cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości
10 753 ogłoszenia
Od najnowszych
10 753 ogłoszenia
Ogłoszenia wyróżnione
515 000 zł73,30 m² 7 025,92 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska 19
Stary Fordon Bydgoszcz
447 420 zł38,86 m² 11 513,64 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska 19
Stary Fordon Bydgoszcz
345 900 zł35,38 m² 9 776,71 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska 19
Stary Fordon Bydgoszcz
318 900 zł29,90 m² 10 665,55 zł/m²
79 000 zł1 488 m² 53,09 zł/m²
590 000 zł13 919 m² 42,39 zł/m²
Rynek pierwotny
601 964 zł62,77 m² 9 590 zł/m²
Rynek pierwotny
586 868 zł54,39 m² 10 790 zł/m²
Rynek pierwotny
273 240 zł45,54 m² 6 000 zł/m²
599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²
219 000 zł37 m² 5 918,92 zł/m²
980 000 zł149,64 m² 6 549,05 zł/m²
Rynek pierwotny
489 000 zł146,30 m² 3 342,45 zł/m²
135 000 zł40,87 m² 3 303,16 zł/m²
225 000 zł42,82 m² 5 254,55 zł/m²
750 000 zł144,23 m² 5 200,03 zł/m²
233 500 zł687 m² 339,88 zł/m²
280 000 zł34,05 m² 8 223,20 zł/m²
Rynek pierwotny
394 000 zł39,46 m² 9 984,79 zł/m²
505 000 zł3 608 m² 139,97 zł/m²
590 000 zł44,81 m² 13 166,70 zł/m²
Rynek pierwotny
364 900 zł31,75 m² 11 492,91 zł/m²
2 100 000 zł204 m² 10 294,12 zł/m²
490 000 zł53 m² 9 245,28 zł/m²
6 500 000 zł25 057 m² 259,41 zł/m²
799 000 zł2 900 m² 275,52 zł/m²
769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²
749 000 zł260 m² 2 880,77 zł/m²
5 400 000 zł382,45 m² 14 119,49 zł/m²
195 000 zł1 524 m² 127,95 zł/m²
300 000 zł36,60 m² 8 196,72 zł/m²
82 000 zł824 m² 99,51 zł/m²
769 000 zł80 m² 9 612,50 zł/m²
739 000 zł78 m² 9 474,36 zł/m²
699 000 zł149,39 m² 4 679,03 zł/m²
2 890 000 zł160 m² 18 062,50 zł/m²
399 900 zł89,50 m² 4 468,16 zł/m²
520 000 zł230 m² 2 260,87 zł/m²
549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²
620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²
368 448 zł38,38 m² 9 600 zł/m²
619 000 zł70 m² 8 842,86 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia