dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 656 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 656 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

363 071 zł37 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

123 456 zł91 m² 1 350,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

192 000 zł35 m² 5 485,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie 35m2 znajdująca się w rewitalizowanej kamienicy w centrum Mieszkanie do remontu składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Osie

Osie,kujawsko-pomorskie

359 000 zł65 m² 5 489,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia przestrzennego i wygodnego mieszkania usytuowanego na parterze dwupiętrowego bloku przy ulicy Nowy Świat w Osiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

508 600 zł59 m² 8 591,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

257 752 zł26 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł61 m² 6 003,29 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu 3- pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze budynku z windą zlokalizowanego przy Szosie Lubickiej w Toruniu. Ekspozycja okien: wschód- zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

123 456 zł66 m² 1 864,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 504 zł45 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

189 990 zł38 m² 4 999,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie do własnej aranżacji w bloku zlokalizowane na osiedlu Toruńskim w Inowrocławiu. Czynsz za mieszkanie wynosi 452 zł przy dwóch osobach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 265 zł38 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

123 456 zł72 m² 1 706,84 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

123 456 zł54 m² 2 276,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sukiennicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

896 000 zł118 m² 7 573,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu lokal mieszczący się w zadbanej kamienicy zlokalizowanej w sercu toruńskiej starówki, gwarantujący zysk z najmu od pierwszego dnia jego nabycia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rogowo

Rogowo,kujawsko-pomorskie

659 000 zł260 m² 2 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta Na Wyłączność! Oferta sprzedaży komfortowej nieruchomości gruntowej na pięknych Pałukach w sielskim, spokojnym i zadbanym gminnym miasteczku Rogowie. Na przedmiotowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł61 m² 6 003,29 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Toruń,kujawsko-pomorskie

358 670 zł39 m² 9 253,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe 2 pokoje Wrzosy od inwestora 25/75% w 2023 roku! 25% po podpisaniu umowy pozostałe 75% przed odbiorem własnego "M" 2023 Miejsce postojowe za dodtakową opłatą kupujący nie płaci! 0% prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

1 220 000 zł130 m² 9 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 514 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom parterowy o powierzchni 115,5 m2 w Kruszynie Krajeńskim. Dom został wybudowany w 2010 r . z silki , ocieplony 20 cm styropianem. Dach jest dwuspadowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

460 000 zł54 m² 8 455,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży mieszkania * koniuchy * 54,4 m2 * 3 pokoje * osobna kuchnia * balkon * piwnica * budynek z 2000 r. * do odświeżenia/remontu * czynsz 800 zł na 4 osoby * Cechy oferty: - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Targowa

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

42 000 zł25 m² 1 680 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:25 m²

Na sprzedaż garaż murowany z kanałem! Własność w gruncie wpisana w Księgę wieczystą. Około 200zł rocznie podatek od nieruchomości. Garaż w zabudowie szeregowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pestalozziego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 000 zł97 m² 4 956,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą czteropokojowego mieszkania, położonego na parterze kamienicy. Z uwagi na rozkład i lokalizację (róg ulic Pestalozziego i Jagiellońskiej) lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

513 930 zł41 m² 12 434,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 580 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

525 833 zł56 m² 9 428,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

123 456 zł75 m² 1 646,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

257 348 zł25 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

408 084 zł44 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

684 733 zł60 m² 11 406,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

340 720 zł30 m² 11 357,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowy komfortowy apartament w centrum Ciechocinka - 3 minuty od tężni Oferta w biurze "rodzinne Nieruchomości" Zapraszamy do zapoznania się z propozycją inwestycyjną zakupu mieszkań wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu dwulokalowego zlokalizowanego na Toruńskich Stawkach. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum ogródek bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Zazamcze. Oferta dostępna wyłącznie U nas. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

445 000 zł57 m² 7 848,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

*** mieszkanie 2 pokojowe, kuchnia Z jadalnią - O pow. 56,70 m2, duży balkon, drugie piętro W niskim 4 pietrowym bloku Z cegły - możliwość zrobienia 3 pokoju *** Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł31 m² 11 451,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o pow.31m2,położone na 3 piętrze w 3-piętrowym apartamentowcu ul.Żwirki i Wigury. Lokal składa się z pokoju ,aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

364 222 zł40 m² 9 055,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadwigi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł43 m² 5 276,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio! bez prowizji! Przedstawiam mieszkania 43,4 m2 znajdująca się w kamienicy na drugim piętrze. Dużym atutem jest balkon z dala od ruchliwej ulicy Mieszkanie do remontu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

211 000 zł844 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka w Inowrocławiu o powierzchni 844 m2 z gotowym projektem oraz pozwoleniem na budowę. Dzięki uzyskanemu pozwoleniu na budowę można zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grodztwo

Grodztwo,kujawsko-pomorskie

135 000 zł1 519 m² 88,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w atrakcyjnej lokalizacji wraz z ciekawym projektem - do wglądu w załączniku. ( projekt domu Doskonały - odbicie lustrzane) Rozpoczęta budowa - fundamenty poziom "0" Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

123 456 zł55 m² 2 240,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

123 456 zł43 m² 2 849,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Szosa Gdańska

Osielsko,kujawsko-pomorskie

650 001 zł1 883 m² 345,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości gorąco poleca Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 1883 m2 zlokalizowaną w centrum Osielska, przy ul. Szosa Gdańska. Biorąc pod uwagę lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jezuicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł38 m² 7 052,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! okazja! centrum, kamienica, ul. Jezuicka, 2 pokoje, pow. 31,39 m 2 Mieszkanie 31,39 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni przedpokoju łazienki z wc.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij