dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 799 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 799 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł39 m² 9 741,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 39 m , położone na osiedlu Mokre w Toruniu, przy ul. Michała Sczanieckiego. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kościuszki

Włocławek,kujawsko-pomorskie

349 000 zł41 m² 8 560,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Brb Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 40,77 m, położone w samym sercu Włocławka przy ul. Kościuszki 16, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

889 000 zł84 m² 10 583,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Komfortowe mieszkanie 4-pokojowe | 83,78 m | 2021 r. | wysoki standard W naszej ofercie na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 83,78 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

495 000 zł41 m² 12 043,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,10 m , położone na 1. piętrze w dobrej lokalizacji na Bydgoskim Przedmieściu, jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

610 000 zł68 m² 8 944,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Blisko umk | 3-pokojowe mieszkanie | cegła - 1 piętro | ul. Wąska - Bielany. Idealne dla rodziny lub pod inwestycję na wynajem. Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 68,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

485 000 zł39 m² 12 435,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1830

Apartament mieści się w pięknej, zabytkowej kamienicy z XV w. przebudowanej gruntownie w 1830 roku. W ostatnich latach budynek przeszedł generalny remont (klatka, elewacja, piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zielonczyn

Zielonczyn,kujawsko-pomorskie

230 000 zł41 m² 5 548,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! oferta wyłącznie W naszym biurze! Zdjęcia nr 1,7,9,12 - przedstawiają wizualizacje. Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem Zielonczyn Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

477 000 zł65 m² 7 338,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o pow.65m2 położone na 6 piętrze składające się z 2 pokoi,kuchni i łazienki,w dzielnicy Kapuściska,w chwili obecnej mieszkanie posiada jedną powierzchnie,którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bolesława Chrobrego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł32 m² 8 713,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz ciekawego, zadbanego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji w Bydgoszczy? Zapraszam! Mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy, śródmieście, ul. Bolesława Chrobrego 26. 100 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

610 895 zł72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

825 000 zł91 m² 9 109,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Piękne Stylowe mieszkanie w kamienicy, które zachwyci każdego Konesera Luksusu w cenie jakiej jeszcze nie było! Ekskluzywne mieszkanie w kamienicy o najwyższym standardzie - komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł35 m² 10 102,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Makler Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na bydgoskich Wyżynach. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,14 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

610 000 zł73 m² 8 392,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

T y L K O U N A S! Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego czteropokojowego mieszkania o powierzchni 72,68 m , na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

428 990 zł48 m² 8 937,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: oferta tylko W naszym biurze! Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się na parterze budynku na osiedlu Kapuściska Pomieszczenia: 48m2 - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

553 000 zł41 m² 13 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż z naszym biurze wyjątkowe mieszkanie - wykończone "pod klucz" i dopracowane w najmniejszych szczegółach. Blok oddany do użytkowania na początku 2026 roku Impresja II zwraca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

561 000 zł50 m² 11 206,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50,06 m2 Cena katalogowa: 561 000,00 zł -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 50,06 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł34 m² 11 029,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Osowej Górze | Bursztynowa Rezydencja | 34 m Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 34 m z balkonem, położone w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł55 m² 8 122,74 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! poszukiwana lokalizacja! świetny widok na panoramę miasta oraz lotnisko! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 55,4 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 900 zł38 m² 9 997,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości zapraszają do zakupu świeżo wyremontowanego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 38 m , zlokalizowanego na parterze na bydgoskich Wyżynach. Brak balkonu. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

470 000 zł61 m² 7 654,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 61,40 m 2 , składa się z: - otwartej przestrzeni z kuchnią i jadalnią -w kształcie litery L, - 3 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

520 000 zł66 m² 7 878,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 67 m położone na drugim piętrze w wieżowcu na osiedlu Wyżyny. Lokal składa się z czterech oddzielnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł37 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym, o powierzchni 36,85 m2, położone na I piętrze, w centrum Torunia. Stanowi ono świetną propozycję zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

344 900 zł37 m² 9 321,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na osiedlu Leśne o powierzchni 37m2 znajdujące się na parterze w bloku z cegły. Mieszkanie składa się z : Salon 15m2 Mały pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

825 000 zł92 m² 8 967,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Lokalizacja: toruń Centrum zalety lokalizacji: w pobliżu znajduje się sklep spożywczy, piekarnia, apteka, przychodnia, przedszkole oraz szkoła. Blisko do przystanku autobusowego (150 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na parterze niskiego bloku z 1986 roku przy osiedlu Bajka w Fordonie. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 900 zł58 m² 9 944,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł63 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego mieszczącego się w centrum Bydgoszczy, lokal usytuowany jest na 3 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy, jego powierzchnia użytkowa to 63 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

517 900 zł46 m² 11 362,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

327 000 zł34 m² 9 600,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Przedmiotem oferty jest mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Błonie. Budynek zadbany i świetnie prowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł76 m² 7 248,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1873

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 75-metrowego apartamentu klasy premium, położonego w w pełni odrestaurowanej kamienicy z 1873 roku, przy ul. Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł31 m² 9 340,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękny i wyjątkowy apartament w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 30,94 m2, położone blisko ścisłego centrum Bydgoszczy. Bardzo dobrze skomunikowane miejsce, idealne na inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł26 m² 13 931,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wygodnego mieszkania (26,2m2) z dużym balkonem w super lokalizacji. Lokal składa się salonu z aneksem kuchennym (18m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

375 000 zł53 m² 7 035,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 48 m2, drugie piętro, trzy pokoje na Rubinkowie z balkonem i dużą piwnicą. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerkaska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł52 m² 7 717,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 52 m , położone na cenionym i zielonym Osiedlu Leśnym przy ul. Czerkaskiej w Bydgoszczy. Świetna lokalizacja Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

488 374 zł39 m² 12 430 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł37 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Kawalerka o powierzchni 37m2 położone na osiedlu Leśnym na drugim piętrze w bloku przy szpitalu wojskowym. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wyjściem na balkon, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 000 zł62 m² 8 658,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż - przestronne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem | 62 m | Skrzetusko / Bielawy | umeblowane Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

898 000 zł72 m² 12 472,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż nowoczesne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73m , zlokalizowane na Szwederowie - tylko kilka minut spacerem od Starego Rynku i Wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawinowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 900 zł36 m² 8 323,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Fordon (ul. Lawinowa). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł33 m² 7 502,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Biuro Nieruchomości Glam House gorąco poleca piękne mieszkanie o powierzchni 26,78 m , zlokalizowane w dzielnicy Czyżkówko. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.