dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 657 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 657 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł280 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:780 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 780m 2 zabudowana jest budynkiem mieszkalnym trzylokalowym w zabudowie bliźniaczej i budynkiem usługowym. Budynek mieszkalny o powierzchni ok 210m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Toruńska

Chełmno,kujawsko-pomorskie

300 000 zł49 m² 6 141 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w sercu Chełmna ul. Toruńska Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48,85 m , usytuowane na parterze klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 045 000 zł220 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:396 m²

Dom na sprzedaż w Czerniewicach z możliwością prowadzenia biznesu lub wynajmu Wyłącznie w Toruńskich Nieruchomościach Dom o pow. użytkowej 180 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

619 000 zł74 m² 8 364,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Tylko U nas! Polecamy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73,76 m (pow. użytkowa 68,45 m ), położone na parterze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł40 m² 6 507,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji. Budynek: lokal mieszkalny umiejscowiony jest w suterenie zadbanej kamienicy z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Winnica

Toruń,kujawsko-pomorskie

9 900 000 zł718 m² 13 797,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową wille mieszczącą się w pierwszej linii brzegowej Wisły. Jest to inwestycja która na nowo zdefiniowała pojęcie luksusu w kategorii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gackowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł61 m² 7 739,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, położonego w świetnie skomunikowanym punkcie Osiedla Górzyskowo. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rypin,kujawsko-pomorskie

899 000 zł751 m² 1 197,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:499 m²

Poszukujesz inwestycji o wysokiej stopie zwrotu, która będzie stale generowała wymierne zyski? Istotna dla Ciebie jest geograficzna dywersyfikacja środków i różnorodność wynajmowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzelce Górne

Strzelce Górne,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł143 m² 8 741,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Oferta tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny o unikalnej minimalistycznej architekturze, zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł67 m² 8 194,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym na 4. piętrze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania z funkcjonalnym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Toruń,kujawsko-pomorskie

524 000 zł58 m² 8 994,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,26 m , położone przy ul. Gdańskiej na spokojnym, zamkniętym osiedlu w Toruniu. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

892 710 zł82 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

122 300 zł1 055 m² 115,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę, dla której uzyskiwane są warunki zabudowy. Ze względu na dużą ilość wniosków w gminie wydawanie warunków trwa dłużej, ale spodziewamy się ich otrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

990 000 zł198 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Dom w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu Torunia w Złotorii. Wybudowany na działce o powierzchni 1253 m2. Powierzchnia mieszkalna domu to 198,5 m 2. Jest możliwość zamiany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł36 m² 7 182,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Polecamy na sprzedaż 2 kawalerki przy operze nova o łącznej powierzchni 36m2. Mieszkania nie wymagają nakładu finansowego. Generalny remont całej oficyny był w 2019/2020 roku. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Cierpice,kujawsko-pomorskie

120 000 zł2 400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki w Cierpicach, gmina Wielka Nieszawka Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2400 m , położona w malowniczych Cierpicach miejscu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł35 m² 9 348,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Bydgoszcz, błonie, balkon Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,30 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

500 000 zł54 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w nowym budownictwie na osiedlu Bartodzieje, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 54 m 2 - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kormoranów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł63 m² 7 466,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 4 pokojowego mieszkania z oddzielna kuchnią, przedpokojem, łazienką, spiżarnią, pralnią i suszarnią położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

940 000 zł124 m² 7 553,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Przepiękny i funkcjonalny bliźniak w spokojnej części lubianego Osielska czeka na właściciela! Nowa oferta w Biurze Forma Nieruchomości! Inwestycja jest aktualnie w budowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chełmica-Cukrownia

Chełmica-Cukrownia,kujawsko-pomorskie

250 000 zł65 m² 3 822,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie w gminie Fabianki, miejscowości Chełmica - Cukrownia oddalonej od Fabianek ok.2km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

229 000 zł25 m² 9 145,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Kawalerka o powierzchni 25,04 m2 przy kpsw, torbydzie, hali Łuczniczka przy Toruńskiej 80. W pobliżu przystanek tramwajowy, tereny spacerowe wzdłuż Brdy. Przechodząc Mostem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łysomice

Łysomice,kujawsko-pomorskie

490 000 zł1 421 m² 344,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży niezwykle atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej o powierzchni 1421m 2 , zlokalizowanej w miejscowości Łysomice/k Torunia. Działka w kształcie ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wistka Królewska

Wistka Królewska,kujawsko-pomorskie

99 000 zł1 500 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane o pow. ok. 1 500 m2 każda w miejscowości Mostki, w gminie Włocławek *** oferta dostępna wyłącznie w Forma Nieruchomości *** Na sprzedaż 6 atrakcyjnych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowniki

Bobrowniki,kujawsko-pomorskie

390 000 zł122 m² 3 194,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:908 m²

Dom piętrowy, dwurodzinny, o powierzchni 122,10 mkw, położony w mieście Bobrowniki, powiat Lipno, w województwie kujawsko-pomorskim, składający się z dwóch mieszkań 3-pokojowych:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szembekowo

Szembekowo,kujawsko-pomorskie

980 000 zł199 m² 4 924,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu nowoczesnego budynku mieszkalnego wolnostojącego z garażem dwustanowiskowym. Wzorowany na projekcie z kolekcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Sulnowo

Sulnowo,kujawsko-pomorskie

760 000 zł6 353 m² 119,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej o powierzchni 0,6353 ha, położonej w strefie przemysłowej Vistula II w miejscowości Sulnowo, w bezpośrednim sąsiedztwie Świecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bociania

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

289 000 zł783 m² 369,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaż działki budowlanej, zlokalizowanej w Małej Nieszawce przy ulicy Bocianiej 1. Działka położona w centralnej części Małej Nieszawki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipniczki

Lipniczki,kujawsko-pomorskie

950 000 zł171 m² 5 569,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Biuro Rab-Haus prezentuje wyjątkowy dom jednorodzinny - jeśli szukasz przestrzeni, prywatności i solidnej jakości budowy - ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Prosta

Kobylarnia,kujawsko-pomorskie

196 000 zł1 590 m² 123,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki budowlanej pod Bydgoszczą w rozsądnej cenie? Ciekawy areał o powierzchni 1590 m2 czeka na nowego właściciela. Działka znajduje się w miejscowości Kobylarnia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

350 000 zł1 395 m² 250,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy działkę o pow.1395m2 w kształcie prostokąta .Lokalizacja ŁOCHOWO. Działka posiada aktualne warunki zabudowy,na dom jednorodzinny. Media:woda miejska,skrzynka energetyczna,gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Borówno

Borówno,kujawsko-pomorskie

159 000 zł390 m² 407,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Okazja działka rekreacyjna w miejscowości Nekla rod "borówka" Z domkiem na fundamentach murowanych z piwnicą o powierzchni zabudowy 35 m2 okna plastikowe, ocieplony styropianem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

368 000 zł47 m² 7 801,57 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 47,13 m z parkingiem - Bartodzieje Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,13 m , położone na 2. piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

830 000 zł84 m² 9 893,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze, trzykondygnacyjnej kamienicy na sielance Ceniona lokalizacja, ciche i urokliwe sąsiedztwo domów jednorodzinnych oraz przedwojennych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

79 000 zł16 m² 5 031,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas! garaż W rewelacyjnej I bardzo poszukiwanej lokalizacji! Przedmiotem sprzedaży jest garaż murowany położony na osiedlu Bielawy ul. Powstańców Wielkopolskich 11-13a. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 45m 2 , składa się z: - trzech pokoi, - kuchni, - łazienki z wc - przedpokoju. do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

483 000 zł43 m² 11 232,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 mkw. położone na pierwszym piętrze w apartamentowcu na osiedlu Wilczak, wybudowanym w 2022 roku. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Czernikowo,kujawsko-pomorskie

599 000 zł88 m² 6 830,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom, 4 pokojowy w stanie deweloperskim, położony w sercu Czernikowa o powierzchni 87,70 m . Dom wyposażony jest w pompę ciepła oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mała Andrzeja

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

149 000 zł33 m² 4 492,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz pierwszego mieszkania albo niedrogiej inwestycji na wynajem? W tej cenie trudno znaleźć lokal z osobną kuchnią, łazienką z oknem i prywatnym tarasem - a tutaj masz to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kruszyn

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

105 000 zł1 034 m² 101,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w Naszym biurze! Na sprzedaż działka o powierzchni 1034m2 położona w miejscowości Kruszyn gm. Sicienko. Na terenie, na którym jest położona obowiązuje Miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 323 401 zł109 m² 12 195 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 108,52 m , zlokalizowany przy ul. Królowej Jadwigi 14 w Bydgoszczy, w najbardziej rozpoznawalnych i dynamicznie rozwijających.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij