dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

401 990 zł38 m² 10 578,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na parterze - Wyżyny Lokal składa się z : - salonu od strony zachodniej 17m2 - sypialni 7 m2 - kuchni 8 m2 - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł146 m² 10 304,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości. Funkcjonalny dom typu bliźniak oddany do użytku w 2018 roku położony blisko toruńskiego Centrum - kwestia przejechania przez most i jest się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Polichno

Polichno,kujawsko-pomorskie

89 000 zł1 089 m² 81,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

- sprzedam działkę budowlaną nr 240/12 o powierzchni 1089m2 w miejscowości Polichno, gmina Nakło nad Notecią. - działka posiada aktualne warunki zabudowy. Na działce przeprowadzone zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł163 m² 9 202,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 299 m²

Sprzedam nowy dom wybudowany 3 lata temu w spokojnej i malowniczej dzielnicy Włocławka-Rybnicy. Nieruchomość wybudowana na działce wielkości 1299 m2 , która składa się z : -dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł49 m² 3 274,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Grudziądzu przy ulicy Chopina w wolnostojącej, zadbanej kamienicy. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

388 000 zł73 m² 5 315,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mapa Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2 zlokalizowane na osiedlu Południe. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze w niskim zadbanym bloku. Standard I wykończenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

360 000 zł65 m² 5 504,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Polecam trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w Lubiczu Górnym na ul. Kołłątaja o powierzchni 65,4m2. Lokal usytuowany jest w budynku wybudowanym z płyty w 1988 roku na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

175 000 zł875 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową w Łochowie o pow. 875 m2. Działka objęta studium, które docelowo będzie przewidywać tereny mieszkaniowe w mpzp, do tego momentu wydawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harcerstwa Polskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

300 000 zł47 m² 6 423,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe na I piętrze w bloku przy ul. Harcerstwa Polskiego na os. Nowym tuż obok Parku Solankowego. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Szosa Okrężna

Toruń,kujawsko-pomorskie

59 000 zł321 m² 183,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna o pow. 321m2 na terenie rod Storczyk-Nowicki przy ul. Sz. Okrężna w Toruniu. Na terenie ogródka liczne drzewa owocowe ( jabłoń, grusza, wiśnia, czereśnia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

827 570 zł70 m² 11 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

1 196 000 zł142 m² 8 422,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, parterowego domu jednorodzinnego z dachem kopertowym, wybudowanego w 2020 roku.Nieruchomość położona jest w miejscowości Dobrcz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

550 000 zł51 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż * 51 m2 * 2 pokoje * Podgórz Komfortowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - wygodny układ, garderoba y wysoki standard codziennego życia. Gotowe do wprowadzenia. Cechy oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jezuicka Struga

Jezuicka Struga,kujawsko-pomorskie

899 000 zł184 m² 4 880,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Polecam na sprzedaż kilkuletni dom, który jest najlepszym projektem z modelu Jaskółka położony na działce o powierzchni 850 m2 w Jezuickiej Strudze wśród sąsiedztwa innych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł26 m² 15 098 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na ul. Kościuszki. Nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 25 m , zlokalizowane w nowym budynku deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości rezerwacja Zamieszkaj komfortowo na zielonych Kapuściskach! Szukasz przestronnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w spokojnej okolicy z doskonałą komunikacją? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrężna

Brodnica,kujawsko-pomorskie

335 000 zł40 m² 8 358,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,08 m , położone na parterze w nowoczesnym bloku z 2018 roku. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uznamska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

316 500 zł42 m² 7 517,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w naszym biurze! Wyłączność klucze w biurze. Zdjęcia poglądowe Z Z wizualizacji.MIESZKANIE DO REMONTU! Zapraszam do zapoznania się z oferta mieszkania M-3 z loggią na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

995 000 €287 m² 3 466,90 €/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Poszukujesz nietuzinkowej, jedynej w swoim rodzaju willi za miastem w okolicy jeziora i lasu, jednakże nieopodal miasta? Ta oferta jest dla Ciebie, już dzisiaj czeka na Ciebie 2 kondygnacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Brodnica,kujawsko-pomorskie

450 000 zł40 m² 11 205,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowo i kompleksowo urządzone mieszkanie na prestiżowym osiedlu Longinówka z możliwością dokupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym. Składa się z przedpokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

387 980 zł41 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie dwupokojowe (40,84m2) na piątym piętrze w budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w Centrum miasta. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cicha

Janikowo,kujawsko-pomorskie

345 000 zł42 m² 8 233,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 41,9 m z ogródkiem - Broniewice, gm. Janikowo Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 41,90 m , położony na parterze w miejscowości Broniewice (gm. Janikowo). Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osiedlowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

450 000 zł52 m² 8 670,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne, przestronne 3 pokoje z balkonem 51,9 m Ciechocinek, ul. Osiedlowa Na sprzedaż zadbane, odnowione mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,9 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylarnia

Kobylarnia,kujawsko-pomorskie

747 500 zł186 m² 4 018,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:854 m²

Makler nieruchomości Oferuje do sprzedaży dom usytuowany 15 km od Bydgoszczy w gminie Nowa Wieś Wielka. Nieruchomość idealnie nadaje się dla osób pracujących w mieście, pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiela

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w samym centrum Torunia, gotowego do wprowadzenia! Koniecznie obejrzyj film! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Kobylarnia

Kobylarnia,kujawsko-pomorskie

75 680 zł860 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni od 860 m do 2250 m , położone w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy. To idealne miejsce dla osób poszukujących przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krucza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 299 900 zł138 m² 9 385,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z wyjątkową i rzadko spotykaną ofertą nieruchomości na sprzedaż. Dom wolnostojący z garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł45 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy u l. Kościuszki 12c, osiedle Mokre. Mieszkanie o powierzchni 45,20 m2 znajduje się na 4 piętrze ( ostatnim) w bloku wybudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

488 374 zł39 m² 12 430 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Novator centrum nieruchomości poleca: oferta dla inwestora, który chce kupić mieszkanie z solidnymi najemcami. Mieszkanie w nowym budownictwie na Wzgórzu Wolności, ul. Karpacka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiatrakowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 000 zł54 m² 9 889,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Oferta W biurze nieruchomości prestige. Opiekun oferty Polecam loftowe mieszkanie ,które będzie spełnieniem oczekiwań klientów z artystyczną duszą. To 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 190 000 zł147 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:998 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący dwupiętrowy o powierzchni 147 m2. Dom w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Lokalizacja: - dom na pograniczu administracyjnym Torunia i Lubicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malinowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

580 000 zł61 m² 9 547,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania Na Skarpie, ale ceny dużych ponad 70-metrowych mieszkań są zbyt wysokie? Tu masz sprytne rozwiązanie - 4 pokoje na 61 m = niższa cena zakupu i niższe opłaty eksploatacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

M4 w Fordonie, gotowe do adaptacji od zaraz! Mieszkanie ulokowane na parterze w bloku z 2013, położone w dogodnej lokalizacji na Nowym Fordonie. Wnętrze to salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł31 m² 12 305,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż urocze, słoneczne mieszkanie o powierzchni 30,80 m , położone na 4 ostatnim piętrze w bloku z płyty przy ul. Gagarina , tuż naprzeciwko Auli Uniwersytet Mikołaja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł44 m² 9 006,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do negocjacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni blisko 45 m , położone na 3. piętrze, z dodatkowym pomieszczeniem użytkowym o powierzchni 30 m na tym samym poziomie -.