dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 753 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 753 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki objęte mpzp | zabudowa usługowo - mieszkaniowa | widok na las | Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kompleksu działek o powierzchni 1052 - 1244 mkw., które są.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł123 m² 6 910,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:734 m²

Sprzedam nowy dom przy ul. F.Emmonsa w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Wkrótce więcej zdjęć ze środka domu. Dom wolnostojący budowany wg.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Kamionki Małe o powierzchni 2925 m2. Działka w kształcie prostokąta, z dojazdem drogą asfaltową. Do działki doprowadzony prąd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 960 zł64,40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

NA spzredaż / komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m2 z dużym ogródkiem 72,8 m2. - kupujący nie płaci (0% prowizji, 0% podatku pcc) - Super lokalizacja (wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

169 500 zł1 130 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Trzęsaczu - mpzp opis oferty: przedmiotem oferty jest działka budowlana w miejscowości Trzęsacz. Teren objęty mpzp, pod budownictwo jednorodzinne. Media: prąd gaz woda.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,22 m² 13 385,68 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Filmowym w Bydgoszczy Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na nowoczesnym i prestiżowym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Polecamy do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane kilka kilometrów od Łabiszyna Zlokalizowane przy scianie lasu, z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Prad i wodociąg w drodze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36 300 m² 8,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczej nieruchomości - terenu leśnego - pięknego lasu z dominacją brzozy w Rożno-Parcele. Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 000 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Brodnica - Bobrowiska, działka oddzielona od doliny Drwęcy sosnowym lasem na sprzedaż. Warunki zabudowy na dom jednorodzinny ,powierzchnia zabudowy do 150m2,do dwóch kondygnacji. Woda, prąd przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Świeżo odremontowane mieszkanie 2-pokojowe na Górzyskowie! Budynek z końca lat '30 , położone jest w północno-zachodniej części dzielnicy. Wnętrze to salon, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 380 zł37,82 m² 14 446,85 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowy apartament blisko starego miasta kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji do biura! Na sprzedaż komfortowy apartament zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł128,37 m² 11 918,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż, przestronny apartament o powierzchni 128,37m2 położony w spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni. Mieszkanie zostało wykończone wysokiej jakości materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł15 900 m² 9,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grunt niezabudowany o powierzchni 1,59 ha ( pastwiska, grunty orne, nieużytki V i VI klasa).Działka 49/4 porośnięta naturalną roślinnością i pozostałości starego sadu owocowego. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 890 zł61,66 m² 8 399,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie dostępne W kredycie - bez wkładu własnego Skorzystaj z rządowego programu i zamieszkaj na swoim szybciej. O mieszkaniu nr. 3 : przedmiotem ogłoszenia jest 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 060 zł57,72 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Garbary - nowoczesne mieszkanie W kamienicy! atuty: - kameralna inwestycja - tylko 6 mieszkań w budynku! - miejsce postojowe w hali garażowej w cenie! - wysokie pomieszczenia - od 260 do.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł330 m² 2 724,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:905 m²

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość w postaci dużego, wielorodzinnego domu z lokalem usługowym i garażami. Całość umiejscowiona na 905m2 ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł181 m² 7 182,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Tylko u nas! Dom pod Bydgoszczą. Na sprzedaż wyjątkowy dom pod Bydgoszczą! Powierzchnia użytkowa: 124 mkw. Powierzchnia całkowita: 180 mkw. Powierzchnia działki: 1000 mkw. Rok budowy: 2004 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka 7900 m - Michale, gm. Dragacz Oferujemy działkę o numerze ewidencyjnym 74/2 i powierzchni 7900 m , położoną w spokojnej, zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 761 m² 57,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Lokalizacja Na sprzedaż działka w miejscowości magdalenka/karczemka gmina Dobrcz. Charakterystyka Powierzchnia działki 2760m2. Częściowo zadrzewiona, samosiejki do usunięcia. Do działki zostały.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 063 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta tylko u nas! Umów się z nami na prezentację nieruchomości! Telefon   . Na sprzedaż działka o powierzchni 1063 m2 znajdująca się w Obórzni, gmina Łabiszyn. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W nowej cenie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę w drugiej linii zabudowy, z własną drogą, pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 863 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł138 m² 9 420,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z wyjątkową i rzadko spotykaną ofertą nieruchomości na sprzedaż. Dom wolnostojący z garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 800 000 zł1 100 m² 2 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Elegancka willa W niemczu Bezpośrednie sąsiedztwo lasu | Architektura klasy premium | Prywatność i komfort Z dumą prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnej willi.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 448 m² 690,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 515 m²

Na działce nr 334 o powierzchni 1515 m 2 mieści się budynek biurowy i gospodarczy wraz z garażem blaszanym. Obiekt biurowy 3-kondygnacyjny (2 naziemne kondygnacje i piwnica).

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł44 m² 6 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 472 m²

Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast hałasu miasta i przestrzeń, w której naprawdę możesz odpocząć. Ta nieruchomość to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

75 350 zł1 507 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych działek w malowniczej miejscowości Chełmica Duża, położonej nad pięknym jeziorem. Oferujemy pięć działek o różnej wielkości, idealnych do zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł73,16 m² 14 352,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywnego apartament, zaprojektowany z dbałością o detale i wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Salon: stolik włoskiego kamienia, sofa Kler, zabudowa rtv.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Unikat! Komfortowe 3 pokoje z ogrodem 77 m , ul. Zagajewskiego , Teren zamknięty Szukasz mieszkania, które łączy wygodę apartamentu z zaletami własnego domu? Prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł71 m² 5 901,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowa oferta - mieszkanie bezczynszowe z dostępem do ogródka na bydgoskich Jachcicach. Na sprzedaż mieszkanie 71 m - funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń, idealna dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 222 m² 87,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bartosz Cuske Ideanieruchomości oferuje: działka o pow. 2222 m2 na której znajduje sie drewniana stodoła o pow około 100 m2. Opis oferty : Na sprzedaż działki w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł254,30 m² 8 454,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 763 m²

Willa w stylu wiejskim ( o pow. użytkowej 159,95 m2, pow. całkowita 254,30 m2) z pięknie zagospodarowaną działką ze stawem, usytuowana na obrzeżach Pyszczyna, gm. Dobrcz. Przepiękna.

Szczegóły ogłoszenia

83 505 zł879 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! opis oferty: na sprzedaż atrakcyjne trzy działki o pow. 879 m2, 990 m2 oraz 1006 m2 z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł31,40 m² 7 802,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1946

Mieszkanie jednopokojowe (31,4 m ) na drugim piętrze w kamienicy na bydgoskich Jachcicach. Mieszkanie znajduje się w budynku po kapitalnym remoncie, na terenie ogrodzonym. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż działki rekreacyjne z możliwością zabudowy letniskowej w miejscowości Wolice koło Barcina, przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rod Z przyjemnością prezentujemy Państwu działkę rod z dużym potencjałem o powierzchni 500 m , położoną w spokojnej, zielonej części Czyżkówka. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł815 m² 857,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem jednorodzinnym, dwukondygnacyjnym i podpiwniczonym, położona w Toruniu - w prestiżowej i kameralnej dzielnicy - Czerniewice.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł2 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Brzozie - idealna pod Twój dom Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Brzoza, w powiecie bydgoskim - w spokojnej, rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

212 870 zł3 041 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlana położona w rekreacyjnych, pięknych plenerach na Pałukach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł27,04 m² 17 973,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wykończone pod klucz! Mieszkanie jednopokojowe (27,04m2) na drugim piętrze w apartamentowcu w Dzielnicy Muzycznej. Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu, w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 000 zł8 647 m² 693,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowa objęta mpzp Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: - usługi - Produkcja - Składy - Magazyny Maksymalna intensywność zabudowy 3,6. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Hetmańska nowoczesne mieszkania w centrum Bydgoszczy bez prowizji i bez podatku pcc Hetmańska to kameralna inwestycja mieszkaniowa realizowana w samym sercu Bydgoszczy, która łączy.