dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 473 ogłoszenia

974 999 zł86 m² 11 337,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Dzielnicy Muzycznej w Bydgoszczy Na sprzedaż eleganckie, przestronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł41,87 m² 5 015,52 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,87 m 2 plus przynależna piwnica 1,84 m 2 - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 8. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Słowackiego 2a, o powierzchni 46 m2 w bloku do remontu. Jasna sytuacja prawna, możliwa szybka sprzedaż. Dogodna, spokojna lokalizacja - blisko do licznych.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł114 m² 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Pławin, gmina Inowrocław, położone w spokojnej, wiejskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 260 zł36,66 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości bemo oferuje komfortowy apartament na wynajem, zlokalizowany w samym centrum miasta. Lokal o powierzchni 40 m2, składa się z: salonu połączonego z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 060 zł60,20 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł34,80 m² 9 339,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,8m , zlokalizowane na 3 piętrze kameralnej, odrestaurowywanej kamienicy, znajdujące się w dzielnicy Szwederowo w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł32,77 m² 5 035,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prezentuję Państwu na sprzedaż mieszkanie (kawalerkę) o powierzchni użytkowej: 32,77 m . Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Mogilnie przy ul. 900-lecia. Mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł30 m² 3 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka | Grupa | koło Grudziądza | parter | południowa ekspozycja | do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 30 m , parter, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osiedle leśne, duża kawalerka, ok. 37M2, II piętro, blok, blisko myślęcinek Tym razem oferujemy na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 usytuowane w bloku z lat 60 na 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie inwestycyjne 6 pokoi o powierzchni 76,73 m2 położone na III piętrze kamienicy w centrum Bydgoszczy. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż w pełni funkcjonujące,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na wynajem - świetna lokalizacja, ul. Chopina Oferuję na wynajem mieszkanie położone przy ul. Chopina, w doskonałej lokalizacji - tuż przy parku miejskim. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł49,70 m² 8 833 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Masz dość mieszkań wymagających kosztownych remontów i niekończących się poprawek? Brakuje Ci własnej przestrzeni na świeżym powietrzu, gdzie naprawdę można odpocząć? Codziennie tracisz.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,70 m² 8 521,56 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ul. Dziewulskiego - rozkładowe 2 pokoje, klimatyzacja, gotowe do wprowadzenia. Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania w centrum Rubinkowa. Na powierzchnię 48,7 m2 składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł49,50 m² 10 484,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupak inwestycyjny 2 kawalerki w jednej księdze wieczystej Centrum miasta, ul. Jagiellońska Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna dwa niezależne mieszkania (kawalerki) znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Grand Lubicz Apartments to prestiżowe osiedle położone w malowniczym Lubiczu Dolnym przy ul. Kortowej. Kameralne osiedle odznacza się wyjątkową i elegancką architekturą, zaprojektowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł48,50 m² 4 845,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 48,5 m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku niskim. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł56,42 m² 15 402,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe mieszkanie 56 m z 2022 roku wysoki standard, duży balkon, widok na Kampus Akademii Muzycznej Szukasz nowoczesnego mieszkania w idealnym stanie, gotowego do wprowadzenia bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na parterze w ładnej, zadbanej kamienicy przy ul. Racławickiej w Bydgoszczy. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

469 455 zł36,82 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament o powierzchni 39,82 m znajduje się na 2 piętrze i składa się z: salonu z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 31 m2 łazienki - ok 5 m2 balkonu. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko w biurze Smaga Nieruchomości! Do wynajęcia komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 89 m2, położone na IV piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Sady w Inowrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Urokliwe gabinety terapeutyczne do wynajęcia Toruń | 12 m i 14 m | w pełni wyposażone Do wynajęcia dwa klimatyczne, w pełni wyposażone gabinety o powierzchni ok. 14 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 725 zł48,45 m² 10 087,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rabat 20.000 ZŁ Szukasz nowego 2 pokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy zaledwie kilkanaście minut pieszo od Starego Rynku? Interesują Cię mieszkania na rynku pierwotnym, bo lubisz zrobić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

dla Biura! Nowa inwestycja przy ul. Mieszka I 17 w Grudziądzu to starannie zaprojektowany, dwuklatkowy budynek, w którym powstanie 48 nowoczesnych, przestronnych i funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 184 zł39,24 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł32,80 m² 8 231,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zazamcze - komfort i wygoda w świetnej cenie! Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania, które łączy nowoczesny styl.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja na bydgoskich wyżynach mieszkania gotowe W 2026 roku! Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,41 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł43,18 m² 7 387,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z duszą w centrum Bydgoszczy ul. Kościuszki | 43,18 m do własnej aranżacji Szukasz miejsca, które ma swój charakter, a jednocześnie chcesz je urządzić dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł64 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na parterze w kameralnym bloku w Niemczu. Mieszkanie zostało zaprojektowane i wyposażone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

637 920 zł66,45 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania nad Brdą | Kameralne osiedle | Wysoki standard i zieleń oraz podatku pcc housing market zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w kolejnym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 750 zł45 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zarezerwuj swoje wymarzone mieszkanie w nowej inwestycji w Bydgoszczy na bydgoskim Okolu! Przewidywany termin oddania do użytku I kwartał 2026 r. Projekt zakłada budowę 32 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 200 zł31,60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 770 zł53,07 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 42 m? blisko starego miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 , położone na parterze w kameralnej inwestycji Apartamenty Staromiejskie2 renomowanego dewelopera Murapol.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł107,12 m² 16 803,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartament trzypokojowy z bezpośrednim widokiem na Wisłę oraz prywatnym tarasem na dachu przy ulicy Szosa Lubicka na prestiżowym osiedlu Winnica w Toruniu. Apartament bardzo przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przestronne 2 pokojowe, osiedle Młodych Toruń Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Kraszewskiego w Toruniu Mieszkanie o metrażu 49,09m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

**** oferta W biurze DML-ms-3019 **** Prezentacja video: Oferuje do sprzedaży całkowicie wykończone, umeblowane i wyposażone nowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w samym sercu bydgoskiego Bocianowa. Idealna propozycja dla osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promocja! Tylko u nas! Atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu na osiedlu zamkniętym przy parku Sienkiewicza! Oferujemy do wynajmu umeblowane mieszkanie do wprowadzenia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł52,97 m² 9 042,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,97 m2 położone na III piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Wyżyny. Kupujący zwolniony z podatku pcc! Sprzedający wystawia fakturę vat. Oferta.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij