dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 461 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 461 ogłoszeń

549 000 zł49,23 m² 11 151,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szanowni Państwo, stylowe mieszkanie na Kolorowych Garbarach komfort, świetna lokalizacja i wysoki standard! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania z 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

994 262 zł79,42 m² 12 519,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowa inwestycja - pakiet 3 mieszkań z pewnym zwrotem Na sprzedaż atrakcyjny pakiet inwestycyjny obejmujący 3 niezależne mieszkania znajdujące się na jednej księdze wieczystej - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35,80 mkw, położone na 4. piętrze bloku 5-piętrowego, w Śródmieściu Włocławka, wyjątkowo przyjazne, ciepłe i słoneczne, z widokiem na korony.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł92,20 m² 8 123,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu znanej i lubianej miejscowości Niemcz. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią spokój, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł36,50 m² 10 109,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Doskonała lokalizacja osiedle wyżyny - nowe budownictwo duży taras Możliwość zmiany układu Obecnie mieszkanie funkcjonuje jako kawalerka, jednak istnieje możliwość wydzielenia dwóch pokoi. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka usytuowana na 1 piętrze w ogrodzonym apartamentowcu na Jakubskim Przedmieściu. Na ogólną powierzchnię równą 30m2 składa się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,70 mkw, położone na 3. piętrze bloku 3-piętrowego, w Centrum Włocławka, przy ul. Chopina, wykończone, w pełni umeblowane, z wyposażeniem:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Osielsku. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł165,79 m² 5 368,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! śródmieście, ul. Cieszkowskiego Zapraszam do obejrzenia wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne 2 pokoje panorama wiślana wysoki standard, balkon, cisza, zieleń, humor I jakość W pakiecie Jeśli szukasz mieszkania, które od progu mówi: tu będzie Ci dobrze, to trafiłeś.

Szczegóły ogłoszenia

303 000 zł60,80 m² 4 983,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,80 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 5,20 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 2. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł34,84 m² 15 183,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż eleganckie, zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie , wykończone w wysokim standardzie, położone na nowoczesnym Osiedlu Industria przy ul. Rycerskiej w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł35,40 m² 10 706,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 35,4 m położone na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 1978 roku na bydgoskim Błoniu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł27,41 m² 10 032,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje w centrum | inwestycja, która się liczy | roi, które się zgadza 27,41 m | ogrzewanie miejskie | niski czynsz | serce miasta Szukasz mieszkania, które nie stoi puste, tylko pracuje na.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42,86 m² 6 766,22 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Umowa przedwstępna! super oferta dla studenta/pary/inwestycyjna - na wynajem! osiedle leśne - bardzo dobra cena za gotowe, nowe mieszkanie! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Przeczytaj tę.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł76 m² 13 092,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort, nowoczesny standard i bliskość natury ta oferta jest dla Ciebie. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m położone na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Dobre Nieruchomości prezentują na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 2. piętrze kamienicy z 1900 roku przy ul. Śniadeckich w Bydgoszczy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość dostępna od czerwca! Zapraszam do zapoznania się z oferta mieszkania na wynajem przy ulicy Strzeleckiego 4 w Fordonie. Ta nieruchomość to piękny, dobrze zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł58,07 m² 11 968,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,07 m2 położone na parterze nowoczesnego budynku z 2023 roku, zlokalizowanego w spokojnej i świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna i komfortowa kawalerka o powierzchni 40 m2 dostępna od kwietnia. Prezentowana nieruchomość znajduje się w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł39 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem - świetna lokalizacja w Toruniu Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania na wynajem , położonego przy ul. Wybickiego w Toruniu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 904 zł36,96 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które nadąży za Twoim tempem życia? Ta dwójka na 3. piętrze przy ul. Filmowej to idealny balans między funkcjonalnością a stylem. Zapomnij o marnowaniu miejsca tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł60,90 m² 11 313,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Novator centrum nieruchomości poleca: ładne i zadbane mieszkanie na pograniczu osiedli Glinki i Kapuściska. Budynek z windą, świetnie zlokalizowany, w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł59,06 m² 9 143,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż polecam Państwu nowoczesne i przestronne M4 o powierzchni prawie 60m2 znajdujące się na trzecim piętrze nowoczesnego, kameralnego bloku z cegły na Szwederowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł67 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,00 mkw, położone na 3. piętrze bloku 3-piętrowego, na Os. Wschód, przy ul. Płockiej we Włocławku, wybudowanego w 1991 r., z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł73 m² 5 095,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż ofertę czteropokojowego mieszkania umiejscowionego na parterze w niskim bloku, budynek ustawiony prostopadle do ulicy, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł53 m² 11 037,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Olimp nieruchomości, piękne trzypokojowe mieszkanie, 53 m kw., na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym na poszukiwanym osiedlu Bartodzije. Z funkcjonalnego salonu wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł41 m² 8 024,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Dolinaw Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41 m² 12 170,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Makler poleca Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na Wyszogrodzie z widokiem na Wisłę Na sprzedaż słoneczne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 41 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 130 zł31,83 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny budynek wielorodzinny zlokalizowany na bydgoskim Szwederowie to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha okolica, a jednocześnie - pełna infrastruktura w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł39,10 m² 13 989,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 39,11 m , położone na prestiżowym Osiedlu Paryskim na bydgoskich Bartodziejach. To.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,63 m² 5 914,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,63 m , zlokalizowane przy ulicy Marulewskiej na cenionym i spokojnym osiedlu Piastowskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

179 999 zł44 m² 4 090,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie W centrum brodnicy Z klimatyzacją. Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z wiatą garażową i piwnicą o pow. użytkowej blisko 44m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu na Osiedlu Bursztynowym! Oferujemy do wynajmu komfortowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 49m 2 , a faktycznej 63m 2 usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł41,60 m² 5 504,81 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2 pokojowe, jednostronne mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 41,60m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Makler zaprasza serdecznie! Oferta dostępna tylko w biurze Makler Wygodna kawalerka w nowym bloku renomowanej inwestycji Industria. Budynek na zadbanym terenie w doskonale skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł31 m² 7 903,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne M-3 w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 31 m2, usytuowane na 1 piętrze odremontowanej niewielkiej kamienicy, składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Solno - bezpieczniejsze, spokojne i do tego nowe osiedle w Inowrocławiu. Do wynajęcia, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 46 m2 usytuowane na II piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Bezpośredni kontakt Ewa Schulz tel.   Atrakcyjna oferta, trzy pokoje w dobrej cenie. Sprzedaż mieszkania o pow. 60m2 na ósmym piętrze w wieżowcu przy ul. Ku Wiatrakom. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż z naszym biurze wyjątkowe mieszkanie - wykończone "pod klucz" i dopracowane w najmniejszych szczegółach. Blok oddany do użytkowania na początku 2026 roku Impresja II zwraca.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kup trzy pokoje W cenie dwóch i zamieszkaj W wyjątkowym miejscu nad.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij