dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 657 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 657 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

103 000 zł937 m² 109,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna działka o powierzchni 937 m2 w Ciechocinku. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja z dobrym dojazdem dobra ekspozycja na strony świata Działka rolna. Typ własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

325 000 zł58 m² 5 597,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie trzeci kwartał 2023r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

249 000 zł38 m² 6 640 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje, 37,5 m2 , 4 piętro w niskim bloku - stawki Podstawowe informacje: - 2 pokoje - balkon - dwustronne - rozkładowe - do częściowego remontu - czynsz 400 zł / 2 osoby - duża piwnica - 5,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie o wysokim standardzie na ulicy Strzałowej w Toruniu 51m2 z dużym balkonem 17m2 Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja wysoki standard wykończeń w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

294 000 zł39 m² 7 498,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

439 000 zł59 m² 7 440,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż apartament w Centrum Włocławka na terenie zamkniętym. Oferta godna szczególnego zainteresowania. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

179 000 zł27 m² 6 671,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki znajdującej się przy ulicy Bocianowo w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dąbrowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 280 zł60 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: mieszkanie deweloperskie w dwupiętrowym budynku wielorodzinnym w kameralnej, nowoczesnej inwestycji znajdującej się na osiedlu Glinki niedaleko Puszczy Bydgoskiej. Termin oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 389 zł66 m² 8 315,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 65,60m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Z garderobą i ogromnym tarasem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

159 000 zł1 545 m² 102,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam na prezentację! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - działką budowlaną zlokalizowaną przy ulicy Platanowej w Grudziądzu. Ta piękna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 000 zł54 m² 5 648,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy na Miedzyniu. Lokal o pow. 54 m2, składa się z: - przestronny salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Przedmiotem sprzedaży jest piękne wyremontowane mieszkanie na Wyżynach Mieszkanie 3-pokojowe o metrażu 47 m2 zawiera: * salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł53 m² 6 698,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Makler poleca rozkładowe M4, 53 m2 na Wyżynach, lubiany układ szczeciński. Z mieszkania wyodrębniono: kuchnię z oknem Salon z wyjściem na balkon 2 sypialnie przedpokój łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dąbrowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

589 008 zł70 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: mieszkanie deweloperskie w dwupiętrowym budynku wielorodzinnym w kameralnej, nowoczesnej inwestycji znajdującej się na osiedlu Glinki niedaleko Puszczy Bydgoskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

212 000 zł28 m² 7 464,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Makler poleca Do sprzedaży mieszkanie po remoncie, położone na pierwszym piętrze bloku zlokalizowanego niedaleko strefy uzdrowiskowej w Inowrocławiu. Widok z okien i balkonu na pola oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

438 000 zł60 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie z garażem w apartamentowcu w Ciechocinku Mieszkanie o powierzchni 60 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w apartamentowcu. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

625 000 zł49 m² 12 755,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

: nieruchomości prestige Mam do zaoferowania w bardzo wysokim standardzie i świetnej lokalizacji, w modernistycznym apartamentowcu, mieszkanie o powierzchni 49m2 z ogromnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Makler poleca: do sprzedaży w pełni umeblowane nowoczesne mieszkanie 50m2.+ piwnica 3m2 na 5 piętrze w bloku z cichobieżną windą. Wszystkie sprzęty agd na gwarancji ( niektóre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł60 m² 5 933,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3 pokoje o pow. 60,5m2 na2 piętrze, które znajduje się w docieplonym bloku, jest idealnym miejscem dla osób ceniących komfort i wygodę. Dzięki dużej ilości światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł138 m² 6 529,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

NA sprzedaż / Dom jednorodzinny 137,69 m2 położony na działce o powierzchni 1033 m2 we Władysławowie. Szukasz rodzinnego domu, który spełni Twoje oczekiwania? Chcesz uciec od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

534 000 zł54 m² 9 896,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe w Fordonie o powierzchni 53,96m2. Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym układzie, w skład którego wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

196 000 zł37 m² 5 254,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze niskiego bloku. M3 do częściowego remontu znajduje się na Osiedlu Zazamcze, blok umiejscowiony prostopadle do ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł43 m² 6 314,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 42,6 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu błonie. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15m2, -pokój 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł26 m² 7 397,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą całkiem wyremontowanej kawalerki, położonej w świetnie skomunikowanej części miasta - Śródmieście. Mieszkanie nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorczenica

Gorczenica,kujawsko-pomorskie

720 000 zł170 m² 4 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Mam przyjemność przedstawić państwu niezwykłą nieruchomość, która znajduje się w Gorczenicy. Jest to piękna i spokojna miejscowość zaraz za Brodnicą ( 3,5 km do centrum miasta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

326 139 zł36 m² 9 110,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie jedno pokojowe po powierzchni 35,80m2, na parterze nowo powstałego budynku. Z ogródkiem! grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jackowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł35 m² 5 615,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie typu M-3 o powierzchni 32,4 m2 położone na II piętrze kamienicy (oficyna) na ulicy Jackowskiego poszukuje nowego właściciela! Mieszkanie ogrzewa piec gazowy, okna pcv, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł47 m² 7 594,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem znajdujące się w bloku na osiedlu Leśnym. Pomieszczenia: 47,4 m 2 - salon 16 m 2 , - sypialnia 9 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biała Posesja Nieruchomości przedstawia jasne i wygodne mieszkanie na osiedlu Wyżyny (b5). Lokal 5 lat temu przeszedł remont. Po wyburzeniu ściany pomiędzy sypialną a kuchnią powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł31 m² 7 580,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Makler nieruchomości poleca Do sprzedania mieszkanie na Osiedlu Leśnym o powierzchni 31m składające się z pokoju, kuchni , łazienki z wc i przedpokoju.Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

497 000 zł73 m² 6 843,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przestronne jasne I ciepłe mieszkanie na mokrym - blisko 73 M2 Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze w bloku niskim na osiedlu Mokre. Lokal posiada 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolankowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

409 000 zł57 m² 7 210,86 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Za serce chwyci Cię widok na Wisłę i las. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,72 m2, które znajduje się przy ul. Kolankowskiego, osiedle Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Toruń,kujawsko-pomorskie

418 000 zł59 m² 7 084,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5m2. Znajduje się na Mokrym, niedaleko Sądu Rejonowego. Niecały kilometr od Starego Miasta, w pobliżu są liczne przystanki tramwajowe i autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dolina

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł27 m² 8 859,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentujemy kawalerkę na sprzedaż, która znajduje się w kamienicy w centrum miasta, w okolicy Ronda Grunwaldzkiego. Mieszkanie przeszło niedawno kompleksowy remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rataja

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł61 m² 5 930,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie środkowo położone, na 2 piętrze niskiego, niedawno docieplonego bloku. Jest widne, ciepłe i w dogodnym rozkładzie. Posiada balkon skierowany na plac zabaw i tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Prądy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

223 500 zł728 m² 307,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Bydgoszczy w dzielnicy Prądy.Działka o powierzchni 729 m posiada wodę , prąd, gaz, kanalizacje.Działka położona na terenie objętym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

458 900 zł82 m² 5 595,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Osiedlu Leśnym o powierzchni 63,5m składające się z trzech niezależych pokoi, osobnej kuchni łazienki z wc oraz przestronnego przedpokoju. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł49 m² 6 741,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

***dwa rozkładowe pokoje na skarpie - winda - blisko szpital dziecięcy! idealne na wynajem *** Serdecznie zapraszam do obejrzenia dwupokojowego mieszkania znajdującego się w wieżowcu "na Skarpie".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łąkowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

496 000 zł73 m² 6 830,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Przedstawiam rozkładowe mieszkanie przy centrum, 4 pokoje Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń po remoncie generalnym Nieruchomość złożona z: salon 19,4 m.kw pokój 15,4 m.kw pokój 8,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dekerta

Toruń,kujawsko-pomorskie

250 000 zł37 m² 6 793,48 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ciekawe mieszkanie inwestycyjne składające się z dwóch pokoi łazienki z wc oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 2,63 m kw oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł61 m² 5 930,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Basia: nieruchomości Prestige Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania w Fordonie osiedle Tatrzańskie, znajdującego się na drugim piętrze.