dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 658 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 658 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

561 149 zł57 m² 9 798,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł65 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe z balkonem, w bloku na osiedlu Tatrzańskim w Fordonie. Pomieszczenia: 65 m 2 - salon, - 3 sypialn ie, - kuchnia, - łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mała Andrzeja

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

164 059 zł25 m² 6 644,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Niewielka kawalerka w centrum Inowrocławia blisko Solanek może raz na zawsze zwolnić Cię z obowiązku rezerwowania noclegów na turnus uzdrowiskowy w tym mieście! Taka inwestycja jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł61 m² 5 740,13 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Duży salon, przestronna kuchnia, loggia, możliwy 3 pokój Zalety mieszkania: - przestronne, jasne pokoje, - duża kuchnia, - ekspozycja południowo - zachodnia, - loggia, zalety lokalizacji: - bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stronno

Stronno,kujawsko-pomorskie

160 000 zł1 250 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w malowniczej miejscowości Stronno, w gminie Dobrcz, w województwie kujawsko-pomorskim w otoczeniu nowo wybudowanych już domów jednorodzinnych. To spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł32 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie na Bartodziejach po remoncie! Lokal o metrażu 32 m2 składa się z: * aneks kuchenny z salonem * sypialnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł57 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuje Państwu trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na wysokim parterze w bloku z cegły na Bydgoskim Przedmieściu. Całkowitą powierzchnię mieszkania stanowi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Akademickie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

518 500 zł52 m² 9 996,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Makler poleca: mieszkanie zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu w Fordonie. Teren położony w otoczeniu lasu! Fantastyczne otoczenie natury. Nowoczesne budynki, przemyślana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Reptowo

Reptowo,kujawsko-pomorskie

134 800 zł1 226 m² 109,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest piękna, równa działka budowlana o pow. 1226m położona w miejscowości Reptowo, gm. Dąbrowa Chełmińska.!Oferta godna uwagi! Działka ma bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poranna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 290 000 zł190 m² 6 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:585 m²

Gotowy dom do zamieszkania z garażem pow. 190m2 Sprzedam Dom z garażem o pow. około 190m2 ul. Poranna w Toruniu. Działka 585 m2. Dom z bardzo funkcjonalnym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

313 000 zł51 m² 6 094,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***oferta na wyłączność ***dostępna tylko w naszym biurze*** Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,36 m2 znajduje się w bloku z cegły na 1 piętrze w Lubiczu Górnym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 900 zł71 m² 9 857,75 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe 71m2 zlokalizowane na znanym zamkniętym osiedlu Atrium Park, mieszczące się na 9 piętrze z bardzo dużym tarasem 18m2 i pięknym widokiem na Bydgoszcz. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

178 000 zł1 159 m² 153,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Nekli gm. Dobrcz w obrębie powstającego osiedla domów jednorodzinnych, dojazd drogą asfaltową i gruntową, zaciszna lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

428 000 zł48 m² 8 879,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: przestronne , słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Górzyskowie. Lokal składa się z : - dużego salonu z wyjściem na balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nad Wisłą

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

438 999 zł84 m² 5 238,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie blisko rzeki w fordonie! Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona w czteropiętrowym bloku z lat 90-tych. Budynek zadbany i dobrze zarządzany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zielonczyn

Zielonczyn,kujawsko-pomorskie

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biała Posesja Nieruchomości poleca działkę o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Zielonczyn niedaleko Bydgoszczy. Spokojna okolica z dala od gwaru miasta w otoczeniu kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

375 000 zł49 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż, bardzo atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku, na Rubinkowie II. Zalety mieszkania: - 3 osobne pokoje, - dwustronna ekspozycja okien, - z każdego okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł63 m² 5 195,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra cena! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 63,32 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Fordon - Przylesie. W skład mieszkania wchodzi: -duży pokój 5m na 4,64m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

55 000 zł400 m² 137,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka rod o powierzchni 400m na której usytuowany jest budynek murowany o powierzchni 22m składający się z saloniku z aneksem kuchennym i wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Makler poleca serdecznie! Mieszkanie usytuowane w najbardziej pożądanej lokalizacji osiedla Wyżyny w pobliżu kładki i targowiska. Nieruchomość jest usytuowana w ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

1 300 000 zł145 m² 8 959,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 238 m²

Makler poleca Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojacy. Powierzchnia całkowita domu to 142m2. Powierzchnia działki 2238m2 pozwoliła na wygospodarowanie parkingu przed domem, osobnego małego domku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiosenna

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

515 000 zł101 m² 5 099,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:174 m²

Wille Nadgoplańskie to nowa inwestycja zaledwie 200m od jeziora Gopło w Kruszwicy. Proponujemy wyjątkowe dwupiętrowe domy w zabudowie bliźniaczej o unikalnej i dopracowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 199 000 zł1 200 m² 999,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler Poleca do sprzedaży działkę o pow.1168m2 z aktualnym pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego o 1588 PUM. Budynek mieszkalny składający się z 35 mieszkań,oraz 24 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

520 000 zł53 m² 9 889,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić Państwu fantastyczną ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem znajdującego się na prestiżowym osiedlu jakim jest osiedle Piernikowe. Nieruchomość: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

375 000 zł49 m² 7 700,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkanie na parterze w bloku na Rubinkowie II. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Lokal o powierzchni 48,70 m2 składa się z - salonu ok 15m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł229 m² 3 051,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu, położonego w niezwykle pożądanym punkcie lokalizacyjnym w mieście Bydgoszcz. Działka z domem wolnostojącym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wilcze

Wilcze,kujawsko-pomorskie

139 000 zł1 176 m² 118,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego działki rolnej leżącej w miejscowości Niwy przy ulicy Słupskiej. Działka ma wymiar 1176 m2 ( ok 23,3 x 47,5). Klasa ziemi tej działki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

274 900 zł64 m² 4 295,31 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w biurze Rodzinne Nieruchomości! Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu obszerne, przytulne i niewymagające remontu mieszkanie na Osiedlu Lotnisko. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

569 000 zł61 m² 9 282,22 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Restauracja. Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane na parterze w nowym bloku oddanym do użytkowania w 2022 roku na Osiedlu Leśnym. Lokal składa się z aneksu kuchennego (jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł46 m² 8 225,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do odkrycia niezwykłej oferty mieszkania w samym centrum Bydgoszczy! Przedstawiamy Państwu unikalną nieruchomość o powierzchni 46,2 m2, idealną zarówno dla pary poszukującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarże

Czarże,kujawsko-pomorskie

1 199 999 zł154 m² 7 792,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 685 m²

Pieknie położona nieruchomość do sprzedaży , na terenach Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Czarże, zaledwie 16 km od Bydgoszczy i 25 km od Torunia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Maratończyków

Niemcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł1 172 m² 340,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Niemczu o powierzchni 1172 m2 nr 549 z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Możliwość budowy domu jednorodzinnego lub zabudowa bliźniacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł83 m² 5 155,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą czteropokojowego mieszkania, położonego w świetnie skomunikowanej części dzielnicy Fordon - Nad Wisłą. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

156 000 zł1 044 m² 149,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o pow. 1044m położona na wzniesieniu , bezpośrednio przy granicy z lasem państwowym. Działka znajduje się w Zielonce i ma wydaną decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł27 m² 6 664,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Biuro Makler poleca na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka, stan deweloperski, w zabytkowej, pięknej kamienicy, rewelacyjna lokalizacja, samo Centrum miasta. Oferta skierowana zarówno do inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie jest przytulne i funkcjonalne. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Remont odbył się po wakacjach. Idealne mieszkania na start lub pod inwestycje.