dowolna

Mieszkania na wynajem kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

690 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

690 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:4/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w river towers w centrum Bydgoszczy nad rzeką Brda Położony na 5 kondygnacji rt - najwyższego budynku mieszkalnego w Bydgoszczy i woj. kuj-pom., przy ul. Toruńskiej 57b, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 900 zł56 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie na wynajem o powierzchni 56m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mokre

Mokre,kujawsko-pomorskie

1 000 zł42 m² 23,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania o pow.42,02 m , położonego na parterze budynku wielorodzinnego w malowniczej miejscowości Mokre. Mieszkanie jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie 2-pokojowe z klimatyzacją o powierzchni 36 m i balkonem (4,5 m ), zlokalizowane przy ulicy Zaświat 5. Mieszkanie w budynku oddanym do użytku we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 z miejscem w hali garażowej, apartamentowiec, winda, centrum. Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane w apartamentowcu na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bołtucia

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł60 m² 25,08 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - Grudziądz, os. Rządzy, ul. Bołtucia 2 Najem okazjonalny! Na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m , położone na 4. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chcesz zostać pierwszym najemcą? Zapoznaj się z ofertą:) Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie położone na Koniuchach - Legionów 212. Na powierzchnię 35 m2 składaja się 2 pokoje, z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł34 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje na jarze - piękne mieszkanie - Z ogródkiem Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie dwupokojowe na Jarze do wynajęcia. Lokal ma powierzchnię 34.07 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł59 m² 28,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia ul. Toruńska Nowa niższa cena Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa wynajmujący, co oznacza że najmujesz bez prowizji. Oferta na wyłączność Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka 27m w Bydgoszczy do wynajęcia Świetna lokalizacja - ul. Fordońska Układ mieszkania : Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkonnowoczesna łazienka. Wyposażenie :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na wynajem z balkonem, zlokalizowanego na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Mieszkanie dostępne od zaraz mieszkanie Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 700-lecia

Brodnica,kujawsko-pomorskie

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w centrum miasta idealne dla osób ceniących wygodę, spokój i pełną dostępność miejskich udogodnień. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Wynajem - Kawalerka 37 m | 1 piętro | osiedle Śródmieście | Loggia | Blok 2 piętrowy przy Parku Łokietka Biuro Nieruchomości Do Kwadratu prezentuje ofertę najmu - przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Droga Łąkowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł61 m² 26,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia ofertę wynajmu komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Grudziądzu przy ul. Droga Łąkowa 18. Oferowany lokal o powierzchni 60,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 000 zł52 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami i garażem ul. Pck, toruń Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 51,72 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Niemcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł43 m² 58,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie z garażem w bloku wielorodzinnym przy ul. Reymonta, niemcz gm. Osielsko. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z salonu z aneksem 22,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela Umeblowane mieszkanie w nowym domu z windą na Fordonie (osiedle Akademickie). Politechnika Bydgoska 10 min na piechotę. Auchan, mcdonald, ikea około 2 km. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stefana Batorego

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - od marca - batorego 51 - 3 pokoje Wynajmę przepiękny komfortowy apartament zaaranżowany przez projektanta, z funkcjonalnym wnętrzem. Jeśli cenisz sobie nowoczesne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne Mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w samym sercu Torunia przy ul. Szewskiej. Mieszkanie znajduje się w zadbanej, zabytkowej kamienicy na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł48 m² 37,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Toruń, bielany, ul. Gagarina 60 Jeśli poszukujesz kompaktowego, 3-pokojowego mieszkania do wynajęcia na dłuższy czas - zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą :) : Mieszkanie Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostroroga

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka (33,87m 2 ) na wysokim parterze w domu wielorodzinnym na osiedlu Błonie (ul. Ostroroga) w Bydgoszczy Oferta wyłącznie w naszym biurze! oferta na wynajem. Komfortowe a to za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 150 zł55 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie 55 m z pełną aranżacją i wyposażeniem. Urządzone z najwyższą dbałością o szczegóły. Podłogi drewniane , armatura najlepszych producentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

2 300 zł47 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MW Biuro Nieruchomości oferuje do wynajęcia ekskluzywne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,15 m , zlokalizowane przy Alei Niepodległości 86, z bezpośrednim widokiem na staw "kaula".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sybiraków

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfort, bezpieczeństwo i gotowość do zamieszkania - Nowy Rządz, ul. Sybiraków Szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizkę i zacząć wygodnie żyć ? Ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł37 m² 40,65 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, świeżo odmalowane mieszkanie o powierzchni ok. 37 m , idealne dla rodziny, pary lub singla. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 300 zł33 m² 39,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 1-pokojowe, słoneczne mieszkanie na wynajem o powierzchni 33m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

1 500 zł47 m² 31,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal znajduje się na 2 piętrze i składa się z 3 pokoi, przedpokoju, łazienki z wc. Przynależna jest także piwnica. Mieszkanie dostępne od marca 2026. Czynsz do zarządcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chołoniewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do wynajmu eleganckiego i komfortowego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 73 m2, wraz z komórką lokatorską, znajdującego się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje do wynajęcia wyjątkowe, nowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Mieszka I. Oferta skierowana jest do osób, które cenią wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł67 m² 28,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuję na wynajem bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 3. piętrze w dzielnicy Szwederowo. Szczegóły: 2 pokoje powierzchnia: 67 m piętro: 3 Koszty: 1900 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł24 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Grudziądz Mniszek - oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow. 24m2 położone na trzecim piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z 1 pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,00 mkw, położone na parterze bloku 4-piętrowego, wybudowanego z cegły, przy ul. Płockiej we Włocławku - duży pokój otwarty na kuchnię, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybory

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł50 m² 28,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2 pokojowe - Fordon, ul. Przybory. Mieszkanie o pow. 49 m2, czyste, zadbane, w pełni wyposażone - położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ziębia

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 850 zł36 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 36 m2, ul. Ziębia, oś Południe, w bloku 4 piętrowym,3 piętro, salon z aneksem kuchennym i sypialnia. Umeblowane.(meble, telewizor), kuchnia w zabudowie. Posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 55m 2 , składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, jadalnią i wyjściem na duży taras, - dwóch sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł46 m² 49,46 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukacie miejsca, które od progu przywita Was domowym ciepłem, a jednocześnie zapewni pełną wygodę Waszej rodzinie? Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania przy ul. Gałczyńskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Lokalizacja: grudziądz, ul. Waryńskiego, domek wielorodzinny, 1. piętro Powierzchnia: 48 m Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym, sypialnia Ogrzewanie: gazowe +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 650 zł39 m² 67,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Industria przy ul. Pomorskiej 85 w Bydgoszczy. Nieruchomości: powierzchnia 38,7 m2. Piętro 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , z balkonem (4,5 m ), zlokalizowane przy ulicy Zaświat 5. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Burhardta

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł56 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Toruń, podgórz, ul. Burhardta. Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe na toruńskim Podgórzu - Osiedle Zielone, 5 minut autem od Starego Miasta. :Gdzie: mieszkanie mieści się w bloku z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Donimirskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł79 m² 25,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu niezwykle komfortowego mieszkania na osiedlu Rubinkowo I Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 79m 2 , składa się z: - salonu.