dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

310 000 zł49 m² 6 326,53 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie o wysokim standardzie we Włocławku na osiedlu Południe. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szembekowo

Szembekowo,kujawsko-pomorskie

769 000 zł147 m² 5 227,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 178 m²

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu energooszczędny dom parterowy usytuowany na działce o powierzchni 1178 m2, zlokalizowany w dzielnicy domków jednorodzinnych gdzie dojazd do Torunia zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

325 000 zł59 m² 5 546,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie pierwszy kwartał 2023r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Łęgnowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 900 000 zł1 300 m² 3 769,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Polecam na sprzedaż obiekt biurowy o pow.1371 m2,pow.działki 1502m2 Obiekt posiada 5 kondygnacji ,na każdej pomieszczenia od 20m2 do 230m2. Przed budynkiem parking na 60 aut. Obiekt po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł51 m² 5 686,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Biuro Makler poleca: do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze w czteropiętrowym bloku o powierzchni 48,63 m2. Super lokalizacja w centrum Fordonu. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

1 650 000 zł268 m² 6 150,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Przedstawiamy ofertę przestronnego i bardzo komfortowego w użytkowaniu, piętrowego domu, wybudowanego w 2008 roku w cichej i spokojnej lokalizacji miejscowości Żołędowo. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazieniec

Łazieniec,kujawsko-pomorskie

562 000 zł176 m² 3 119,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu dom wybudowany w 2004 r. zlokalizowany w Łazieńcu. Nieruchomość o powierzchni 167 m2 składa się z przestronnego salonu, kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

589 900 zł1 883 m² 313,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 1883 m2 zlokalizowaną w centrum Osielska. Działka położona jest na terenie objętym mpzp z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

125 000 zł80 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Rod im. dr Jalkowskiego - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży działkę rekreacyjną o pow. 460m2 z domkiem murowanym w pełni wyposażonym o pow. ok 35m2. Domek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Strzelewo

Strzelewo,kujawsko-pomorskie

229 000 zł51 m² 4 455,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyposażone mieszkanie w spokojnej okolicy, położone w Strzelewie, gm. Sicienko - 15 km od Bydgoszczy. Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny wyremontowany o metrażu 51,4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie , z loggią z pięknym widokiem o powierzchni 47m2 w wieżowcu na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie w 2019 roku przeszło generalny remont. Mieszkanie zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł31 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia. Przedstawiam mieszkanie 31m2 znajdujące się w kamienicy na parterze, możliwość zrobienia osobnego wejścia do mieszkania. Mieszkanie do remontu składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nad Wisłą

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

565 000 zł94 m² 5 999,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

4 pokoje, 87,16 m 2 , balkon (loggia) 1 piętro, blok, bydgoszcz, fordon, nad wisłą Oferujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie o pow. 87m 2 , w bloku z 1994 roku na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Bydgoskich Przemysłowców

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 310 000 zł2 540 m² 1 303,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 2549 m2, która znajduje się na działce o powierzchni 3684 m2. Hala o powierzchni 2549 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Floriana

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł41 m² 8 776,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność prezentować Państwu klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe(41,02m2) na pierwszym piętrze, mieszczące się w pobliżu ronda Jagiellonów i Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bydgoska

Toruń,kujawsko-pomorskie

829 000 zł116 m² 7 146,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dostępne sierpień 2023 Ulica Bydgoska 4 sypialnie 1 łazienka z wanną i prysznicem 1 kuchnia 2 przedpokoje balkon garaż Bez pośrednika Widok na park na Bydgoskim Wyremontowane Centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

845 000 zł82 m² 10 312,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

159 000 zł36 m² 4 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:384 m²

Makler poleca Działka Nekla - Borówno W pobliżu jezioro - ok 15min pieszo * Piękny Domek z dużym tarasem 10m2 * Salonik z kominkiem * Sypialnia * Łazienka z prysznicem * Nowa Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

670 000 zł240 m² 2 791,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:682 m²

Przedstawiam Państwu doinwestowany, zadbany dom położony w Białych Błotach w spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie jest las i domy jednorodzinne. Dom przeznaczony dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

638 000 zł67 m² 9 522,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: chcesz mieszkać w Centrum w prestiżowej lokalizacji? Chciałbyś skorzystać z oferty wysokiej klasy Dewelopera? Nie czekaj to ostatnie mieszkanie czaka właśnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł48 m² 6 811,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy 2 pokojowe mieszkanie 48 m2 położone na 4 piętrze, czteropiętrowego bloku Fordon Mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł37 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w bloku na bydgoskim osiedlu Szwederowo. Mieszkanie o powierzchni 37m2 położone jest na 3 piętrze. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jachcice

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 000 zł83 m² 6 927,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:527 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości - pół domu = mieszkanie ponad 83 m2, stanowiące jego piętro, do tego przynależna działka na której znajdziemy domek gospodarczy, garaż oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł58 m² 5 494,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie drugi kwartał 2023r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji mieszkaniowej w pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

363 000 zł50 m² 7 258,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości poleca słoneczne, dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 50 m2. Położone w Fordonie , usytuowane na trzecim piętrze. Lokal ma urządzoną księgę wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł80 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Jasne, słoneczne, przestronne i gustownie zaaranżowane mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w Dzielnicy Muzycznej. Nieruchomość z dostępem do prywatnego, bezpłatnego parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 000 zł50 m² 6 594,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro Makler poleca: pię kne mieszkanie położone w cichej lokalizacji osiedla Bajka w Fordonie. Osiedle spokojne, które sprzyja odpoczynkowi, jaki rekreacji na świeżym powietrzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

323 243 zł41 m² 7 842 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Oferta promocyjna Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

451 268 zł62 m² 7 247 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Toruń,kujawsko-pomorskie

250 000 zł45 m² 5 511,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Mieszkanie na parterze 46m2 w kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu do remontu! Główne atuty nieruchomości: bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość terenów zielonych bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

440 571 zł52 m² 8 438 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

595 000 zł121 m² 4 917,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Makler nieruchomości poleca dom poza miastem. Do sprzedania nowy dom wybudowany w 2022r o pow. 120mkw na działce 1000mkw. Dom wykonany z materiałów wysokiej jakości. Do dyspozycji mamy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

499 000 zł170 m² 2 926,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:748 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w Murowańcu na działce o pow. 748m2. Budynek parterowy z możliwością adaptacji poddasza. Stan surowy z oknami velux trzyszybowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 067 zł41 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Makler poleca: do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na osiedlu Glinki. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z windą. Teren jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Wolice

Wolice,kujawsko-pomorskie

175 000 zł1 800 m² 97,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rekreacyjną położoną w miejscowości Wolice nad jeziorem Kierzkowskim Działki o łącznej powierzchni 1800 m2 podzielone na 4 działki (trzy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

989 900 zł270 m² 3 665,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:470 m²

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący, piętrowy z pracownią w parterze o powierzchni całkowitej 270m2 usytuowany na działce o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Obórznia

Obórznia,kujawsko-pomorskie

675 000 zł142 m² 4 753,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Tylko W maklerze Dom gotowy do wprowadzenia zapraszamy Do sprzedania dom o powierzchni całkowitej 142m2 na działce o powierzchni 650m2, składający się z trzech niezależnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł69 m² 7 218,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Duże atrakcyjne mieszkanie dla rodziny. Stylowe M4 z kominkiem, ogrodem, miejscem parkingowym, blisko centrum. Wspólnota Mieszkaniowa. Oferta bez pośrednika! M4 - pełna własność. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje małe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

522 535 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeśmanowicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

343 000 zł48 m² 7 116,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Poszukujesz mieszkania 3 pokojowego w świetnej lokalizacji? Mam coś właśnie dla Ciebie! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej piekny.