dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 656 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 656 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

351 456 zł37 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy. Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inowrocławska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

373 000 zł34 m² 10 971 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka po remoncie | Bydgoszcz, ul. Inowrocławska Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 1-pokojowe zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2013 roku przy ul. Inowrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Sasankowa

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

250 000 zł1 137 m² 219,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w atrakcyjnej lokalizacji w Papowie Toruńskim link do filmu: lokalizacja - Papowo Toruńskie, ul. Sasankowa ; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala z parkingiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

27 000 000 zł14 432 m² 1 870,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od klienta. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Szukasz przestrzeni przemysłowej, która pozwoli rozwijać biznes lokalnie i krajowo, z możliwością efektywnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

70 000 zł29 m² 2 430,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż wolnostojący lokal użytkowy 28,8 m - osiedle Lotnisko, ul. Ikara - Grudziądz Jeśli szukasz idealnego miejsca do prowadzenia własnej działalności gospodarczej - ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sosnowa

Prądocin,kujawsko-pomorskie

165 000 zł1 013 m² 162,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Gminie Nowa Wieś Wielka w miejscowości Prądocin. Oferte znajdziesz tylko U nas! Nieruchomość znajduje się na nowo powstałym Osiedlu Domów Jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szosa Gdańska

Osielsko,kujawsko-pomorskie

2 677 500 zł4 500 m² 595 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest grunt zabudowany o powierzchni 4500 m2 znajdujący się w Osielsku, przy głównej drodze, zaledwie 2 minuty jazdy autem od Galerii Osielsko. Oferta tylko W naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania 3-pokojowego z balkonem, położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy - Fordon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 164 zł44 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

589 000 zł48 m² 12 379,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy ofertę mieszkania na sprzedaż w nowym bloku. Zakończono ostatnie prace wykończeniowe i obecnie mieszkanie oczekuje na nowych właścicieli. Wystarczy wnieść meble, walizki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Maksymilianowo

Maksymilianowo,kujawsko-pomorskie

140 700 zł1 005 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1045 m2 w Maksymilianowie gmina Osielsko. Działka położona w kompleksie działek w którym obowiązuje mpzp i przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Rypin

Rypin,kujawsko-pomorskie

1 680 000 zł4 800 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker działka posiada wydane warunki zabudowy oraz projekt budynku handlowego, położenie przy drodze wojewódzkiej nr 560 w obrębie miasta Rypina Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Steklinek

Steklinek,kujawsko-pomorskie

288 000 zł3 826 m² 75,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości w drodze licytacji elektronicznej. Nieruchomość zabudowana położona pod adresem: 87-640 Czernikowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

822 795 zł87 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

260 000 zł46 m² 5 676,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji na osiedlu Krzywoustego. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

280 000 zł46 m² 6 094,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na parterze budynku z cegły. To doskonała propozycja dla pary, rodziny z dzieckiem, seniorów lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,kujawsko-pomorskie

122 000 zł1 534 m² 79,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w Naszym biurze! Na sprzedaż działka o powierzchni 1500m2 położona w miejscowości Serock gm. Koronowo. Działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Świecie,kujawsko-pomorskie

215 000 zł40 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie Świecie, osiedle Marianki Powierzchnia: 36,55 m + piwnica ok. 3,5 m | Łącznie: ok. 40 m Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie o powierzchni 36,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Lubicz Dolny

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

810 000 zł14 032 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o pow. 1,4032 ha położona w Lubiczu Dolnym - Małgorzatowo (sąsiedztwo vip Dystrybucja S.D. Pikul Spółka Jawna - Hurtownia Chemii i Akcesoriów Samochodowych) objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Marcinkowo,kujawsko-pomorskie

132 210 zł1 469 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjnie położone działki budowlane Urokliwe działki budowlane w Marcinkowie mdash z widokiem na Balczewo, blisko lasu i natury Szukasz miejsca, gdzie każdego dnia będziesz mógł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szpakowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł320 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:394 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość składajocą sie z dwóch niezależnych domów na jednej działce o pow 394 m2. Dom pierwszy: składa się z dwóch kondygnacji 55m2 każda. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 849 zł37 m² 12 195 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 36,97 m , zlokalizowany przy ul. Królowej Jadwigi 14 w Bydgoszczy, w najbardziej rozpoznawalnych i dynamicznie rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

549 000 zł68 m² 8 049,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż atrakcyjnie położone mieszkanie o powierzchni 68 m , w bliskiej odległości od parku miejskiego na Bydgoskim Przedmieściu. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł27 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż elegancką i w pełni wykończoną kawalerkę o powierzchni 27 m2, położoną na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gniewkowo

Gniewkowo,kujawsko-pomorskie

355 000 zł5 300 m² 66,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: dwie malownicze działki 5 300 m Zajezierze, gmina Gniewkowo Idealne miejsce dla miłośników natury - cisza, spokój, lasy i jeziora! Opis nieruchomości Oferujemy dwie piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kozietulskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł48 m² 8 004,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie z dużym balkonem - do remontu -idealna lokalizacja duży potencjał aranżacyjny. 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

690 000 zł248 m² 2 778,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Uwaga rezerwacja: umowa przedwstępna Dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym z poddaszem użytkowym. Jest to budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej ponad 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Urszulewo,kujawsko-pomorskie

84 000 zł1 416 m² 59,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnie działki budowlane z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego w sąsiedztwie Jeziora Urszulewskiego. Oferuję na sprzedaż cztery ostatnie działki budowlane o następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł89 m² 5 963,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie rodzinne w spokojnej części Bydgoszcz na Szwederowie, przy ul. Leszczyńskiego - kilka minut spacerem od Starego Rynku, a jednocześnie z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wąpielsk,kujawsko-pomorskie

399 000 zł2 000 m² 199,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nietuzinkowa działka z wz w miejscowości Długie z linią brzegową Jeziora Dłuskiego. Pojezierze Rypińskie to miejsce o charakterze wypoczynkowym z licznymi obiektami sportowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

365 000 zł58 m² 6 293,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji na osiedlu Zazamcze o powierzchni 58 m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88 m² 6 254,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Świecie,kujawsko-pomorskie

290 000 zł57 m² 5 061,08 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Świecia? Mamy idealną ofertę! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 095 zł30 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

521 418 zł40 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

459 000 zł58 m² 7 913,79 zł/m²