanie na os. Jar, w jednym z najładniejszych jego zakątków - os. Naturia - zbudowane przez renomowanego i cenionego dewelopera - Budlex. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny budynek usługowy w centrum Grudziądza - ul. Solna Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny, piętrowy budynek o powierzchni 97 m , zlokalizowany w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,46 m² 6 995,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie ul. Świętojańska Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m , zlokalizowane w oficynie kamienicy przy ulicy Świętojańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 38m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowym bloku z 2016r. na terenie zamkniętym. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni ponad 36m2 położona na parterze w kameralnym bloku na Łęgnowie. Idealna dla singla lub pod inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

83 980 zł1 105 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna cena! Dobre Nieruchomości oferują działkę o powierzchni 1105m2 w miejscowości Władysławowo gmina Łabiszyn. Oferujemy na sprzedaż działkę w nieregularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł60,32 m² 15 500,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Luksusowe mieszkanie premium | Bielawy | Wykończenie pod klucz | 60,32 m Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie klasy premium, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 900 zł60,79 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 60,79m w tym przestronny balkon o powierzchni 16,58 m , usytuowane w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł39,01 m² 8 074,85 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

***rezerwacja do dnia 20.05*** Mieszkanie do remontu DOBRA CENA dogodna lokalizacja **wynagrodzenie dla pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości** LOKALIZACJA: Toruń, osiedle Mokre, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł40,98 m² 9 736,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie. Nowa Kościuszki ***0% prowizji 0% podatku pcc *** Inwestycja Nowa Kościuszki oferuje funkcjonalne mieszkania o metrażach od 25,5 m do 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery wyjątkowe działki o powierzchni. 3339 m każda (jedna 3338 m ), położone na lubianym osiedlu Owczarki w spokojnej, zielonej części miasta. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 532 m w Sitnie, gmina Sośno! Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego! Cicha i spokojna okolica! Chciałabym Państwu przedstawić działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł134 m² 5 820,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Prezentuję Państwu na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne domy w zabudowie szeregowej z garażem ok. 18,00m2 w bryle budynku oraz dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł180 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Tylko w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 4 pokojowego domu w bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Dom piętrowy z garażem oraz poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł79 m² 10 620,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferta sprzedaży mieszkania - górzyskowo Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Górzyskowo.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 000,70 m² 4 496,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:439 m²

Kontakt: mirela Barwińska E-mail:   Telefon:   Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyremontowaną kamienicę położoną w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł7 591 m² 92,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Najlepiej czujesz się na łonie natury i jesteś w trakcie poszukiwań swojego miejsca na ziemi , w którym mógłbyś spełnić marzenie o budowie domu ? a może. szukasz gruntu pod.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł110 m² 5 455 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania dom całoroczny piętrowy położony w miejscowości Mstowo w województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski, gmina Chodecz. Dom wybudowany 20 lat temu z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa Wieś koło Grudziądza Biuro Nieruchomości banaś posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1042 m2 , położoną w miejscowości Nowa Wieś jest to Gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Odkryj doskonałą harmonię życia wiejskiego i miejskiego, inwestując w działkę na wsi idealnie skomunikowaną z miastem! Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł612 m² 325,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 612 m , położony w miejscowości Niwy przy ul. Krakowskiej. Działka oznaczone w ewidencji gruntów numerem 54/45. Wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł440 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 079 m²

Klimatyczne siedlisko z widokiem na Wisłę! Szukasz wymarzonej nieruchomości? Idea Nieruchomości przedstawia wyjątkowy dom z duszą w Strzeleckiej Dolinie Śliwki. Niepowtarzalna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł295 m² 5 728,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości! W skrócie Na sprzedaż przedstawiamy doinwestowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej - 263 m2 + garaż dwu-stanowiskowy 31 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 053 m² 237,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka niezabudowana o powierzchni 1053 m2 położona w Zamku Bierzgłowskim, w gminie Łubianka, w wojewodztwie.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł64 m² 1 953,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sklep na Dom w Jeziorkach gm. Lniano | 64m2 Tylko u nas. ***** Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - wybierz, jak chcesz ją wykorzystać! Szukasz miejsca, które może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł11 985 m² 44,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki w Szabdzie w gminie Brodnica. Zapraszamy do zakupu działek w Szabdzie w gminie Brodnica. Oferta dotyczy dwóch działek stanowiących jedną nieruchomość (nie ma możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 900 zł69,39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na bydgoskich Flisach - w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Kanału Bydgoskiego, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, komfort i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Domek murowany, całoroczny Dobrcz, jezioro ,stowarzyszenie ogrodowe, prezentuję działkę rekreacyjną w Dobrczu w bardzo bliskiej odległości do jeziora., Stowarzyszenie ogrodowe - prąd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Promocja cenowa do końca maja 2026 tylko 192 zł/m2! Sprzedam działkę budowlaną położoną przy ul. Nowej w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania gotowe do zamieszkania, zaprojektowane z klasą przez projektantkę? Chciałbyś mieszkać kilka minut spacerem do Starego Rynku? Marzysz o dużym mieszkaniu bez barier.