dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Klonowica

Toruń,kujawsko-pomorskie

799 000 zł151 m² 5 305,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1889

Oferta tylko u nas! Dwu poziomowy apartament na 1 piętrze kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł61 m² 6 559,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży oferujemy bardzo ładne, przestronne i słoneczne mieszkanie 3 pokoje o pow. 60,83m2 z dużym balkonem od strony południowej. Zalety mieszkania: 1. Doskonała lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedleckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł35 m² 8 508,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania na osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze wysokiego bloku z 1972 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

405 900 zł7 804 m² 52,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję Państwu dużą działkę mieszkaniowo-usługową w podbydgoskiej miejscowości Kruszyn Krajeński w Gminie Białe Błota. Odległość do centrum Bydgoszczy to około 12 km (20 minut).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie na Osiedlu Leśnym. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wanna i kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 000 zł66 m² 9 759,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu wykończonego w najwyższym standardzie w prestiżowej inwestycji na bydgoskim Górzyskowie. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

500 000 zł200 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: nowoczesny dom wolnostojący z 2021 roku o łącznej powierzchni całkowitej 200 m2 w miejscowości Kulin koło Włocławka. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworskiej

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

355 000 zł60 m² 5 887,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie w idealnej lokalizacji na Osiedlu Rąbin. Mieszkanie położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

347 000 zł39 m² 8 897,44 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dwa W pełni rozkładowe pokoje W wieżowcu na pierwszym piętrze - naprzeciwko sądu- ul. Warneńczyka, osiedle Mokre Mam przyjemność przedstawić bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

345 000 zł51 m² 6 751,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***oferta na wyłączność*** *** to mieszkanie może zostać kupione przez ciebie W kredycie 2%*** skorzystaj Z tej szansy już teraz Przedstawiam Państwu mieszkanie dwupokojowe znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Powstańców Wielkopolskich

Gniewkowo,kujawsko-pomorskie

599 999 zł130 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom w zabudowie szeregowej na nowym kameralnym osiedlu zamkniętym w otoczeniu zieleni. W pieszej odległości centrum miasta oraz Park Wolności gdzie powstaje nowy kompleks rekreacyjny; wodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł30 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! W ofercie sprzedaży kawalerka o powierzchni 30mkw usytuowana na parterze na osiedlu Kapuściska W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kołaczkowo

Kołaczkowo,kujawsko-pomorskie

45 000 zł500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 500 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach długość 25m2, szerokość 20m2. Grunt jest płaski niezalesiony i nieogrodzony. Media: prąd i woda-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł27 m² 8 716,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Bocianowo w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 900 zł50 m² 6 410,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż zadbane mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, położone w nowszym bloku na osiedlu Bocianowo. Usytuowane na II piętrze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kcynia,kujawsko-pomorskie

468 000 zł150 m² 3 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:579 m²

Rezerwacja! Dom wolnostojący w Kcyni, w niskiej cenie! Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 579 m2, na której znajduje się wolnostojący, podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stary Toruń

Stary Toruń,kujawsko-pomorskie

330 000 zł3 050 m² 108,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawia ofertę sprzedaży działki budowlanej w Starym Toruniu gmina Zławieś Wielka. Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny i budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł46 m² 7 988,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferta z klauzulą wyłączności Idealne pod inwestycję, mieszkanie dla młodych, rozkładowe, parking za szlabanem tylko dla mieszkańców Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

321 000 zł36 m² 9 004,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rogóźno

Rogóźno,kujawsko-pomorskie

138 000 zł84 m² 1 642 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: miejscowość: jamy 17/1 86 318 Rogóźno Lokal mieszkalny o pow. użytkowej 84 m2. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

397 000 zł61 m² 6 545,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 60,65 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Glinki! W skład mieszkania wchodzi: -pokój 18m2, - pokój 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł67 m² 7 401,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, balkonem położonego na 1 piętrze budynku, oddanego do użytku w 2000 roku. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

459 000 zł180 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Na sprzedaż dom piętrowy, podpiwniczony w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120 m 2 położony w dobrej lokalizacji osiedla domów jednorodzinnych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

645 740 zł78 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Toruniu z tarasem 55m 2 Nowa inwestycja - budynek 2 piętrowy z tarasami w trakcie budowy, położony w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

387 000 zł57 m² 6 789,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

NA skarpie. Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku z cegły o wielkości 56,70 m2, słoneczne i ciepłe. Fantastycznie zlokalizowane, przy wylocie z miasta, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 900 zł40 m² 9 457 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w bloku z cegły wybudowanym w 2012. Blok położony jest w kompleksie ogrodzonym na osiedlu Glinki. Dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Toruń,kujawsko-pomorskie

363 000 zł48 m² 7 594,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości - zapraszam klientów prywatnych, a także koleżanki i kolegów z branży do współpracy. Idealne mieszkanie na własne cele mieszkalne np. dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Toruń,kujawsko-pomorskie

518 000 zł57 m² 9 055,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 57,20 m2, parter 3 pokoje z 50 m2 ogródkiem. Nowe osiedle na toruńskich Stawkach, przy ul. Zimowej w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł73 m² 4 931,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szukasz mieszkania Na Skarpie ta oferta jest dla Ciebie. ***rezerwacja*** Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego z jadalnią i kuchnią, o powierzchni 72,80 m2 usytuowanego na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zbyszek: nieruchomości prestige Przestronne, trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, o powierzchni 47 m2 z balkonem i piwnicą na Wyżynach w Bydgoszczy, do remontu. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łubianka

Łubianka,kujawsko-pomorskie

345 000 zł3 336 m² 103,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę siedliskową zlokalizowaną w Łubiance o powierzchni 3336m2. Działka znajduję się w spokojnym miejscu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

165 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta na wyłączność. Dostępna tylko W naszym biurze. Cena do negocjacji. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży kompaktowego dwupokojowego mieszkania w kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

219 000 zł42 m² 5 201,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,10 m 2 , usytuowane na drugim piętrze bloku z cegły przy ulicy Kopernika 19a. Blok z cegły z lat 70-tych, położeny w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł54 m² 6 418,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości 3 Parts Partner home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę 3 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie o powierzchni 54,37 m2 znajdującego się w niskim 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, rozkładowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

534 000 zł54 m² 9 896,22 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Posiadamy na sprzedaż bardzo ładny, nowoczesny czteropokojowy apartament w bloku siedmiopiętrowym z windą i garażem podziemnym na Fordonie w Bydgoszczy. Apartament został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozietulskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł47 m² 8 525,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie w bloku na osiedlu Bielawy w Bydgoszczy. Rezerwacja do 22.09. *Oferta dostępna tylko w Forma Nieruchomości* Mieszkanie o pow. 44,8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł64 m² 6 905,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe na parterze - Kapuściska Lokal składa się z : - salonu - 2 sypialni - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju balkonu brak! Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu zadbane, w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze w bloku z cegły na osiedlu Tysiąclecia. Na całkowitą powierzchnię mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł63 m² 6 076,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Umowa przedwstępna Oferujemy na sprzedaż gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł47 m² 7 427,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta wyłącznie W naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 46,99 m2, znajdującego się na osiedlu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij