dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

475 000 zł70 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Makler poleca Do sprzedania dom na Miedzyniu o powierzchni całkowitej 80m, a użytkowej 40m w skład którego wchodzi przedpokój, kuchnia , salon łazienka z wc i sypialnia.Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł61 m² 5 572,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem, łazienką oraz wc, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł39 m² 9 363,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie idealne na start, pod kredyt 2% Jar - 2 pokoje, 38,98 m2, III piętro, dostępne od zaraz Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - 20,81 m2 - sypialni - 1,02 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

435 453 zł58 m² 7 444,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu w Fordonie plus gratis * miejsce postojowe w hali garażowej! 0% prowizji 0% podatku pcc W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł39 m² 8 007,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

209 000 zł28 m² 7 501,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Z przyjemnością prezentuję Państwu piękne mieszkanie w bloku zlokalizowane na Rąbinie w Inowrocławiu. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, ogrzewanie miejskie bez podzielników ciepła. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 000 zł54 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, w nowym budownictwie na osiedlu Glinki. Pomieszczenia: 54 m 2 - salon z aneksem kuchennym, - 2 sypialn ie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

392 000 zł45 m² 8 711,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie optymalne pod wynajem. Usytuowane na I piętrze czteropiętrowego bloku z cegły, znajdującego się na ogrodzonym terenie, zaledwie 5 minut od Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

40 000 zł17 m² 2 352,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż murowany w Ciechocinku Oferujemy do sprzedaży garaż o powierzchni 17 m 2 znajdujący się w kompleksie garaży na osiedlu mieszkaniowym w Ciechocinku. Cena 40.000,-zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

979 000 zł110 m² 8 859,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż apartament 110 m , znajdujący się w czterorodzinnym, nowoczesnym b udynku w spokojnej okolicy Niemcza. Teren na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 010 zł94 m² 6 900,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, w budynku z cegły, z 2008r, na terenie prywatnym, z garażem, komórką. Garaż z osobną księgą wieczystą za cenę 49 tys.zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osówiec

Osówiec,kujawsko-pomorskie

294 900 zł62 m² 4 795,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:80 m²

Jeśli marzysz O własnym, przytulnym domku pod miastem to idealna oferta dla ciebie! Piękny domek o powierzchni 60 m2, zlokalizowany w Osówcu przy Bydgoszczy (kierunek Osowa Góra).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lipienica

Lipienica,kujawsko-pomorskie

191 900 zł3 500 m² 54,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz ciszy i spokoju wśród drzew, zieleni, śpiewu ptaków, jeziora - to oferta dla ciebie. Malowniczy , dziewiczy teren położony nad samym jeziorem, bez linii brzegowej z prawem zabudowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

428 900 zł57 m² 7 552,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

845 000 zł82 m² 10 312,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

476 900 zł39 m² 12 303,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy. Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Przy Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

405 000 zł73 m² 5 547,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 4 rozkładowych pokoi (25m/12m/9m), aneksu kuchennego połączonego z pokojem (15m), łazienki, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,kujawsko-pomorskie

729 000 zł230 m² 3 169,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 712 m²

Oferta tylko W naszym biurze na wyłączność! Makler nieruchomości przedstawia Państwu bardzo atrakcyjną ofertę dwurodzinnego domu położonego zaledwie 30km od Bydgoszczy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł53 m² 5 830,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, zlokalizowane na osiedlu Wyżyny Usytuowane na IV piętrze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

277 900 zł56 m² 4 936,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca: przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na Bielawach. Oferowana nieruchomość jest położona na 2 piętrze kamienicy, teren ogrodzony i zadbany. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Eskulapa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł48 m² 8 195,02 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 48,20m2 w Fordonie. Lokalizacja - Osiedle Eskulapa to nowa dzielnica, osiedle zostało wybudowane w 2015 przez Nordic Development. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł55 m² 6 046,93 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Rezerwacja Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie na Wzgórzu Wolności Lokal o metrażu 55.4 m2 składa się z: * salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł67 m² 7 146,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Makler Nieruchomości Poleca: mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Wilczak w Nowszym budownictwie. Usytuowane na III piętrze w bloku III piętrowym: 67 m2, pozwoliło wyodrębnić: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łubianka

Łubianka,kujawsko-pomorskie

187 000 zł1 501 m² 124,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Malowniczo położona nieruchomość gruntowa o powierzchni ok 1501m 2 Płaska nieruchomość o ustawnym kształcie kwadratu z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej o nawierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu bardzo ciekawe mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (23m/11m/9m), oddzielnej kuchni (9m), łazienki, wc, przedpokoju oraz dużego balkonu (loggia). Atutem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł60 m² 5 792,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się na 3 piętrze budynku na osiedlu Fordon - Bajka. Pomieszczenia: 60,42 m2 - salon - 23 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Nadrzeczna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

130 000 zł325 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Opiekun oferty : Iwona Nieruchomości Prestige oferta dostępna tylko W nieruchomościach prestige! działka całoroczna! Nieruchomości prestige prezentują dzisiaj na sprzedaż bardzo gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

405 000 zł73 m² 5 547,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/9m), aneksu kuchennego połączonego z jadalnią (15m), łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

490 000 zł2 465 m² 198,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Działkę w Łochowie o powierzchni 2465m wymiary 49m/49m.Teren płaski niezabudowany, ogrodzenie panelowe z podmurówką, dwie bramy wjazdowe, klasa ziemi V, DROGA DOJAZDOWA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 760 zł55 m² 8 675,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 55,40m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł42 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowa oferta W naszym biurze! Mam przyjemność przedstawić ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni całkowitej 42m2 na bydgoskim osiedlu Skrzetusko, na przeciwko szpitala im. dr Jurasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł47 m² 5 958,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu trzypokojową nieruchomość mieszczącą się w świetnie skomunikowanej lokalizacji- na Wyżynach! Sektor B2! oferta dostępna tylko U nas! klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

288 000 zł37 m² 7 783,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na wysokim parterze wraz z komórką lokatorska w piwnicy. Korzystny architektonicznie układ pomieszczeń przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gackowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł61 m² 6 419,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! szwederowo, ul. Gackowskiego Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 900 zł48 m² 7 706,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąca oferta W promocyjnej cenie. 369900tysięcy złotych! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48m 2 na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

194 500 zł1 623 m² 119,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 1624m w Zielonce, gm. Białe Błota, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

219 000 zł1 221 m² 179,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Złotorii składającą się z dwóch oddzielnych działek o łącznej powierzchni 1221m2 (581m2 + 640m2). Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Hubala-Dobrzańskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 250 000 zł700 m² 4 642,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż: budynek usługowo/biurowo/handlowy: dwie kondygnacje, 700 m2 powierzchni całkowitej na działce 2443 m2. Teren ogrodzony, utwardzony, dużo miejsca parkingowego, możliwość rozbudowy, dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

467 419 zł40 m² 11 700,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja na Bartodziejach! Bez podatku pcc! i prowizji dla biura! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 39,95m2, na trzecim piętrze nowo powstałego budynku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 900 zł54 m² 8 622,02 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Atrakcyjna oferta W naszym biurze! Przedstawiam Państwu bardzo interesujące mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku 5 piętrowym z windą, składające się z : - salonu - 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

763 000 zł66 m² 11 504,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.