dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 749 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 749 ogłoszeń

Rynek pierwotny

664 105 zł60,10 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie Czyżkówko | 0% pcc | 0%prowizji Nowoczesne budownictwo Wysoki standard Taras/balkon lub ogródek Garaż podziemny Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 426 m² 91,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

3 kilometry do granicy Grudziądza! W pełni uzbrojona działka budowlana ,przyłącze: prąd i woda na działce, przy działce kanalizacja , gaz i sieć telekomunikacyjna , droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kruszyn krajeński. Nieruchomość gruntowa O powierzchni 2318 m2. Składa się Z 3.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł36,32 m² 4 212,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kontakt Dawid Wicki   Witam Serdecznie. Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu: mieszkanie 2- pokoje o powierzchni użytkowej 36,32, położona na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł110 m² 8 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:923 m²

Dom z duszą i potencjałem - Sienno, gm. Dobrcz, powiat bydgoski Powierzchnia użytkowa: 110 m Działka: 923 m Dodatkowo: pozwolenie na rozbudowę o 80 m Dom odebrany.

Szczegóły ogłoszenia

96 921 zł1 089 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Kałdusie, gmina Chełmno, powiat chełmiński. Działka o powierzchni 1089 m2. W cenie 1/12 udziału w dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł745 m² 362,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu tę wyjątkową działkę o powierzchni 745m2, która stanowi niepowtarzalną okazję inwestycyjną lub możliwość wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł220 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Na sprzedaż siedlisko z domem jednorodzinnym wolnostojącym o powierzchni 220mkw., na działce o powierzchni około 7500mkw. (do wydzielenia z większego obszaru). Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł74 m² 6 959,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Dobre Nieruchomości prezentują przestronne M5 położone w bardzo wygodnej lokalizacji - Bartodzieje, najlepiej skomunikowanej dzielnicy w Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 74,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł33 m² 11 484,85 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2 z ogródkiem 50m2 położone na parterze w nowym bloku mieszkalnym na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł150 m² 2 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Studio Focus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż piętrowy dom typu bliźniak idealny dla rodziny z dwójką dzieci. Nieruchomość jest w stanie do remontu. * pow. użytkowa 115m2 * działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka w Nasiegniewie! Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2009m 2 , w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy na dwa budynki mieszkalne jednorodzinne wraz z infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł154,18 m² 8 431,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący na działce -500m2.w Osielsku spokojnej okolicy Parter- salon z aneksem kuchennym, WC, hol. Piętro- 4 sypialnie, łazienka z wc, garderoba. Ogrzewanie - pompa ciepła. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

142 800 zł5 100 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 0,51 ha (5100 m2) w miejscowości Likiec w sąsiedztwie lasu, jeziora Łąkie oraz plaży w miejscowości Wólka w cichej i przepięknej okolicy Jeżeli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Żołędowo, gmina Osielsko, ul. Jastrzębia, z szybkim dojazdem do Bydgoszczy. Dla terenu wydane Warunki Zabudowy przed podziałem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,15 m² 13 432,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,15 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z windą w inwestycji Nowe Flisy. To przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł42 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym o powierzchni 41,92 m kw, usytuowane na 11 z 11.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,69 mkw + pomieszczenia przynależne piwniczne i strychowe 41,33 mkw - łącznie 98,02 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł2 126 m² 348,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż - Bydgoszcz, jachcice Prestiżowa lokalizacja | pełne uzbrojenie | wysoki potencjał inwestycyjny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł90 m² 6 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w niemczu/jagodowie. Bardzo dobra cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w IV etapie inwestycji deweloperskiej na malowniczym ,osiedlu Parkowym' w Aleksandrowie Kujawskim. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Opis nieruchomości Prezentuję Ci działkę położoną w malowniczej okolicy nad Zalewem Koronowskim, w miejscowości Nowy Jasiniec, gm. Koronowo. Powierzchnia działki to około 1100m2.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł64,13 m² 9 870,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie z tarasem | 64 m | Osielsko Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w spokojnej i zielonej części Osielska ,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł116 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu domu typu bliźniak, piętrowy dom o powierzchni 116 m , 5 pokojowy, z ogródkiem, położony w spokojnej lokalizacji w Fordonie. Uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł16 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż o powierzchni 15,5 mkw, położony w przyziemiu 3-piętrowego budynku wybudowanego w 2008 roku w centrum Włocławka, przy ul. Stodólnej 39/41, w terenie zamkniętym. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł37,30 m² 2 680,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy o powierzchni 37,30 mkw + duża piwnica, położony w kompleksie pawilonów wybudowanych w 1980 r., przy ulicy Rzemieślniczej, w Centrum Włocławka, na 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Solcu Kujawskim. Dostępne wyłącznie u Nas. W ofercie kilka,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł916 m² 152,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Forma Nieruchomości! na sprzedaż / Działka budowlana o pow. 916 m2 w Błądzimiu - Twój azyl blisko jeziora! Szukasz idealnego miejsca na swój dom lub letnisko? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 95,70 mkw + przynależna piwnica 38,90 mkw, położone na 1. piętrze solidnej, stylowej kamienicy w samym Centrum Włocławka, przy Placu Wolności, z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

6 390 000 zł850 m² 7 517,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:18 780 m²

Epic residence: tam, gdzie luksus spotyka się z historią światowych ikon Przedstawiamy nieruchomość, która wymyka się wszelkim klasyfikacjom. To nie jest po prostu dom to monumentalna.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł290 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:893 m²

Polecam do sprzedaży dom dla wymagających klientów, położony w Niemczu na działce ok.900 m2. Nieruchomość przeszła gruntowny remont w 2024 roku, wraz z wymianą wszystkich instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam ostatnią działkę pod zabudowę mieszkaniowo-usługową w Inowrocławiu przy ul. Wielkopolskiej. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja - Zazamcze przy lesie w niskim bloku! Mieszkanie idealne pod inwestycje typu wynajem. Oferujemy do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok.33 m 2 na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł31 098 m² 41,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. 3,1 ha W pierwszej linii brzegowej - serce borów tucholskich Z dumą prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

595 200 zł49,60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dostępne od zaraz - 2 słoneczne apartamenty wykończone i umeblowane pod klucz, z własnym ogrzewaniem- idealne miejsce na przyjazd na zabiegi do Ciechocinka Bardzo atrakcyjna lokalizacja do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Toporzysko 3000m2 - idealna inwestycja Tylko w Naszym Biurze Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną. Atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł40 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:40 m²

Domek rekreacyjny w lesie, blisko jeziora! Szanowni Państwo! Specjalna nowa oferta dla osób szukających gotowego domku rekreacyjnego! To miejsce, w którym jesteście Państwo w lesie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przygotowaliśmy koncepcję budynku i zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod budynek biurowy. Koncepcja wykonana zgodnie z obowiązującymi zapisami mpzp. Powierzchnia biologicznie czynna.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł1 000 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis oferty: na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m 2 w spokojnym i zalesionym miejscu. Media: prąd i woda w drodze. Lokalizacja: władysławowo, 23 km od Bydgoszczy, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł520 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Na sprzedaż działający pensjonat położony w ścisłym centrum Ciechocinka w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Duża działka o powierzchni 2350 m 2 , ładnie zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł170 m² 4 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową zabudowaną w Fabiankach, województwo kujawsko-pomorskie. Zapraszamy na bezpłatną.