dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witkowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

385 000 zł47 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam przytulną i zadbaną kawalerkę o powierzchni 46,909m2 usytuowaną na trzecim piętrze w bloku z cegły na osiedlu Letnia. Mieszkanie składa się z: - przestronnego jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje małe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

522 539 zł80 m² 6 500,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Piaski

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

700 000 zł3 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w super lokalizacji na Piaskach Oferujemy na sprzedaż działkę pod zabudowę mieszkalną jednorodzinna z aktualnym mpzp. Idealne położenie komunikacyjne, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 900 zł48 m² 5 774,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Makler poleca serdecznie Bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Fordonie na spokojnym i bezpiecznym osiedlu. Teren wokół bloku jest zadbany i dobrze utrzymany. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Słoneczne tarasy

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł48 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż, 2 pokojowe, ciche mieszkanie położone 5 minut od centrum Torunia, na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Słoneczne Tarasy. Idealne pod inwestycję - sąsiedztwo toruńskiej starówki czyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

569 100 zł54 m² 10 442,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro Makler poleca serdecznie! Absolutnie wyjątkowe mieszkanie dla wymagających klientów, zadowoli każdego kto ceni komfort i wygodę. Doskonała i prestiżowa lokalizacja. Teren zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł48 m² 6 577,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne mieszkanie M3/42,3m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku w Fordonie na Osiedlu Bajka. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wyjściem na balkon , sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:772 m²

Na sprzedaż piękny dom w cichej i spokojnej okolicy ok 8 km od Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż piękny i solidnie zbudowany dom wolnostojacy o powierzchni użytkowej 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł41 m² 6 332,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe w odnowionej kamienicy w Centrum Bydgoszczy N a sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na parterze i składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł34 m² 9 253,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w nowym bloku na Osiedlu Akademickim Na sprzedaż 2 pokoje mieszkanie 33,5m2 w świeżo oddanej inwestycji na Osiedlu Akademickim w Fordonie : Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

1 085 000 zł155 m² 6 994,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Lisim Ogonie. Na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

555 000 zł90 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane 4-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją na I piętrze w nowym bloku na Górzyskowie Oferujemy na sprzedaż zadbane 4-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 000 zł61 m² 7 704,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż piękne 3-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w nowym bloku na Czyżkówku Na sprzedaż piękne dwupoziomowe mieszkanie na Czyżkówku w bloku na terenie ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

304 000 zł47 m² 6 468,09 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku z cegły w dzielnicy oś. Leśne. Pokoje przestronne 20m2 i 10m2. Kuchnia umeblowana ok. 8m2. Łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

75 025 zł1 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży działkę budowlaną, w urokliwym miejscu, w pobliżu jeziora i lasu. Działka o powierzchni około 1500m2 z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świekatowo

Świekatowo,kujawsko-pomorskie

67 600 zł1 506 m² 44,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca! Makler nieruchomości poleca piękną działkę położoną w Świekatowie powiat świecki. Działka o powierzchni 1539m2. Media ,prąd ,woda w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

465 999 zł67 m² 6 998,03 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

969 999 zł112 m² 8 660,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro makler serdecznie poleca nowoczesny i piękny dom na sprzedaż. Nieruchomość jest usytuowana w kameralnym miejscu osiedla w Fordonie na ogrodzonej działce o pow. 400m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszyn

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

480 000 zł120 m² 4 010,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż nowo budowany, pięknie położony , w pobliżu lasu dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni ok 119,7m2 usytuowany na działce 1164m2. w okolicach Kruszyna Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

260 000 zł875 m² 297,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w atrakcyjnej lokalizacji w Białych Błotach zaledwie kilka kilometrów od Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w Białych Błotach k.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

375 000 zł1 250 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w Łochowie w okolicy nowo budowanych domów Na sprzedaż działka położona w miejscowości Łochowo Działka o powierzchni 1250m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilcze

Wilcze,kujawsko-pomorskie

179 000 zł1 328 m² 134,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu działkę usytuowaną w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji. Czeka na nowego Nabywcę w wilczu/strzelce Górne i ma powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

879 000 zł135 m² 6 511,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy na sprzedaż dom otoczony zielenią o powierzchni 135 m2, w cichej spokojnej okolicy, ok 15 km od Bydgoszczy Na sprzedaż dom w urokliwej lokalizacji, malowniczo położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł34 m² 7 217,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Super oferta tylko W naszym biurze! Przedmiotem oferty jest duża i przestronna kawalerka o powierzchni 34m2. Mieszkanie przeszło generalny remont, dzięki czemu jest fantastyczną ofertą dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Strzemięcin

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł38 m² 3 921,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Strzemięcin - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 38m2 położone na czwartym piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł49 m² 6 330,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

W ofercie sprzedaży mieszkanie na parterze o powierzchni 48,81mkw ogródkiem w Fordonie na osiedlu Bajka. Lokal składa się z: - salon 21mkw - sypialnia 11mkw - kuchnia 8mkw - łazienka 3mkw - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł73 m² 6 590,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Duże klimatyczne mieszkanie wyłącznie w naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność zaprezentować wykończone mieszkanie czteropokojowe, które idealnie zaspokoi potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

525 000 zł53 m² 9 962,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest nowoczesne mieszanie na sprzedaż. Kameralny blok z 2021 roku z cichobieżnymi windami. Teren wokół budynku zadbany i bezpieczny. Świetna lokalizacja ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zazamcze

Włocławek,kujawsko-pomorskie

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Zazamcze. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal po generalnym remoncie ukończonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł52 m² 6 776,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w bloku na I piętrze, składające się z 3 rozkładowych pokoi (18m/9m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Łęgnowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

105 000 zł1 089 m² 96,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w super lokalizacji na obrzeżach Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż działkę pod zabudowę mieszkalną jednorodzinna/ aktualne warunki zabudowy/ Idealne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 900 zł56 m² 5 533,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler poleca: bardzo interesujące mieszkanie na sprzedaż. Świetna lokalizacja przy szpitalu Jurasza na Bielawach. Budynek z cegły został ocieplony i jest utrzymany w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzyżówki

Krzyżówki,kujawsko-pomorskie

599 000 zł187 m² 3 203,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Mapa Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowy dom parterowy w stanie deweloperskim. Powierzchnia całkowita domu wynosi 187m2, z czego 150m2 stanowi powierzchnia użytkowa. Nieruchomość wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piskorskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

420 000 zł61 m² 6 885,25 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: toruń, rubinkowo, ul. Piskorskiej 12 Powierzchnia: 61m2 Struktura: 3 pokoje i oddzielna kuchnia Piętro: 9 Cena: 420.000,00zł Szukasz 3 pokojowego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kobylanka

Kobylanka,kujawsko-pomorskie

59 000 zł1 632 m² 36,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Kobylanka - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu działkę budowlaną o pow. 1632m2. Informacje o działce: - współrzędne geograficzne w stopniach, minutach, sekundach i ułamkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje małe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

511 819 zł76 m² 6 700,08 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

175 230 zł1 947 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu Rynarzewa Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w okolicy nowo budowanych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł59 m² 7 283,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Biuro Nieruchomości 3parts Partner home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego w budynku położonym w doskonałej lokalizacji przy ulicy Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Taczaka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

357 000 zł65 m² 5 494,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Fordonie przy ul. Taczaka 2a. Łączna powierzchnia 65 m2, trzy przestronne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pyszczyn

Pyszczyn,kujawsko-pomorskie

921 600 zł7 680 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Pyszczynie obok Dobrcza. W sąsiedztwie piękny Dworek nad stawem, który jest również na sprzedaż, piękna roślinność, okolica. Szybki dojazd do Bydgoszczy. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szarych Szeregów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania na osiedlu Kapuściska w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na ósmym piętrze wysokiego bloku z 1971 roku.