dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 658 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 658 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł31 m² 7 580,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerkę umeblowaną - Wyżyny Lokal składa się z : - pokoju - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Golub-Dobrzyń

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

271 422 zł5 322 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

!wyłącznie W blue home nieruchomości! Biuro Nieruchomości Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży Działki z linią brzegową w Paliwodziznie Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł64 m² 6 859,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam Państwu trzypokojową nieruchomość położoną w świetnie skomunikowanej części Fordonu. Mieszkanie mieści się na podwyższonym parterze w bloku z 2001 roku. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kosowo

Kosowo,kujawsko-pomorskie

349 000 zł89 m² 4 194,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w miejscowości Kosowo, gmina Świecie, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł49 m² 5 906,31 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie znajdujące na Bartodziejach nowa niższa cena! Mieszkanie o metrażu 49,10 m2 składa się z: * 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Szpetal Górny

Szpetal Górny,kujawsko-pomorskie

240 000 zł4 917 m² 48,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka z zabudowaniem (domek letniskowy) o powierzchni 4917m2 (prostokąt). Działka posiada uzbrojenie w postaci doprowadzonego prądu oraz wody, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 776 zł43 m² 8 930 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 43,20m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł35 m² 6 826,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam zakup małego dwupokojowego mieszkania z kuchnią na bydgoskim Błoniu. To doskonała okazja zarówno dla osób szukających swoich niewielkich "czterech kątów" jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Silno

Silno,kujawsko-pomorskie

549 000 zł130 m² 4 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Link do spaceru wirtualnego Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży nowoczesnego 3 pokojowego parterowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Gościeradz

Gościeradz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł5 466 m² 40,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko W naszym biurze magic nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą kupna gruntu, o powierzchni 5000m. w cenie 225.000 złotych. Grunt znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

314 000 zł57 m² 5 508,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler poleca mieszkanie W bardzo dobrej lokalizacji! Do sprzedania polecam mieszkanie w układzie szczecińskim w bardzo dobrej lokalizacji.Komunikacja miejska w zasięgu dłoni, szpital.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 900 zł41 m² 10 716,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Włocławek,kujawsko-pomorskie

209 000 zł32 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mapa Nieruchomości prezentuje państwu idealne na start, przytulne dwupokojowe mieszkanie Nieruchomość znajduje się przy lesie na bardzo popularnym osiedlu Zazamcze. Mieszkanie usytuowane jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

319 000 zł58 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie trzeci kwartał 2023r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

486 693 zł56 m² 8 660,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56,20m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 075 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament o powierzchni 36,01m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

280 000 zł59 m² 4 713,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Funkcjonalny układ pomieszczeń. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

700 000 zł8 692 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja nowa cena! Oferujemy sprzedaż działki inwestycyjnej o powierzchni 8692m 2 zlokalizowanej we Włocławku przy krajowej I . Doskonała lokalizacja i miejsce do prowadzenia własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hoża

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł288 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas Na sprzedaż atrakcyjny dom trzykondygnacyjny z 2002 roku położony w spokojnej lokalizacji Bydgoszczy ul. Hoża 9 Dom zlokalizowany blisko komunikacji miejskiej , do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

318 000 zł38 m² 8 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży mieszkania 38m2, 2 pokoje, parter. Zalety : - 15 min od starówki na pieszo - idealne pod dalszy wynajem np. dla studentów - parter - gotowe do zamieszkania - blisko komunikacji miejskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

556 000 zł80 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Oferta sprzedaży przestronnego mieszkania w kamienicy z 1902: lokalizacja przy ul. Kościuszki: - szybki dojazd do autostrady i na obwodnicę, - w sąsiedztwie Kościuszki Business Point,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł138 m² 4 710,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej , zlokalizowanego w miejscowości Białe Błota. To miejscowość z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł58 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Okazja ostatnie takie mieszkanie II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie pierwszy kwartał 2023r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Produkcyjna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 465 zł50 m² 7 352,54 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na 6piętrze. Fordon, ulica Produkcyjna. Budynek A:M81 Inwestycja została niedawno ukończona. Powierzchnia mieszkania: 50,25m2 Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrostkowo

Chrostkowo,kujawsko-pomorskie

220 000 zł119 m² 1 848,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 077 m²

Polecam na sprzedaż dom z budynkiem gospodarczo - garażowym na działce o powierzchni 3077 m2. Dom zlokalizowany jest na obszarze gminy Chrostkowo, powiat lipnowski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

52 287 zł18 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Garaż 18M 2 | jar | watzenrodego rynek pierwotny - bez podatku pcc. Na sprzedaż, nowy, oddzielny garaż z bramą garażową, z dostępem tylko dla właścicieli, zlokalizowany na Osiedlu Zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

326 133 zł36 m² 9 135,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie jedno pokojowe po powierzchni 35,80m2, na parterze nowo powstałego budynku. Z ogródkiem! grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

457 460 zł51 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,40 m2 w nowej inwestycji Grunwaldzka 25 - Blisko Centrum - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe - Panoramiczne Okna - 0% prowizji, 0% podatku pcc opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kniaziewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

351 000 zł47 m² 7 406,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

: krótko: mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu położonym w samym sercu Stawek u zbiegu ulic Kniaziewicza i Łącznej. Mieszkanie przekona nawet najbardziej wymagającego nabywcę czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

670 000 zł69 m² 9 668,11 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest mieszkanie usytuowane w 16 piętrowym apartamentowcu z 2022 roku. 5 piętro Z widokiem na brdę! W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na taras - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kniaziewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł44 m² 7 496,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 500 zł56 m² 6 241,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Jeśli szukasz swojego pierwszego M lub inwestycji pod wynajem - zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Przestronne 55.80 m z balkonem na osiedlu Bydgoskie Przedmieście czeka właśnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

639 000 zł68 m² 9 397,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: chcesz mieszkać w Centrum w prestiżowej lokalizacji? Chciałbyś skorzystać z oferty wysokiej klasy Dewelopera? Nie czekaj to ostatnie mieszkanie czaka właśnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł61 m² 7 240,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grębocin

Grębocin,kujawsko-pomorskie

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

*** Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Domu wraz z warsztatem samochodowym w Grębocinie **** W skład nieruchomości wchodzi: dom - 220 m2 Warsztat samochodowy - 225 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 900 zł63 m² 7 071,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

599 000 zł61 m² 9 750,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: lokalizacja: toruń, ul. Szosa Lubicka, oś. Winnica Powierzchnia: 61,43m2 Struktura: 3 pokoje z aneksem kuchennym Piętro: czwarte Powierzchnie przynależne: balkon Winda: tak Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Kleszczyn

Kleszczyn,kujawsko-pomorskie

66 000 zł974 m² 67,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż działkę rekreacyjną z możliwością zabudowy całorocznej (wydana decyzja z warunkami zabudowy) na pięknym Pojezierzu Dobrzyńskim. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 800 zł50 m² 6 596 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie dwupokojowe w bloku z dużym 7 metrowym balkonem. Zadbane i do wprowadzenia, bez ponoszenia nakładów. Pomieszczenia: pokoje 22m i 9m, oddzielna kuchnia 7m, łazienka 4m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sułkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł55 m² 6 431,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż zadbane, przestronne mieszkanie o powierzchni 55,2 m2 przy ul. Józefa Sułkowskiego 56. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Atutem mieszkania jest jego przestronność, bliskość do parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

364 415 zł52 m² 7 050,01 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij