dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 750 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 750 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna z linią brzegową, o powierzchni łącznej 31700 m2 (3,17 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

80 500 zł22 m² 3 659,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream Homes poleca na sprzedaż mieszkanie w kamienicy w centrum Inowrocławia do kapitalnego remontu. Mieszkanie usytuowane na I piętrze , składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

112 560 zł4 020 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 0,4020 ha (4020 m2) w miejscowości Wólka otoczona lasem w cichej i przepięknej okolicy w sąsiedztwie jeziora Łąkie. Działka nie jest uzbrojona. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł374 m² 173,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka letniskowa z domkiem w ciszy i spokoju , czyste powietrze obok las. 30 km do Bydgoszczy , 10 km do Koronowa. Korzyści z działki letniskowej : 1. Relaks i wypoczynek na.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł5 590 m² 30,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 5 590 m2 położona w Trutowie w gminie Kikół. Znajduje się w otoczeniu natury, a na jej terenie mieści się staw o powierzchni 3 890 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Kompleks działek Kołaczkowo Skórzewo- działka nr 162/67- powierzchnia 1019m2 , blisko lasu, dwa jeziora. Cisza i spokój - 2,4km od trasy S5.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł27 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku 4 piętrowym Osiedla Toruńskiego. Lokal mieszkalny 2 pokojowy, układ pomieszczeń rozkładowy. Standard wykończenia:salon ok. 16m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 000 zł94,90 m² 8 914,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:95 m²

! nowoczesne 3 pokoje Z antresolą - domy W niemczu! atuty: standard niskoenergetyczny: doskonała izolacja (styropian 20 cm) i okna 3-szybowe Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń: 2,80 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane kilka kilometrów od Łabiszyna. Zlokalizowane niedaleko lasu, z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Prąd i wodociąg w drodze. Do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m 2 położona w okolicach zbiegu ulicy Żytniej i 700-lecia. W sąsiedztwie działki niezabudowane. Działka w trakcie wydzielania. Po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży niezwykle komfortowego mieszkania na osiedlu Rubinkowo I Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 79m 2 , składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 000 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:75 800 m²

W oczekiwaniu na przedsiębiorcę, który dokona rewitalizacji obiektu z widokiem na park krajobrazowy. Nowa niższa cena z 2500000 złotych na 1700000złotych. Biuro nieruchomości Tara.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł2 235 m² 357,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych części Bydgoszczy na Zamczysku. To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 800 000 zł259,72 m² 10 780,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż - Nowoczesna willa w otoczeniu natury | Niemcz Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnej willi jednorodzinnej, która powstanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Kamienica z potencjałem inwestycyjnym - Lipno, ul. Kilińskiego 4 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalno-usługowym położona w samym sercu Lipna, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 116 zł60,86 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł156,30 m² 2 943,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:70 m²

Zaproponuj swoją cenę. Budynek na chwilę obecną handlowo-usługowy, który mógłby funkcjonować również jako mieszkalny. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta, tuż przy inowrocławskim rynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 559 000 zł170 m² 9 170,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 800 m²

Szukasz ciekawego, nowoczesnego, wykończonego domu, który posiada dużą działkę, zapewniającą prywatność i otwartą przestrzeń wkoło? Zapraszam! Na sprzedaż nieruchomość w Starym.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł200 m² 3 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko U nas! Wyjątkowy dom dla rodziny wielopokoleniowej lub dwóch niezależnych rodzin; zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie lasu w miejscowości Obrowo. Idealne miejsce do życia dla.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł835 m² 99,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej, położonej w miejscowości Zielonczyn, gm. Sicienko, pow. bydgoski, oznaczonej w ewidencji gruntów jako.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł39 m² 5 871,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta na wyłączność-tylko U nas! 0% prowizji od kupującego! Cisza zieleń komfort gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 38,65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż trzy działki przy ul. Toruńskiej w Łęgnowie oferta tylko W naszym biurze Jawa Nieruchomości poleca Państwu unikalną możliwość nabycia działek inwestycyjnych z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek budowlanych - Władysławowo, gmina Łabiszyn Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i malowniczej okolicy Władysławowa w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Józefowo 1 km od jeziora - działka z warunkami zabudowy Oferta wyłącznie w biurze "rodzinne Nieruchomości" Polecam na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o numerze 48/15.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł115,30 m² 6 062,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecam dom 115,33m2 w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Prądki k. Bydgoszczy. Domy powstają w malowniczej okolicy zaledwie 2 minuty pieszo od lasu i jeziora. Do najbliższego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Urokliwe, zadbane mieszkanie na os. Kościuszki w Świeciu! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kościuszki w Świeciu idealne dla osób ceniących wygodę, bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 3031 m2 położoną w miejscowości Silno, gm. Obrowo. Nieruchomość leży przy drodze wojewódzkiej 654. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki michałowo - gniewkowo - warunki pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne W trakcie uzyskania W ofercie posiadamy 11 działek - wz w trakcie uzyskiwania. Media linia energetyczna -.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 020 m² 48,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod budowę domu w dobrej cenie! Działka o powierzchni 1053mkw. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego określa zabudowę domu: - do dwóch kondygnacji - dachu.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł861 m² 197,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis oferty: działki w Łochowicach pod zabudowę jednorodzinną. Wielkości: 761-1252 mkw. Niezalesione, płaskie. Dojazd drogą gminną od ulicy Lisiej. V klasa ziemi. Warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

235 600 zł4 446 m² 52,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z wydanymi warunkami zabudowy na 2 domy jednorodzinne o powierzchni do 100 m2 każdy. Zapraszamy do zakupu działki w miejscowości Ciche w gminie Zbiczno w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł95,81 m² 13 558,08 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy, zlokalizowane przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Starego Miasta w Toruniu - ul. Szerokiej. Powierzchnia mieszkania: 95,81.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową inwestycję Nowa Kościuszki mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy, które stanowi doskonały wybór inwestycyjny, znany jako tzw. dwupak. To idealne rozwiązanie dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 112 m² 72,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 4112m 2 zlokalizowana na nowo powstającym, kameralnym osiedlu we wsi pigża/młodzieżowa. Z uwagi na jej sporą powierzchnię jest to rzadki okaz pośród.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł4 160 m² 12,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie usytuowana działka leśna w miejscowości Radoszki gmina Bartniczka powiat brodnicki w woj. kujawsko-pomorskim,bez warunków zabudowy,możliwość postawienia przyczepy kempingowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana - Grudziądz, strzemięcin, ul. Jackowskiego Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 44/9 , obręb 108 , o powierzchni 1226 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł300 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom wolnostojący na osiedlu Południe! Działka 960m 2 Oferujemy do sprzedaży dom piętrowy o powierzchni użytkowej 220m 2 , wybudowany w 1962r w technologii tradycyjnej murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł132 m² 10 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkową posiadłość o powierzchni 132 m2, zlokalizowaną 400 m od osiedla Michelin, na działce o powierzchni 1800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 852 m² 134,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną na Rąbinie przy ul. Warsztatowej. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Powierzchnia działki to 1852 m2. Wymiary: -szerokość średnia 70m.

Szczegóły ogłoszenia

1 208 000 zł967 m² 1 249,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 967 m2 w j ednej z najbardziej poszukiwanych i prestiżowych lokalizacji do zamieszkania w Toruniu. Działka położona nieopodal lasu - na osiedlu.