dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 658 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 658 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

377 009 zł56 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Zbiczno

Zbiczno,kujawsko-pomorskie

385 000 zł3 500 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rekreacyjna 35-ar z pięknymi widokami w cichej i spokojnej okolicy Główne atuty nieruchomości: piekny widok atrakcyjna miejscowość w miejscowości turystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

332 162 zł42 m² 7 955,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia! miejsce naziemne oraz ogródek w Cenie! Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 3 min od Parku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie W samym centrum Bydgoszczy! Mieszkanie o metrażu 48 m2 składa się: * z aneksu kuchennego połaczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonczyn

Zielonczyn,kujawsko-pomorskie

990 000 zł360 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjny dom o powierzchni użytkowej 180m2,/ 360m2 pow. całkowitej/ położony w malowniczej, spokojnej i cichej okolicy, ok 7 km Bydgoszczy Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

341 978 zł38 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł49 m² 6 556,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż bardzo fajne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,81 m 2 , mieszczące się na parterze w bloku w Fordonie na os. Bajka. W skład pomieszczeń wchodzą: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrowska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

325 000 zł49 m² 6 687,24 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

M4 na Osiedlu Kazimierza Wielkiego indepro Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie słoneczne, nie wymaga dodatkowych nakładów do zamieszkania. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Czerniewice

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 000 000 zł450 m² 2 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Piękny, stylowy dom w otoczeniu kwiatów Jest to piękny trzypoziomowy Dom z 1998 roku, w pełni umeblowany, osadzony na działce 1263m2 pokrytej krzewami, kwiatami i żywopłotami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

348 900 zł64 m² 5 468,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Makler poleca! kameralne I nowoczesne osiedle domków W łabiszynie Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w Łabiszynie na nowoczesnym osiedlu domów jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

541 703 zł69 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ostrowite

Ostrowite,kujawsko-pomorskie

97 500 zł1 026 m² 95,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka 1026 m2 z dostępem do jeziora w miejscowości Ostrowite Główne atuty nieruchomości: z linią brzegową prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

369 000 zł65 m² 5 642,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie po remoncie w 2020 roku! Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje piękne, dwustronne mieszkanie o pow. 65,40m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kowalewo Pomorskie

Kowalewo Pomorskie,kujawsko-pomorskie

79 000 zł1 127 m² 70,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w zachodniej części Kowalewa Pomorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

759 000 zł167 m² 4 544,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 879 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego, położonego Nakle n. Notecią. Nieruchomość mieści się nieopodal dk nr 10, co zapewnia wygodne rozwiązania komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

3 320 000 zł1 100 m² 3 018,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:596 m²

Atrakcyjna Zabytkowa Kamienica Po Remoncie Na sprzedaż: jedna z najładniejszych kamienic w Inowrocławiu. W r. 2019 kamienica wygrała doroczny miejski konkurs Mister Budownictwa Inowrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bartniczka

Bartniczka,kujawsko-pomorskie

690 000 zł172 m² 4 011,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Sprzedam nieruchomość położoną w niezwykle atrakcyjnej i malowniczej miejscowości - Bartniczce. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

378 000 zł78 m² 4 839,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż lokal usytuowany na parterze, w kamienicy, w przeznaczeniu zarówno mieszkalnym jak i w pełni usługowo-biurowym, tj. gabinety, kancelarie. Powierzchnia 78m, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

176 893 zł20 m² 9 043,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz stabilnego źródła dochodu lub inwestycji, która zapewni Ci bezpieczeństwo finansowe? Mamy dla Ciebie doskonałą okazję! Przedstawiamy sprzedaż jednego z 108 lokali w pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

235 000 zł43 m² 5 500,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

NA sprzedaż Mieszkanie w Nakle na osiedlu Kazimierza Wielkiego Na powierzchnie użytkową mieszkania 42,72m2 składają się: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój + piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł58 m² 5 528,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Kapuściska. Pomieszczenia: 57,7 m 2 - salon, - 2 sypialnie, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł64 m² 5 972,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Polecamy mieszkanie składające się z 3 pokoi,kuchni ,łazienki i wc oraz korytarza .NOWA CENA Lokal znajduje się na wysokim parterze. Świetnym rozwiązaniem jest ogródek,do którego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Batkowo

Batkowo,kujawsko-pomorskie

170 000 zł2 382 m² 71,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka dla rolnika, dzierżawcy gruntów w Batkowie Działka rolna o powierzchni 2382 m2. Brak Warunków Zabudowy. Kształt - prostokąt w połowie poszerzający się o kilka metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Nastrojowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

629 240 zł90 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

W ofercie sprzedaży mamy mieszkania w inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na pograniczu osiedli Bartodziej i Wyżyny w Bydgoszczy. Dwa pierwsze bloki tego osiedla są już zamieszkałe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

251 968 zł41 m² 6 198,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe Mieszkania - sprzedaż lub wynajem! Nowoczesna architektura budynku połączona z historią najbliższej okolicy. Apartamenty w stanie deweloperskim od 40,15 m2 do 78 m2. Na parterze ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Nowa Wioska

Nowa Wioska,kujawsko-pomorskie

231 268 zł3 401 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki z ruinami z cegły! Na sprzedaż działki , otoczone lasem oraz polami. Na działkach rosną sosnowe samosiejki , które można zachować lub wyciąć. Jednakże gotowe nasadzenia to plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

317 999 zł52 m² 6 115,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie na osiedlu Wyżyny! Nieruchomość o powierzchni 53m2. Składa się : - 3 pokoi -kuchni -przedpokoju -łazienki -wc Do lokalu prowadzona jest księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

409 000 zł68 m² 6 014,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: mieszkanie trzypokojowe , położone na parterze w bloku 3-piętrowym na Osiedlu Centrum. Mieszkanie: - 2 sypialnie - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Świecie,kujawsko-pomorskie

249 000 zł59 m² 4 194,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Nowa znacznie niższa cena sprzedaży! nowa znaczenie niższa cena sprzedaży! oferta tylko U nas! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Świeciu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł48 m² 6 825,73 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Szwederowo. Pomieszczenia: 48,2 m 2 - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł76 m² 5 152,32 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, gotowe do zamieszkania. Zalety mieszkania: - jasne, czyste i zadbane wnętrze, - nie wymaga żadnych nakładów finansowych, - gotowe do wprowadzenia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrojowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

395 000 zł56 m² 7 117,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w w centrum Ciechocinka - gotowe do zamieszkania Oferujemy do sprzedaży umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 55,5m 2 , w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

269 900 zł51 m² 5 292,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja 2-Pokoje, duży balkon w Aleksandrowie kujawskim. ****tylko U nas**** Godna polecenia oferta sprzedaży, dobrze urządzonego mieszkania o powierzchni 51m2 wraz z piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zarzeczewo

Zarzeczewo,kujawsko-pomorskie

295 900 zł2 577 m² 114,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w kształcie prostokąta o powierzchni 2577m2 w miejscowości kulin/zarzeczewo. Niezwykle spokojne i zielone tereny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Waganiec

Waganiec,kujawsko-pomorskie

259 000 zł90 m² 2 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 90 m 2 posadowiony na 12-arowej działce. Nieruchomość położona w Nowym Zbrachlinie na osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł42 m² 6 341,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Uwaga! nowa niższa cena! oferta dostępna tylko W premium! Bydgoskie Nieruchomości premium zapraszają na prezentację dwupokojowego mieszkania na Wyżynach. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł47 m² 5 522,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przedstawiam Państwu trzypokojową nieruchomość (46,9 m2) położoną na Osiedlu Błonie. Mieszkanie na 4 piętrze niskiego bloku. Budynek powstał w latach 60' z cegły - elewacja po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 000 zł32 m² 10 412,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Biuro Makler poleca: przedmiotem oferty jest mieszkanie mieszczące się na zamkniętym terenie. Budynek 4 piętrowy z nowej cegły. Dookoła plac zabaw i zadbana zieleń. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

348 000 zł61 m² 5 677 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie pierwszy kwartał 2023r mieszkanie w budynku nr 7b 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 900 zł50 m² 7 396,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na osiedlu leśnym! Zakres prac remontowych obejmował wymianę instalacji: elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i gazowej wraz z wymianą pieca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mennonitów

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

920 000 zł132 m² 6 943,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:911 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom W miejscowości wielka nieszawka przy ul. Mennonitów Nieruchomość parterowa wybudowana w 2008 roku z bloczków i gazobetonu,ocieplony.