dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 479 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 479 ogłoszeń

1 800 000 zł107,12 m² 16 803,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartament trzypokojowy z bezpośrednim widokiem na Wisłę oraz prywatnym tarasem na dachu przy ulicy Szosa Lubicka na prestiżowym osiedlu Winnica w Toruniu. Apartament bardzo przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przestronne 2 pokojowe, osiedle Młodych Toruń Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Kraszewskiego w Toruniu Mieszkanie o metrażu 49,09m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

**** oferta W biurze DML-ms-3019 **** Prezentacja video: Oferuje do sprzedaży całkowicie wykończone, umeblowane i wyposażone nowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w samym sercu bydgoskiego Bocianowa. Idealna propozycja dla osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promocja! Tylko u nas! Atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu na osiedlu zamkniętym przy parku Sienkiewicza! Oferujemy do wynajmu umeblowane mieszkanie do wprowadzenia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł52,97 m² 9 042,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,97 m2 położone na III piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Wyżyny. Kupujący zwolniony z podatku pcc! Sprzedający wystawia fakturę vat. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z wygody własnego domu? W miejscowości Lisnowo-Zamek, w otoczeniu lasów i krystalicznych jezior, czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 270 zł51,74 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Pragnę zaprezentować ofertę sprzedaży nowego mieszkania w apartamentowcu przy ul. Lubickiej 46 w Toruniu. Salon z aneksem kuchennym i dwie sypialnie + balkon o powierzchni 8,7.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone przy ulicy Bema 20, na Osiedlu Młodych w Toruniu. Lokal o powierzchni 48 m2 składa się z trzech osobnych pokoi, łazienki z wc, kuchni oraz balkonu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 833 zł35,03 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie 37,11m - Kolejny etap inwestycji, flisy/czyżkówko, bydgoszcz! Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Inowrocławiu przy ulicy Krzywoustego 33a. Całe mieszkanie jest zadbane i odświeżone. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 65 m , zlokalizowany przy ulicy Dworcowej 13 w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38m kw, usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z dwiema windami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w świetnej lokalizacji osiedla Szwederowo, przy ul. Brzozowej. Kuchnio- jadalnia, salonik, to przestrzeń ok 20 m2. Oryginalny drewniany aneks kuchenny wraz ze sprzętem agd oraz stołem.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł64,68 m² 7 111,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Oferta tylko W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   polecam na sprzedaż duże mieszkanie po kapitalnym remoncie w zadbanej 2 piętrowej kamienicy, na rogu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 400 zł116 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Tylko w naszym biurze! Nowoczesne mieszkanie 116 mkw - bliźniak, laskowice Pomorskie Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w budynku typu bliźniak, położone w spokojnej części Laskowic.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł52,64 m² 4 654,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie bezczynszowe w kamienicy w centrum Brodnicy położone na parterze budynku. Składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni , łazienki, garderoby. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł74,40 m² 1 868,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w miejscowości Szymborno, gmina Kijewo Królewskie, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł129 m² 7 744,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu ? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

736 729 zł61,91 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Studio Focus Nieruchomości prezentuje mieszkanie o pow. 61,91 m w stanie deweloperskim na os. zamkniętym (z rynku pierwotnego) tuż przy Parku Solankowym. To z pewnością jedna.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł41,34 m² 4 813,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż - wyjątkowe, niezależne mieszkanie w Nowem | ul. Komierowskiego | 199 000 zł Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 148 zł69,57 m² 10 782,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentujemy komfortowy apartament z balkonem i miejscem postojowym usytuowany w samym sercu Bydgoszczy o powierzchni 85m 2. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na poddaszu odrestaurowanej kamienicy - propozycja dla osób poszukujących klimatycznej przestrzeni z potencjałem aranżacyjnym, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł68 m² 15 441,18 zł/m²

 

Piętro:7/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż apartament o powierzchni 68 m2 w River Towers Idealny do zamieszkania lub pod inwestycję-wynajem. Położony jest na 7 kondygnacji budynku z 2020 roku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz najprostszego możliwego produktu inwestycyjnego, który łatwo wynająć i szybko sprzedać? M14 w inwestycji Nova Andrzeja to kompaktowa kawalerka z aneksem, idealna na pierwszą.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł26,40 m² 9 053,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,6 m , usytuowane na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy z lat 30. Nieruchomość idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferta sprzedaży mieszkania - bydgoszcz górzyskowo Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane na bydgoskim Górzyskowie - w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48,29 m² 7 434,25 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie pow. 48, 29 m2 zlokalizowane na osiedlu nowym! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł51 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego, funkcjonalnego mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy? Mamy coś dla Ciebie! Jasne, zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, położone na 1. piętrze, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł31,30 m² 10 830,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

! 2 pokojowe mieszkanie 31,30,M - śródmieście! atuty: - przestronne 31,30m! - ustawny rozkład! - potencjał aranżacyjny! - wysoki standard wykończeń! - idealne pod inwestycję! charakterystyka:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję bardzo ładne, po remoncie dwupokojowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym zewnętrznym, zlokalizowane na drugim piętrze niskiego bloku na bydgoskim Czyżkówku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu przytulnego mieszkania na Starym Mieście. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze kamienicy przy ul. Kopernika. Mieszkanie dostępne od początku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 540 zł42,45 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł39,50 m² 8 860,76 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Przedstawiam Państwu ofertę rozkładowego i świetnie zlokalizowanego mieszkania. Wolne od zaraz. Słoneczne i bardzo funkcjonalne mieszkanie na Chełmińskim Przedmieściu, ul. Głowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Chołoniewskiego w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł46,80 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,80 m 2 , usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. W lokalu znajdują się 2 pokoje, każdy z osobnym wejściem, widna.

Szczegóły ogłoszenia

477 900 zł48,50 m² 9 853,61 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie w przyjemnej lokalizacji, o powierzchni 48,5 m 2 znajdujące się w dzielnicy Wyżyny przy ul. Ku Wiatrakom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjna ofertą apartamentu przy ulicy Strzeleckiej 57 w Bydgoszczy. Ta kompaktowa, nieruchomość oferująca 64 metry kwadratowe powierzchni stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł59 m² 15 220,34 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament - w River Towers blisko centrum miasta. Wyposażenie w cenie. Panorama miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł51,47 m² 3 846,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze o pow. 51,47 m2 w 2-piętrowej kamienicy w Inowrocławiu przy ul. Wałowej. Mieszkanie przeszło generalny remont podczas którego wymieniona została.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij