dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 749 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 749 ogłoszeń

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 64,6 m do remontu - Komratowo, powiat żniński | 129 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,6 m zlokalizowane w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Odkryj doskonałą harmonię życia wiejskiego i miejskiego, inwestując w działkę na wsi idealnie skomunikowaną z miastem! Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł198 m² 3 530,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 150 m2 z budynkiem gospodarczym 48 m2 na działce 530 m2 ,zlokalizowana na Miedzyniu, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub inwestycyjnie pod gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł242,80 m² 4 530,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:453 m²

Zapraszam do poznania wyjątkowej nieruchomości, która łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i niepowtarzalny klimat. Prezentowany dom, położony na spokojnym osiedlu Nad Wisłą, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł290 m² 6 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 321 m²

Oferta class, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż komfortowy dom parterowy w spokojnej części Łochowa. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 650 zł78,20 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

NA spzredaż / komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,2 m2 z dużym balkonem 20,92 m2. - kupujący nie płaci (0% prowizji, 0% podatku pcc) - Super lokalizacja - Duży balkon - Strefowe.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł55,95 m² 10 723,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 55,95 m , usytuowane na parterze kameralnego, dwupiętrowego bloku z 2017 roku. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł64 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2 pokoje w cetrum, 57 m użytkowe plus antresola - łączny metraż około 64 m . Co oferuje: *przestronne dwa pokoje i aneks/antresola, idealne pod własną aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł25 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie kilka mieszkań w ścisłym centrum Bydgoszczy. Mieszkania o powierzchni od 25 m2 do 41 m2 w cenie od 275.000. Wszystkie mieszkania po generalnym remoncie, kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Agdom Nieruchomośc i ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Probostwo Dolne, województwo kujawsko-pomorskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł320 m² 2 590,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:287 m²

Dom w centrum, segment środkowy o powierzchni 320 mkw. Działka o powierzchni 287 mkw. Górzno, powiat brodnicki Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej około 320 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 665 m² 99,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis oferty: pięknie położone działki w Zielonczynie. Cudowne widoki. Dojazd drogą asfaltową, ścieżka rowerowa. Aktualne warunki zabudowy! lokalizacja: zielonczyn to miejscowość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł4 900 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agata   Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana kilka kilometrów od Łabiszyna. Możliwość podzielenia na mniejsze działki. Działka położona w otoczeniu domków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł56,32 m² 7 457,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rewelacyjna oferta to mało powiedziane M3 z ogromnym potencjałem na M4 Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł100 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

: krótko / lokalizacja Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż w samym centrum miejscowości Rozgarty pod Toruniem w stanie deweloperskim do zamieszkania jeszcze w 2024r. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł955 m² 103,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki - ruda, gm. Grudziądz Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Ruda, gmina Grudziądz, powiecie powiat grudziądzki, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

268 600 zł1 580 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Prądkach Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Prądkach, w gminie Białe Błota. Działka prostokątna, z dostępem do drogi gminnej. Media: - skrzynka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Władysławowo Na sprzedaż działka budowlana o wielkości 1033m 2. Działka płaska, w kształcie trapezu. Na chwilę obecną istnieje możliwość wyboru działki, posiadamy ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działki - idealna pod dom jednorodzinny. Dostępna wyłącznie u Nas. Położona z dala od ruchliwych dróg. Przybliżone wymiary to front działki 30m, zaś jej długość 35md,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł126,29 m² 7 910,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 460 m²

Dom o powierzchni 126,29 m , garaż 18,73 m w Bysławiu gmina Lubiewo! Domek letniskowy 35 m ! Linia brzegowa! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

878 250 zł58,55 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie na sprzedaż nowoczesne i eleganckie mieszkanie 3-pokojowe z balkonem zlokalizowane na drugim piętrze na nowo wybudowanym Osiedlu Harmonia dewelopera Lembud. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki usługowej w Lubiczu Dolnym - Małgorzatowo, ul. Lampusz. - nieruchomość znajduje się w odległości 3,5km do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 900 zł57,76 m² 10 974,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone pod klucz z widokiem na Wisłę - Fordon, bydgoszcz Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie gotowe do wprowadzenie, wystarczy tylko umeblować, zlokalizowane w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł13 684 m² 73,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: grunt budowlany 13 684 m? - idealny pod osiedle domów jednorodzinnych Oferuję atrakcyjnie położony grunt budowlany o powierzchni 13 684 m?, idealny pod inwestycję mieszkaniową -.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł2 897 m² 200,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działkę położoną we Włocławku przy ulicy Toruńskiej, o powierzchni 2 897m2. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie zabudowy budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33,4 m , zlokalizowanego w jednej zatrakcyjnych dzielnic Bydgoszczy - Fordonie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł55 m² 5 418,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej (55m2) w tym powierzchni użytkowej (35,95m2) znajdujące się na drugim piętrze w budynku z 2012 roku na Osowej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł14 696 m² 27,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż Działka Leśna o powierzchni 1,4696 ha położona w województwie kujawsko-pomorskim, w gminie Aleksandrów Kujawski, w miejscowości Kuczek. Działka zadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 39 m kw, usytuowane na 5 z 11 pięter w budynku wybudowanym w na.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł158,20 m² 5 056,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

Czy szukasz dużej, niebanalnej przestrzeni w kamienicy z charakterem? Marzysz o wysokich pomieszczeniach, miejscu do pracy i ciszy mimo centrum miasta? A może chcesz mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

110 110 zł1 001 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działki budowlane położone bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 254 w miejscowości Wiecanowo, gmina Mogilno. Działki o zróżnicowanych powierzchniach umożliwiają.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł10 300 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowa cena! Uwaga developerzy przedsiębiorcy, inwestorzy! Żnin jest miastem o dużych potrzebach mieszkaniowych. Na tej inwestycji można tylko zyskać. Biuro pośrednictwa Tara w Żninie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biały Bór ul. Cedrowa - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu 3 działki budowlane o pow. 937m2; 988m2 i 1144m2. Informacje o działce o pow. 988m2: - współrzędne geograficzne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż piękny dom w stanie surowym - otwartym z użytkowym poddaszem położony w spokojnej okolicy pomiędzy miastami: kowalewo Pomorskie (11 km) a Wąbrzeźnem (12 km). Wykaz.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł43,78 m² 8 976,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,78m2. Położone w spokojnej dzielnicy Bielawy, a jednocześnie blisko centrum. Mieszkanie posiada: - duży pokój 1x z balkonem - sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł94 m² 7 712,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowa oferta: na sprzedaż mieszkanie stan developerski w zabudowie dwulokalowej w Osielsku na parterze z ogrodkiem 94 m2. Parter: 94m2 z ogródkiem 725 000 zł Obecnie trwa budowa -.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł146,52 m² 4 777,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Czteropokojowy dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy, położony w miejscowości Szembekowo, gmina Obrowo. Zabudowa szeregowa utworzona jest z 3 segmentów. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł35 m² 4 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa oferta domu rekreacyjnego na działkach rod w malowniczym otoczeniu i sąsiedztwie rzeki Brdy. Tylko u nas Teren działek położony nad nabrzeżem Brdy, gdzie odnajdziecie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł69,29 m² 7 201,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:349 m²

Dom /połowa domu na parterze z tarasem, ogrodem, wiatą na samochód, stryszkiem i piwnicą w cudnej lokalizacji Bydgoszcz Szwederowo. Lokal mieści się w domu z lat 40-tych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, położone na trzecim piętrze w bloku z lat 70-tych, na bydgoskim osiedlu Kapuściska. Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł63,60 m² 2 814,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Grudziądz - ul. Ulica Murowa Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, w doskonałej lokalizacji i z dużym potencjałem aranżacyjnym - ta.