dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Storczykowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

798 000 zł223 m² 3 574,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:387 m²

Toruń, wrzosy, ul. Storczykowa. Jeśli szukasz domu w Toruniu i dodatkowo chciałbyś mieszkać w cenionej dzielnicy - zapraszam Cię do domu w zabudowie bliźniaczej, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 460 zł40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

155 000 zł32 m² 4 909,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie 31,57m2 znajdujące się w kamienicy na parterze. Dużym plusem jest osobne wejście. Mieszkanie do remontu składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

385 000 zł54 m² 7 104,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z tarasem 37m2 i balkonem 5,4m2 II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 6 oddanie trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

319 000 zł1 275 m² 250,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy!działki budowlane w Lisim Ogonie. Na sprzedaż 4 działki budowlane o pow.1428m2,1430m2,1165m2 oraz 2126m2 do których doprowadzona jest droga dojazdowa. Wszystkie media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

376 797 zł41 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

653 922 zł74 m² 8 810,59 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego Balatonu ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tryszczyn

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

1 699 000 zł194 m² 8 757,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Osoba prywatna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

326 611 zł25 m² 13 007,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

520 000 zł100 m² 5 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam lokal użytkowy o powierzchni 100m2 znajdujący się w centrum miasta w kamienicy na parterze. Kamienica w trakcie generalnego remontu. Idealne miejsce na własny biznes.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

624 011 zł57 m² 10 905,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

496 011 zł62 m² 7 971,89 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł56 m² 6 410,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3, cegła, teren ogrodzony. Do własnej aranżacji. Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane na pograniczu Błonia i Górzyskowa przytulne M-3. W skład nieruchomości o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilcze

Wilcze,kujawsko-pomorskie

167 500 zł1 326 m² 126,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu działkę usytuowaną w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji. Czeka na nowego Nabywcę w wilczu/strzelce Górne i ma powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

275 000 zł49 m² 5 658,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: mieszkanie dwupokojowe położone na 3-piętrze w bloku cztero- piętrowym, na Osiedlu Południe Mieszkanie jasne, dwustronne : - jasna kuchnia - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

650 000 zł241 m² 2 701,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:625 m²

Przedstawiam dom (240,59m2) wolnostojący typu "lk&420l", posadowiony na działce (625m2). Nieruchomość jest w znacznym stopniu wykończona, z powodzeniem możne służyć dla 2 rodzin. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania - Idealna Inwestycja w Twoją Przyszłość! Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

478 000 zł43 m² 11 116,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

374 618 zł38 m² 9 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam lokal użytkowy o powierzchni 50 m2 znajdujący się w centrum miasta w kamienicy na parterze. Kamienica w trakcie generalnego remontu. Idealne miejsce na własny biznes.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł40 m² 4 490,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Agencja Nieruchomości Prestige Polecam na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,86 m2 w kameralnej kamienicy w pobliżu terenów rekreacyjnych wzdłuż kanału. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

363 165 zł39 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

540 000 zł83 m² 6 524,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem, garderobą, łazienką oraz wc, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 740 100 zł42 m² 112 565 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

415 000 zł59 m² 7 050,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z tarasem 26m2 II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 6 oddanie trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

348 511 zł26 m² 13 302 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł56 m² 5 686,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, położone na osiedlu Kapuściska. Usytuowane na parterze dwupiętrowego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piechcin

Piechcin,kujawsko-pomorskie

180 000 zł57 m² 3 163,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości prezentuje mieszkanie o pow. 56,90m2 usytuowane na III piętrze w bloku przy ul. Okrężnej w Piechcinie. Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Prestige.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

354 400 zł39 m² 9 036,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

899 000 zł210 m² 4 280,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:473 m²

Makler Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom po kapitalnym remoncie wnętrza przeprowadzonym w 2022r. Dom jest wolnostojący, dwukondygnacyjny z podpiwniczeniem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Stolno

Stolno,kujawsko-pomorskie

299 000 zł1 002 m² 298,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:903 m²

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż Obiekt położony w Stolnie, gmina Stolno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Budynek stanowiący odrębną nieruchomość oraz grunt oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 200 zł39 m² 9 210,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

252 549 zł26 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

592 320 zł61 m² 9 694,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,70m2, na 4 piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to 5-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

334 000 zł41 m² 8 176,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

-Oferta dostępna w tylko w naszym biurze- przedstawiam Państwu na sprzedaż 2 nowe 2-pokojowe mieszkania zlokalizowane w południowej części Toruniu każde o powierzchni 40,85m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

199 000 zł1 123 m² 177,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję Państwu atrakcyjną działkę w Papowie Osieki o powierzchni 1123m2. Działka znajduje się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Media: w drodze przy granicy działki tj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupaku kawalerek zlokalizowanych w bydgoskim Śródmieściu. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze kamienicy. Bardzo dobre doświetlenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

363 573 zł37 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

251 566 zł26 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kosmiczna

Pigża,kujawsko-pomorskie

1 470 000 zł321 m² 4 576,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 601 m²

Tylko u Nas. Oferta na wyłączność! Niezwykły dom wolnostojący położony w cichej, zachwycającej okolicy, w otoczeniu lasu. To doskonała propozycja dla osób, które szukają.