dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

590 000 zł97 m² 6 082,47 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo ładne i przestronne mieszkanie M4/97m2, usytuowane w samym centrum miasta. Mieszkanie bezczynszowe! Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 900 zł74 m² 6 079,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży piękne mieszkanie M5/74m2, usytuowane na III piętrze w bloku w Fordonie (osiedle tatrzańskie). Mieszkanie bardzo zadbane. 3 lata temu przeprowadzony został kapitalny remont podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

500 091 zł56 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na a sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowo budowanym apartamentowcu na Osowej Górze Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 000 zł60 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na II piętrze w bloku na Górzyskowie Oferujemy na sprzedaż zadbane 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w dwupiętrowym apartamentowcu z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Klotyldowo

Klotyldowo,kujawsko-pomorskie

337 500 zł22 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż , bardzo ładnie położoną działkę na skraju lasu, w urokliwej okolicy lasów, łąk i jezior Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż pięknie położona działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

318 000 zł53 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie M4/53m2, usytuowane na parterze w bloku na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi (16m2/11m2/9m2), kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje małe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

331 420 zł44 m² 7 501,58 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie M3/53m2, usytuowane na IV piętrze w bloku na osiedlu Kapuściska. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł30 m² 7 822,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis oferty: mieszkanie dwupokojowe 30,04 m2 ,w stanie deweloperskim w odremontowanej kamienicy. Oferta idealna na inwestycje bądź jako lokata kapitału. W tej kamienicy posiadamy mieszkania od 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż ładne, zadbane mieszkanie M4, 60 m2. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w bloku w Fordonie Na sprzedaż mieszkanie składające się z trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojciechowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwu pokojowego mieszkania na osiedlu Fordon w Bydgoszczy. Mieszkanie mieści się na parterze dwukondygnacyjnego budynku, przy ulicy Jakuba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

140 001 zł31 m² 4 494,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Makler nieruchomości poleca Państwu świetne rozwiązanie na zainwestowanie środków, ale również na własne potrzeby. Mieszkanie o powierzchni 31 ,16 m2 usytuowane na parterze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł33 m² 7 181,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerkę w odnowionej kamienicy w Centrum Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze i składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł28 m² 8 892,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerkę w Centrum Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,41 m kw, położone jest w super lokalizacji, blisko basenu Astoria. . Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł49 m² 6 326,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne mieszkanie M3/ 49m2, usytuowane na parterze w bloku w Fordonie (osiedle Bajka). Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kobylarnia

Kobylarnia,kujawsko-pomorskie

189 036 zł2 124 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana w Kobylarni gm.Nowa Wieś Wielka o powierzchni 2124m2 , Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną działka w miejscowości Kobylarnia , ok 14km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

669 000 zł81 m² 8 252,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowy 5-pokojowy apartament na Błoniu w nowym bloku Na sprzedaż komfortowy apartament w kameralnym bloku z 2019 roku z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

700 000 zł100 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość w Żołędowie z domem 100 m2, działką i sadem 8500 m2 Na sprzedaż dom piętrowy z dwoma garażami, i przechowalnią, kuchnia i trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł26 m² 5 838,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis oferty: kawalerka 25,52 m2 do generalnego remontu ,w odremontowanej kamienicy. Oferta idealna na inwestycje bądź jako lokata kapitału. W tej kamienicy posiadamy mieszkania od 25 do 34 m2. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

781 000 zł121 m² 6 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:715 m²

Makler nieruchomości poleca dom usytuowany w atrakcyjnej okolicy na spokojnym osiedlu nieopodal centralnej części miasta, blisko jezioro, las. Na działce o powierzchni 715m2 znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

752 836 zł77 m² 9 800 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 900 zł43 m² 6 276,74 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2- pokojowe usytuowane na 2 piętrze we wieżowcu w dzielnicy Bartodzieje. Układ nieprzechodni. Pokoje wielkości 16m2 i 9m2. Na podłodze panele, ściany gładzie. Kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

219 000 zł1 262 m² 173,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę w uroczym miejscu w pobliżu lasu zaledwie kilka kilometrów od Bydgoszczy Na sprzedaż działka budowlana, położoną w Lisim Ogonie k. Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 000 zł51 m² 9 607,84 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowy apartament w nowym bloku na Osiedlu Pod Skarpą w Fordonie Na sprzedaż komfortowy apartament w kameralnym nowym bloku Apartament o pow. 51 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

424 000 zł1 690 m² 250,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę w Żołędowie Na sprzedaż działka o powierzchni 1690m2 położona w sąsiedztwie nowo budowanych domów, w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

499 000 zł93 m² 5 365,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Murowańcu. na działce 220 m2 Na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bożenkowo

Bożenkowo,kujawsko-pomorskie

2 250 000 zł519 m² 4 331,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:29 007 m²

Na sprzedaż atrakcyjna i solidnie zbudowana posiadłość o powierzchni całkowitej 519,41 m2 użytkowej 463,97 m2 w tym agroturystyka 316 m2 na działce 29007 m2 w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł42 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m kw, położone jest w super lokalizacji, blisko basenu Astoria. . Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 000 zł83 m² 5 903,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe na I piętrze w odnowionej kamienicy w Centrum Bydgoszczy na ulicy Gdańskiej Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na I piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tryszczyn

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

1 275 000 zł300 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 724 m²

Oferujemy na sprzedaż niezwykła nieruchomość- dom usytuowany w pobliżu lasu, z ogromnym ogrodem- 3724m2, z dala od ruchliwych ulic w przeuroczym miejscu, które pozwala cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

5 700 000 zł45 338 m² 125,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną w doskonałej lokalizacji położoną na terenie parku przemysłowego w Solcu Kujawskim Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położona działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

484 000 zł68 m² 7 128,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu bardzo ładne i słoneczne (okna od strony południowo - zachodniej) mieszkanie usytuowane na I piętrze trzypiętrowego bloku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jachcice

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 000 zł85 m² 6 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Piętro domu, duża działka + budynek gosp. i garaż Przedmiotem sprzedaży jest piętro domu w zabudowie typu bliźniak na Jachciach. Na górnej kondygnacji znajduje się duży salon, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł60 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy w Śródmieściu. Oferujemy na sprzedaż klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w Śródmieściu Mieszkanie o powierzchni 60m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Adama Mickiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

720 000 zł120 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dzielnica muzyczna Sprawdź spacer wirtualny: tylko do końca marca 2022r. obniżka o ponad 10 000 zł Było 690 000 zł, po promocji jest 679 000 zł Przestronne, stylowe mieszkanie na 3 (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł63 m² 7 240,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M4/63,39m2, usytuowane na IV piętrze w bloku w Fordonie Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M-4 / 3 pokoje / w bloku na IV piętrze w Fordonie Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 000 zł86 m² 5 465,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż piękny dom w cichej i spokojnej okolicy na Miedzyniu Oferujemy na sprzedaż solidnie zbudowany dom o powierzchni użytkowej 86 m2 budynku położony w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działki w doskonałej lokalizacji w urokliwej okolicy w Solcu Kujawskim Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położone działki budowlaną w Solcu Kujawskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dąbrówka Nowa

Dąbrówka Nowa,kujawsko-pomorskie

169 000 zł2 120 m² 79,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę w uroczym miejscu w pobliżu lasu zaledwie kilka kilometrów od Bydgoszczy - w Dąbrówce Nowej. Na sprzedaż działka położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Obudno

Obudno,kujawsko-pomorskie

389 000 zł100 m² 3 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:985 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w miejscowości Obudno gm. Gąsawa w powiecie Żnin oddalonej o ok. 60 km od Bydgoszczy, ok. 15 km od Żnina. Jest to oferta idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż atrakcyjne domy wolnostojące w doskonałej lokalizacji w gminie Zła Wieś Wielka. Oferujemy na sprzedaż nowo budowane domy w zabudowie wolnostojącej o powierzchni.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij