dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł35 m² 7 685,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 1-pokojowe z loggią, znajdujące się na trzecim piętrze budynku na osiedlu Bielawy Pomieszczenia: 35m 2 - salon - 20m 2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kanałowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł61 m² 8 231,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mam przyjemność przedstawić Państwu aż czteropokojową nieruchomość mieszczącą się na pożądanym wysokim parterze, w budynku z 2004 roku! To mieszkanie z pewnością odpowiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gieryna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł60 m² 8 210,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania na osiedlu Nowy Fordon w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze bloku z 2008 roku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstania Listopadowego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 000 zł75 m² 8 653,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania na osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze apartamentowca z 2013 oku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

480 000 zł54 m² 8 843,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wysoki standard mieszkania w budownictwie z 2019 roku! Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje komfortowe mieszkanie o pow. 54,28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

443 920 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

474 000 zł39 m² 12 232,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy. Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 430 zł41 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otorowo

Otorowo,kujawsko-pomorskie

579 000 zł100 m² 5 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Makler poleca serdecznie! Do sprzedania dom jednorodzinny położony na wsi, w odległości 4 km od granicy miasta Bydgoszczy, w kierunku Solec Kujawski. Dom otoczony jest 30. letnimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kombatantów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł36 m² 7 254,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Świetne mieszkanie! nowa cena! Przedstawiam Państwu na sprzedaż bardzo jasne, wygodne i niezwykle funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,7m2 na bydgoskim Osiedlu Kapuściska. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

384 900 zł56 m² 6 873,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na 1. piętrze w bloku z cegły na osiedlu Błonie. Lokalizacja zapewniająca bardzo dobrą komunikację z resztą miasta, a zarazem w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Strzelewo

Strzelewo,kujawsko-pomorskie

163 000 zł38 m² 4 288,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! Makler nieruchomości poleca mieszkanie w miejscowości Strzelewo gmina Sicienko. Lokal mieszkalny o powierzchni 38m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

353 898 zł36 m² 9 714,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiam Państwu najnowszą inwestycję budynku apartamentowego na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy! Nowe Flisy na Czyżkówku otworzą zupełnie nowy rozdział na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

467 410 zł40 m² 11 714,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja na Bartodziejach! Bez podatku pcc! i prowizji dla biura! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 39,95m2, na trzecim piętrze nowo powstałego budynku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 199 000 zł473 m² 6 767,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy wyremontowaną kamienice na bydgoskiej Starówce usytuowanej przy ulicy Długiej. Kamienica została postawiona w roku 1908 w zabudowie pierzejowej. W roku 2004 została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Flisacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

346 328 zł38 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Nowe Flisy na Osiedlu Czyżkówko otworzy zupełnie nowy rozdział na rynku mieszkaniowym w Bydgoszczy. Cicha, zielona lokalizacja, w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

354 711 zł27 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiklinowa

Chełmno,kujawsko-pomorskie

299 000 zł56 m² 5 292,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle wiklinowe W chełmnie Oferta tylko u Nas! Sprzedaż mieszkań Osiedle Wiklinowe w miejscowości Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Ofertą sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł48 m² 6 783,51 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na prezentację ładnego, ustawnego mieszkania o powierzchni 48,5m2 znajdującego się w wysokim bloku przy ul. Tadeusza Czackiego. Wolne od zaraz! Cena do negocjacji. Układ : Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 900 zł40 m² 9 457,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 -pokojowe na os.Glinki o powierzchni 40,17 m2. W skład mieszkania wchodzi: * pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

447 780 zł48 m² 9 328,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48 m2 z balkonem- śródmieście Mieszkanie po remoncie - 3 pokoje - osobna jasna kuchnia - łazienka z wc - przedpokój 6 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

749 000 zł140 m² 5 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwukondygnacyjny dom wolnostojący na osiedlu Osowa Góra w Bydgoszczy. Dom posadowiony jest na dużej działce o powierzchni 750m2. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

470 000 zł135 m² 3 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na prezentację domu do własnej aranżacji w cichej spokojnej części miasta niedaleko centrum. Dom o powierzchni użytkowej 135m wybudowany w 1935 r. znajdujący się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 000 zł44 m² 6 953,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie trzypokojowe mieszczące się w wyjątkowej lokalizacji- w sąsiedztwie Bulwarów nad Brdą! Kamienica po rewitalizacji, wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wierzchucinek

Wierzchucinek,kujawsko-pomorskie

249 000 zł400 m² 622,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą działki rod położonej w Wierzchucinku! Szybki dojazd z Bydgoszczy- w około 25 minut! W pobliżu jeziora Wierzchucińskie Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

730 000 zł86 m² 8 478,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

4 pokoje na słonecznych tarasach! dwa balkony - piękne mieszkanie - budynek Z windą * kup to mieszkanie I skorzystaj Z programu bezpieczny kredyt 2%* Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

799 000 zł134 m² 5 950,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

W ofercie naszego biura - już gotowe do przekazania nowoczesne, domy W zabudowie szeregowej Z czterema sypialniami, na osowej górze! ciekawa architektura budynku I wysokiej jakości wykonanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z kominkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł26 m² 7 653,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Elegancka Kawalerka w Urokliwej Kamienicy - Idealna Inwestycja! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę zakupu urokliwej kawalerki, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

2 100 000 zł550 m² 3 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 648 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu duży dom (400m2) wraz z 150m2 częścią, w której można prowadzić działalność gospodarczą. Budynek położony jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Toruń,kujawsko-pomorskie

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie godne polecenia! ** oferta na wyłączność ** Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania na 9 piętrze o powierzchni 36 m2 znajdujące się na osiedlu Na Skarpie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sicienko

Sicienko,kujawsko-pomorskie

599 000 zł148 m² 4 046,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 472 m²

Tylko U nas! Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 148mkw w miejscowości Sicienko (projekt Dom w Złoci G2) dom składa się Z : - 5 pokoi - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

6 000 000 zł50 626 m² 118,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaoferować Państwu działkę inwestycyjną zlokalizowaną w bydgoskim Fordonie! Nieruchomość ma powierzchnie 50 626 m2. położona w Fordonie, w części zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Letnie

Toruń,kujawsko-pomorskie

360 000 zł53 m² 6 772,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponuję ładne i zadbane 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Osiedlu Letnia. Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku z cegły składa się z : - salon u, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 910 zł63 m² 7 072,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lipienica

Lipienica,kujawsko-pomorskie

352 000 zł7 017 m² 50,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mam przyjemność zaoferować Państwu działkę rolno-budowlaną, zlokalizowaną w przepięknej okolicy nad Jeziorem Zaleskim w Lipienicy koło Świekatowa. Nieruchomość ma powierzchnię 7.017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 500 zł47 m² 6 394,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu nową ofertę w naszym biurze - komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone się w świetnej lokalizacji - na osiedlu kapuściska. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

223 000 zł37 m² 6 027,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Fordonie na osiedlu Nad Wisłą. Nieruchomość o powierzchni 37m2 znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

639 000 zł72 m² 8 817,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Makler poleca Polecamy piękne mieszkanie w bardzo urokliwym miejscu w Fordonie. Apartament usytuowany w spokojnej dzielnicy ,oddalony od centrum Bydgoszczy 10min. Lokalizacja idealna ,tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

772 551 zł66 m² 11 705,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Polna

Czernikowo,kujawsko-pomorskie

1 699 000 zł53 800 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż doskonale usytułowana działka inwestycyjna o powierzchni 53 800 m2. Działka użytkowa na powierzchni 5,01 ha, dodatkowe 37 arów to nieużytki wymagające prac ziemnych. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł34 m² 7 323,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Solskiego w Bydgoszczy. Dojazd do centrum zajmuje niecałe 10 minut! Nieruchomość o powierzchni ok. 34 m.kw składa.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij