dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Lubicz Dolny

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

800 000 zł185 m² 4 324,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 208 m²

Mamy do zaoferowania dom jednorodzinny wraz z garażem dwustanowiskowym oraz budynkiem gospodarczym. Nieruchomość znajduje się w Lubiczu Dolnym, do której jest zjazd z drogi krajowej nr 10,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł31 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną na osiedlu wyżyny w Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 31m2 , znajduje się ono na 10 piętrze z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

255 000 zł1 100 m² 231,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca działkę budowlaną! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Przyłękach o powierzchni 1100m2 Działka położona jest w bardzo urokliwym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

760 000 zł48 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie sprzedaży luksusowy apartament o powierzchni 48mkw na osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Apartament składa się z: - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

323 243 zł41 m² 7 842 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Oferta promocyjna Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

451 268 zł62 m² 7 247 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

440 571 zł52 m² 8 438 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

457 000 zł55 m² 8 301,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie w poszukiwanej lokalizacji w Bydgoszczy. Przedmiotem oferty jest nowoczesne lecz przytulne mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 000 zł340 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma w ofercie dobrze zlokalizowany dom wolnostojący znajdujący się na lewobrzeżu o powierzchni całkowitej 340 mkw (mieszkalnej 220 mkw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

398 000 zł700 m² 568,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana zlokalizowana na Miedzyniu w bardzo pożądanej części miasta. Jeśli marzysz o własnym domu w Bydgoszczy i szukasz komfortowej lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł48 m² 5 421,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,70mkw usytuowane na 8-piętrze w wieżowcu (dwie windy) na osiedlu Kapuściska w Bydgoszczy. Lokal składa się z: - salon - sypialnia + balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kopernika

Niemcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł929 m² 296,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana. Zlokalizowana na pograniczu Niemcza i Maksymilianowa. Działa posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej gminnej. Objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zławieś Wielka

Zławieś Wielka,kujawsko-pomorskie

599 000 zł125 m² 4 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Makler Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący w Złejwsi Wielkiej. Inwestycja realizowana będzie niezwłocznie po podpisaniu umowy na roboty budowlane. Czas realizacji inwestycji: około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Załachowo

Załachowo,kujawsko-pomorskie

105 000 zł1 268 m² 82,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o pow. 1267m , położona w miejscowości Załachowo, bardzo blisko Łabiszyna. Działka znajduje się w bardzo urokliwym miejscu, dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ojrzanowo

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

86 600 zł1 143 m² 75,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę budowlaną o pow. 1144m zlokalizowaną w miejscowości Ojrzanowo, gm. Łabiszyn. Działka jest płaska, równa, położona na delikatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł73 m² 5 994,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rodzinne mieszkanie! Biuro makler poleca serdecznie przestronne mieszkanie zlokalizowane w zadbanym bloku w najlepszej części Fordonu. Nieruchomość idealna dla rodziny z dziećmi ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

849 900 zł219 m² 3 880,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Makler Nieruchomości z przyjemnością poleca do sprzedaży: przestronny, wolnostojący dom w Brzozie k/ Bydgoszczy posadowiony na działce o powierzchni prawie 1200m2. Budynek murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

398 000 zł48 m² 8 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Górzyskowo. Pomieszczenia: 48 m 2 - salon z aneksem kuchennym, - 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 728 zł50 m² 9 882,93 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Nowe Skudzawy

Nowe Skudzawy,kujawsko-pomorskie

837 000 zł19 579 m² 42,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania kompleks wydzielonych 12 działek o powierzchni 1,9579 ha - działki o wielkości od 1500 mkw - do 2000 mkw. Kujawsko-pomorskie, rypin, nowe skudzawy. W Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

531 900 zł3 254 m² 163,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 3254 m2 położoną bezpośrednio przy lesie w Łochowie gmina Białe Błota. Działka oznaczona jest w mpzp symbolem "a 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nad Strugą

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł54 m² 8 308,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 54.04m2 znajdującego się w niskim 3 piętrowym bloku na wysokim parterze. Blok został wybudowany przez Budlex.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

259 000 zł52 m² 5 029,13 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo zadbane mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal o powierzchni 51,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

669 000 zł65 m² 10 330,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe osiedle - Jar, budynek z 2022 roku, deweloper lem-bud, wysoki standard mieszkania i budynku, urządzone w wysokim standardzie, winda, m.postojowe w hali garażowej, garderoba, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Krobia

Krobia,kujawsko-pomorskie

1 800 000 zł7 172 m² 250,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu działkę o powierzchni 7172m2 położoną w Lubiczu Górnym działka jest objęta mpzp, z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym Na działce znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł32 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku na osiedlu Czyżkówko. Blok wybudowany w 2016r, ogrodzony, monitorowany, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

465 000 zł46 m² 10 197,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciekawe mieszkanie o powierzchni 45,6 m2, które zlokalizowane jest przy ul. Kościuszki 13 w Bydgoszczy. Znajduje się one w nowo postawionym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

150 000 zł117 m² 1 282,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy z przeznaczeniem na usługi medyczne, szkołę tańca, biuro lub inny rodzaj działalności. Nieruchomość położona w budynku wielorodzinnym - bloku - na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

189 000 zł40 m² 4 675,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 38,72 m2 z piwnicą o pow. 1,70 m2. Mieszkanie jest własnościowe posiada księgę wieczystą bez obciążeń kredytowych. Lokalizacja: inowrocław, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

220 000 zł43 m² 5 099,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na bydgoskim Przedmieściu. Cicha i przyjazna dzielnica, stworzona dla osób ceniących sobie spokój, a zarazem lubiąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

527 052 zł63 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,12 m2 w stanie deweloperskim z przestronnym balkonem o powierzchni 9 m2. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lulkowo

Lulkowo,kujawsko-pomorskie

1 099 000 zł140 m² 7 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 293 m²

Oferta biura nieruchomości: prezentuję Państwu ofertę sprzedaży bardzo komfortowego, gustownie urządzonego i w pełni funkcjonalnego domu o powierzchni 140 m2, położonego na obszernej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferuję na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 53 m2, zlokalizowane na 2 piętrze bloku czteropiętrowego w Fordonie, na osiedlu Bohaterów. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podhalańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca idealne mieszkanie dla rodziny! Do sprzedania mieszkanie na osiedlu Szwederowo ulica Podhalańska.Lokal o powierzchni 60m składa się z salonu bardzo przestronnego bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przepałkowo

Przepałkowo,kujawsko-pomorskie

425 000 zł208 m² 2 043,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Makler poleca serdecznie poleca Dom na sprzedaż koło Sępólna tereny bardzo ładne, dookoła pola i lasy. Nieruchomość o powierzchni około 200m składa się z dołu który obecnie był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

323 406 zł36 m² 8 983,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe po powierzchni 35,50m2, na parterze nowo powstałego budynku. Z ogródkiem! grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ikara

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł50 m² 6 367,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Zapraszamy do zapoznania się z przestronnym i ustawnym apartamentem na bydgoskim Osiedlu Błonie! Budynek wielolokalowy, w którym zlokalizowane jest mieszkanie został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

319 000 zł61 m² 5 229,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Południe w bloku na parterze. Mieszkanie o powierzchni 61m2, trzy pokoje plus balkon typu loggia. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

230 000 zł3 019 m² 76,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową o pow. 3020m zlokalizowaną w miejscowości Olimpin , gm. Nowa Wieś Wielka. Działka ma bezpośredni dostęp do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

165 500 zł3 581 m² 46,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 3580m na którą składają się 3 wydzielone działki znajdujące się w miejscowości Władysławowo , gm. Łabiszyn Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

584 000 zł70 m² 8 342,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.