dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 759 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 759 ogłoszeń

204 900 zł26 m² 7 880,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 26,13 m2. Lokalizacja: łochowo, 15 minut autem.

Szczegóły ogłoszenia

39 900 zł1 200 m² 33,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w gminie Piotrków Kujawski, w miejscowości Gradowo. Działki o powierzchni 1511 m oraz 1200 m znajdują się w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł165,42 m² 4 769,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Dom po termomodernizacji z ogromną działką! Lipno, ul. Sportowa | 2 x Niezależne wejścia | Podlicznik | Działka 4700 m Cena: 790 000 zł (do negocjacji) Prezentujemy na sprzedaż solidny,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Wygodny parterowy dom na dużej działce ze stawem na skraju Borów Tucholskich ferta wyłącznie W biurze "rodzinne nieruchomości" Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca na sprzedaż atrakcyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam na prezentacje atrakcyjnie położonej działki budowlanej o powierzchni 2120 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Skórzewo na terenie powiatu Nakielskiego, nieco.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł140 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Parter salon z kuchnią, duży korytarz, łazienka, garaż plus kotłownia. Piętro duża łazienka 3 pokoje + pralnia. Ogrzewanie Pompa ciepła stiebel Eltron 8kw Klima oddzielna góra dół plus.

Szczegóły ogłoszenia

1 127 000 zł49 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna o pow. 4,90 ha (49000 m2) w miejscowości Likiec w sąsiedztwie lasu, jeziora Łąkie oraz plaży w miejscowości Wólka w cichej i przepięknej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł145,58 m² 8 174,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom wolnostojący na dużej działce w sąsiedztwie Jeziora Chełmżyńskiego Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący, położony na w pełni ogrodzonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł866 m² 484,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:621 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności działki o numerze ewidencyjnym 396/2 z obrębu 0001 o powierzchni 621 m oraz prawo własności posadowionego na tym gruncie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 929 m² 77,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ewa   Przedstawiam ofertę sprzedaży dwóch działek o powierzchni 1929m2, 1928m2, w miejscowości Wola-gmina Rogowo. Działki położone w cichej okolicy w otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł47 m² 7 382,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach, usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanym budynku. Lokal jest pusty i gotowy do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 119 000 zł139,09 m² 8 045,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Wyjątkowy dom parterowy 139 m z garażem i dużą działką | Osielsko, ul. Lawendowa Są domy, które po prostu mają dobry metraż. I są też takie, które już na etapie projektu zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

409 000 zł40,14 m² 10 189,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament na dynamicznie rozwijającym się osiedlu zaledwie 10 minut do Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz wsb Merito Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej, starówki oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

273 375 zł1 215 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka z widokiem na Noteć opis oferty: idealnie usytuowana działka w Brzozie, w samym centrum a równocześnie na łonie natury i przy brzegu Noteci. Wielkości 1215 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom na sprzedaż! Prezentujemy dom położony w blisko jeziora, otoczony dużym ogrodem (działka 1300 m2) w którym każdy członek rodziny znajdzie miejsce dla siebie. Nieruchomość Ten dom to.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kup trzy pokoje W cenie dwóch i zamieszkaj W wyjątkowym miejscu nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 999 zł170 m² 4 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Rewelacyjny dom z rynku pierwotnego! Głogowo. Bez prowizji i podatku pcc! Przedstawiamy Państwu dom w stanie deweloperskim z praktycznym układem pomieszczeń jaki daje projekt Dandys.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł102,24 m² 7 130,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Dom - Toporzysko - 10 km od Bydgoszczy - stan deweloperski "plus" Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość, którą Ty zamienisz w dom. Budynek w pięknej okolicy, na obrzeżu.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł385 m² 2 064,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 053 m²

Dobre Nieruchomości prezentują na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w Starym Toruniu reprezentacyjną willę w stylu kolonialnym na działce o powierzchni 2053 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł404 m² 470,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają działkę budowlaną o powierzchni 404 m , położoną w bardzo cichym i malowniczym miejscu, z doskonałym dojazdem do Bydgoszczy (fordon). Polecam!.

Szczegóły ogłoszenia

5 720 000 zł57 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 5,72 ha pod budowę hali przemysłowej,magazynu w Małgorzatowie koło Torunia. Oferuje Państwu działkę o powierzchni 5,72 ha zlokalizowaną w Małgorzatowie gmina Lubicz. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 470 m² 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Hala z domem/biurami/magazynami Duża działka przed domem jest wielkim atutem, teren działki płaski, uzbrojony w instalacje, ogrodzony. 1. Część produkcyjno-gospodarcza Hala produkcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

To idealna propozycja dla par, singli, małych rodzin, a także osób szukających alternatywy dla mieszkania w bloku. Świetna inwestycja pod wynajem również krótkoterminowy. Opis mieszkania: na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

286 600 zł26,03 m² 11 010,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w przedsprzedaży w nowym budownictwie blisko Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 195 m² 79,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam działkę o powierzchni 2195m2 w Czarnowie. Dobra cena! Dla działki zostały.

Szczegóły ogłoszenia

229 840 zł33 m² 6 964,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Dobre Nieruchomości polecają: 2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy Centrum Bydgoszczy Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,80 m , położone na 2. piętrze w całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w miejscowości Chalin, gm. Dobrzyń nad Wisłą. Działka o powierzchni niespełna 2 hektarów położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 541 (dobrzyń.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł83 m² 2 710,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 83 m 2 zlokalizowany na parterze przy ruchliwej ulicy w Centrum Włocławka. Nieruchomość składa się z dużej sali sprzedażowej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł3 689 m² 569,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w świetniej lokalizacji! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3 689 m z przeznaczeniem pod zabudowę usługową z 6640 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ciechocinku blisko centrum przy ul. Lipowej Działka budowlana przy ul. Lipowej o powierzchni 795 m 2 położona w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu strefa.

Szczegóły ogłoszenia

501 823 zł42,17 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł84,23 m² 10 091,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:210 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w centrum Torunia zlokalizowanego w pięknej zielonej dzielnicy. Przestronny i słoneczny dom czeka na swoich nowych właścicieli,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**** oferta W biurze DML-gs-3076 **** Oferujemy do sprzedaży działkę budowlną znajdującą we Włocławku na os. Michelin. Nieruchomosć w rzadko dostępnej lokalizacji (ul. Parkowa). Szkoła -.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł58,07 m² 11 968,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

! oferta dostępna tylko W pepper house! 3 pokoje + 2 ogrody w nowym budownictwie! atuty: - mieszkanie z dwoma ogrodami! - nowoczesne osiedle z wewnętrznym patio! - windy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 838 zł75,59 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Osiedle Lawendowe Wzgórze ul. Magdaleny Mortęskiej - Nowa inwestycja na mapie Chełmna. Sprzedaż lokali mieszkalnych w miejscowości Chełmno, gmina Chełmno, powiat chełmiński,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł208,13 m² 3 603,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 802 m²

Opis nieruchomości - budynek po starym młynie Z ogromnym potencjałem Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o nieograniczonych możliwościach adaptacyjnych, mieszcząca się w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kancelaria Nieruchomości class zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł59 108 m² 11,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z wydanymi warunkami zabudowy o pow. 5,9108 ha (59108 m2) w miejscowości Szczekarzewo przy drodze Łąkie - Rogowo w przepięknej okolicy otoczonej zielenią. Warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dobre Nieruchomości polecają mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 41,74 m2, z nowoczesnym remontem i wyposażeniem, znajdującego się na parterze, przy Placu Poznańskim,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł87,93 m² 7 676,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na Bydgoskim Przedmieściu, jednej z najpiękniejszych i najbardziej urokliwych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł847 m² 820,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:847 m²

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 847 m zlokalizowana w jednej z najbardziej poszukiwanych części Bydgoszczy - Fordon, ul. Topazowa. To propozycja dla osób, które.