dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 753 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 753 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 3312 m2 z możliwością budowy dwóch domów, położona w spokojnej miejscowości Hutna Wieś, tylko 15 minut od Bydgoszczy. Położona w odległości zaledwie 1,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł60,60 m² 7 244,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 60 m , zlokalizowane na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł50,91 m² 4 812,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość położony w miejscowości Cepno, gmina Stolno, powiat chełmiński. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł95 m² 7 042,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o dużym potencjale, położone na 2. (ostatnim) piętrze klimatycznej kamienicy z 1900 roku, wpisanej do rejestru zabytków. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł132 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Nowe (gmina Nowe, powiat świecki, woj. kujawsko-pomorskie) Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie klimat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania znajdującej się na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum miasta, ulica Sienkiewicza. Mieszkanie po generalnym remoncie składa się z: - umeblowanego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowlana. Granice obszaru chronionego Doliny Drwęcy Natura 2000. Odległość : jezioro Józefowo - 1500 m. jezioro Okonin - 6 km. rzeka Drwęca - 2 km las - przy granicy Toruń.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł88,50 m² 8 237,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości na Górzyskowie. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł68 m² 7 338,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Agencja westate z przyjemnością oferuje Państwu 4-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Toruń Mokre. Mieszkanie znajduje się w budynku pięciokondygnacyjnym na czwartym piętrze. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 159 m² 119,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Bydgoszczy - Łęgnowo o powierzchni 1159m2 - wz w trakcie przygotowania! Charakterystyka: na sprzedaż działka położona w obszarze administracyjnym miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł73 m² 6 095,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy ostatnie 3 mieszkania na sprzedaż! Lokalizacja: michale, blisko Grudziądza Typ: mieszkania w zabudowie szeregowej Mieszkania w stanie deweloperskim Do sprzedaży pozostały 3 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działki o powierzchni 1498m2 oraz 1342m2, zlokalizowane w miejscowości Bobrownickie Pole. Brak mpzp. Działki rolne -V i VI klasa ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł70 m² 2 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom letniskowy (ok 70m2) z piwnicą wybudowany na działce o powierzchni 400 m2, zlokalizowany na ogródkach działkowych "rod Żurczyn" w Żurczynie. Opis nieruchomości: działka R.O.D.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:440 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży piętra domu do którego przynależy 440 mkw. działki. Budynek powstał w 1966 roku zbudowany z czerwonej cegły Dach został pokryty papą Elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł120 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Na sprzedaż reprezentacyjna posiadłość na przedmieściach Brodnicy. Składa się z komfortowego domu posadowionego na działce z prywatnym lasem o powierzchni 8027 m2. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Opis oferty: na sprzedaż stylowa i świeżo wyremontowana kawalerka 26,78 m na 2. piętrze w pięknie odrestaurowanej kamienicy blisko Kanału Bydgoskiego. Mieszkanie łączy klimat starej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł60 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do wprowadzenia się, co czyni go idealnym wyborem dla rodzin, par lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam na prezentację 3- pokojowego mieszkania na osiedlu mokrym! ulica przy kaszowniku! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki mzk, tramwaj, sklepy, żabka ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł197,92 m² 6 568,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Nowoczesny dom parterowy wykończony pod klucz - Gnojno Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży przestronnego domu parterowego o powierzchni całkowitej 197,92 m położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50,70 m² 7 869,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Fordon (ulica Bortnowskiego). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł42,42 m² 14 380,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe gotowe do zamieszkania inteligentny dom 2 pokoje | duży balkon | czyżkówko | nowy blok Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:20 787 m²

Zespół Pałacowo - Parkowy Unikatowa oferta! Piękny Pałac w stylu neobarokowym, o powierzchni ok. 500 m2, z pięknym parkiem i stawem, posadowiony na działce o powierzchni 2,08.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,60 m² 10 901,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji za 399 000 pln! Mieszkanie znajduje się w Toruniu, przy ulicy Łódzkiej, na drugim piętrze w budynku z cegły, który został.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży nakładów na działce R.O.D. - radzyń chełmiński Na sprzedaż nakłady na zagospodarowaną działkę rekreacyjną o powierzchni 500 m , położoną na terenie Rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł35,79 m² 12 573 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! 2-pokojowe mieszkanie z antresolą! Centrum miasta- nowczesna inwestycja! atuty: ścisłe centrum miasta - wszystko w zasięgu spaceru nowoczesna, kameralna zabudowa ponadstandardowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Ostrowite w bardzo dobrej lokalizacji blisko jeziora oraz plaży miejskiej , nieruchomość sąsiaduje z lasem. Działka bardzo dobrze ukształtowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł89 m² 9 539,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:643 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny 90 m z 2025 r. na działce 630 m w Borównie Na sprzedaż nowy, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 90 m , położony na zadbanej działce 630.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł283,05 m² 3 352,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 878 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Pruszcz ul. Łowińska, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. Na sprzedaż wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł76 m² 5 513,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 76 m2. W skład usytuowanego na 4 piętrze mieszkania wchodzą : salon ok.25m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł136 m² 7 345,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:970 m²

Lokalizacja: niemcz/jagodowo, na nowo powstającym osiedlu domów, niedaleko głównej ulicy asfaltowej. Budynek: parterowy dom typu bungalow posadowiony na działce o powierzchni około 970m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,52 m² 11 004,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dostępne tylko W pepper house! 3 pokoje - 63.5 m2 | Pod Skarpą | 2016 | 1 piętro | pełne wyposażenie | loggia ATUTY: pełne wyposażenie w cenie duża loggia z meblami tarasowymi APPLARO.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł110 m² 5 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 106 m 2 , usytuowane na osiedlu Kazimierza Wielkiego Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe, 4-pokojowe o powierzchni użytkowej 106 m 2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł76,60 m² 7 558,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne I słoneczne mieszkanie - parter Z dużym balkonem (blok 2021r.) Komfort, styl i słońce w Twoim nowym domu. 2 pokoje z garderobą i doskonałą infrastrukturą!.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł43 m² 7 651,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w ofercie biura Olimp nieruchomości! Jeżeli szukasz mieszkania na najbardziej poszukiwanym osiedlu Bartodzieje, to proszę zadzwoń i umów się na prezentacje mieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

180 000 zł250,85 m² 717,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1900

4 mieszkania w cenie 1. Wyremontowana kamienica. Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą dla Inwestora - możliwość zakupu 4 mieszkań zlokalizowanych na poddaszu. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy działkę rod na Ogrodach działkowych Kolejarz w Grudziądzu. Działka ma powierzchnię 500 m , jest ogrodzona i wyposażona w kanalizację zbiorczą o pojemności 1000.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł29,50 m² 3 898,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poziom: parter. Powierzchnia: 29,50 m2. Pomieszczenia: pokój - 14,7 m2 łazienka - 3,0 m2 kuchnia - 8.75 m2 korytarz 2,55 m2 Powierzchnia przynależne: dwa pomieszczenia w piwnicy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 614 zł39,08 m² 13 065,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wkrótce do odbioru- nowoczesne mieszkania w sercu Bydgoszczy | 0% prowizji | 0% pcc Zamieszkaj w wyjątkowej lokalizacji - przy ul. Dworcowej, w samym centrum Bydgoszczy. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

374 900 zł16 300 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 1,63ha (16300 m2) w miejscowości Likiec w sąsiedztwie lasu, jeziora Łąkie oraz plaży w miejscowości Wólka w cichej i przepięknej okolicy. Działka.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij