dowolna

Mieszkania na wynajem kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

689 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

689 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Burhardta

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane na zamkniętym, monitorowanym osiedlu na Podgórzu ( obok Lidla ), ul. Burhardta, powierzchnia mieszkania to 58 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne M-3 na Czyżkówku. Mieszkanie o powierzchni 42 m2, usytuowane na wysokim parterze bloku znajdującego się na terenie zamkniętym, składa się z dwóch oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 950 zł58 m² 50,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, nieużywane i nowocześnie wykończone mieszkanie 3 pokojowe w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Jana III Sobieskiego. Kompletnie wyposażone i urządzone. Opis budynku: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentuje Państwu pachnące nowością mieszkanie do wynajęcia Lokal zlokalizowany przy Ul Królowej Jadwigi 5 na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia polecamy dwupokojowe, przestronne mieszkanie 55m2 w ścisłym Centrum Bydgoszczy- ul.Śniadeckich. Mieszkanie znajduje się w budynku stylizowanym na kamienicę i wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 850 zł37 m² 49,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania * 2 pokoje * 38 m2 * Toruń centrom * ul. Waryńskiego * * czynsz 1850 zł * czynsz administracyjny 450 zł * Kaucja zwrotna 2500 zł * najem okazjonalny * bez zwierząt * dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem: nowe mieszkanie w bloku na luksusowym osiedlu strzeżonym, bydgoszcz Bielawy. Lokal znajduje się na II piętrze w bloku z windą. Mieszkanie zadbane, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł34 m² 47,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu klimatycznego mieszkania na Glinkach. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze nowoczesnego budynku z windą. Klimatyczny salon został wyposażony w wygodny rozkładany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

900 zł24 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na wynajem kawalerkę we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Oferta dostępna wyłącznie W naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam ofertę komfortowego apartamentu na wynajem z tarasem i widokiem na Wisłe. Eleganckie, przestronne mieszkanie na Winnicy o pow. 56m , w bloku z windą na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł43 m² 58,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, fordon, ul. Fordońska Tylko najem okazjonalny! Bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację świetnie zlokalizowanego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m2 zlokalizowanego na Osiedlu Bielawki przy ul. Chodkiewicza Lokal bardzo cichy, gustownie zaaranżowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konfekcyjna

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 zł40 m² 60,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o wysokim standardzie Lokalizacja: toruń, ul. Konfekcyjna, chełmińskie Przedmieście, "nowe Torpo" Powierzchnia: 39,80m2 Struktura: salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe, na trzecim piętrze przy ul. Łukasza Watzenrodego. Nowoczesny budynek, spokojna okolica oraz miejsce postojowe to główne zalety tej lokalizacji. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 760 zł42 m² 41,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta mieszkania na wynajem: mieszkanie znajduje się przy umk, przy ul. Gagarina, naprzeciwko rektoratu. Zalety lokalizacji: - doskonale rozwinięta komunikacja z wszystkimi częściami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywne mieszkanie. Idealna lokalizacja - 500 m od Szpitala Jurasza, 300 m od ukw, 1,5 km od Akademii Muzycznej, przy przystanku tramwajowym, wokół sklepy, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! bielawy/ ul. Chodkiewicza! Mieszkanie idealne dla pary/ singla! Zadbana kamienica, świeżo po rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podchorążych

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 pokoi (20m/10), w tym jednego połączonego z aneksem kuchennym, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł38 m² 41,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie nowoczesne wnętrze, zapoznaj się z ofertą:) Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,37 m2, położone w 3-piętrowym bloku z cegły przy ul. Słowackiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł76 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze bloku, dla małżeństwa lub rodziny. Zalety mieszkania : - Trzy przestronne pokoje z oddzielną kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu świeżo wykończone 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 1 piętrze nowej inwestycji w bydgoskim Fordonie. Kompleks budynków powstałych w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł59 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem ,kuchnią,łazienką,piwnicą,miejscem parkingowym na placu przed blokiem oraz garażem podziemnym,2000 zł/miesięcznie plus czynsz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kraszewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł21 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie - nowoczesne wnętrze - satłe opłaty. Mieszkanie położone w domu wielorodzinnym przy ul. Kraszewskiego blisko centrum i umk. Atuty: - mieszkanie umeblowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowogrodzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł14 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie z antresolą *nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane *3 piętro, 14 m2 *ogrzewanie centralne *korzystna komunikacja miejska *bliska odległość od Dworca pkp, atos.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Matejki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł21 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulne studio w kamienicy, centrum Bydgoszczy, przy Matejki 4, w pobliżu bsw *pełne wyposażenie i umeblowanie *ogrzewanie centralne Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł26 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: osiedle Jar, ulica Strobanda. Osiedle Jar to niezwykle atrakcyjne miejsce ze względu na lokalizację. Zaletą jest kontakt z naturą (bliskość lasu oraz terenów rekreacyjnych) przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybaki

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania do wynajęcia , znajdującego się w kameralnym apartamentowcu z 2017r. Oferta skierowana dla osób ceniących sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł36 m² 39,24 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu kawalerki blisko umk, ul. Św. Józefa. Mieszkanie o powierzchni 35,68 m znajduje się na pierwszym piętrze siedmiopiętrowego budynku z windą. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Makler Nieruchomości poleca ofertę wynajmu Mieszkania: szczegóły mieszkania: - parter - Powierzchnia : 38 m - Układ: duży salon Osobna kuchnia Łazienka z prysznicem Wyposażenie: tak Sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Chełmno

Chełmno,kujawsko-pomorskie

1 000 zł27 m² 37,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! najemca nie płaci prowizji! Na wynajem mieszkanie położone w miejscowości Chełmno os. M.C.Skłodowskiej. Lokal o powierzchni użytkowej 24,21 m2. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 890 zł35 m² 53,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Makler Nieruchomości prezentuje komfortowe i w pełni wyposażone M-3 o powierzchni 35m2 w bloku z cegły po gruntownym remoncie wykończone pod klucz. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjna przestronna kawalerka w pobliżu Centrum , nieopodal Ronda Grunwaldzkiego. Mieszkanie o powierzchni 3 1 m2 , usytuowane na parterze kameralnej kamienicy, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 850 zł53 m² 34,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Krystian Kosmatka ma przyjemność zaprezentować stylowe 2 pokojowe mieszkanie (53 m2) blisko centrum. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze w niskim bloku przy ul. Mickiewicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podgórna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł50 m² 37,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku z cegły z 1993 roku - ul. Podgórna - przy Szkole Podstawowej 24 z basenem. Na powierzchnę 50,39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości mko oferuje na wynajem: mieszkanie trzypokojowe z pełnym wyposażeniem , położone na trzecim piętrze w bloku 3-piętrowym w centrum miasta. Nowoczesne Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł56 m² 23,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Makler Nieruchomosci poleca Państwu do wynajmu przytulnego mieszkania o powierzchni ok. 56m , znajdującego się na 2. piętrze w bloku przy ul. Okrzei. Szczegóły: - 4 pokoje - przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, eleganckie mieszkanie na wynajem na Osiedlu Mokrym, ul. Kościuszki! Mieszkanie na wynajem ma powierzchnię 74 mkw i składa się z: -salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owsiana

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 650 zł38 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie Z balkonem - do wynajęcia - 2 pokoje - 38,4 m2 - wrzosy - toruń Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego na toruńskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 50m2 przy ul. Mickiewicza, w domu czterolokalowym świeżo po remoncie -2 oddzielne pokoje (wersalka, dwa pojedyncze łóżka, szafy, stolik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skargi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Ks. Piotra Skargi 13 *powierzchnia 30 m2, piętro trzecie *salon z aneksem kuchennym Wyposażenie: *salon: szafa, kanapa, łóżko, stół *aneks kuchenny:.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.