dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 806 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 806 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

390 075 zł39 m² 9 930,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 39,28 m2 (powierzchnia ścian działowych możliwa do demontażu 1,01 m2). Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł50 m² 8 505,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Przedmiotem sprzedaży jest nietuzinkowe mieszkanie 2- pokojowe na Wzgórzu Wolności Lokal o metrażu 50,44 m2 składa się z: * salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł45 m² 6 407,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na osiedlu Skrzetusko, w bliskim sąsiedztwie osiedla Bartodzieje w Bydgoszczy. Jeśli szukasz mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

412 361 zł39 m² 10 614,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 38,85 m2 z ogródkiem o pow. 48,01 m2. Mieszkanie w stanie deweloperskim na osiedlu Koniuchy przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

589 000 zł64 m² 9 131,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł31 m² 8 464,05 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,60m 2. Mieszczące się na ostatnim piętrze wieżowca. Czy to atut czy zaleta? Na plus: - brak sąsiadów nad głową, - do dyspozycji 3 windy w tym jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł31 m² 8 464,05 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,60 m2 położone w spokojnej, bliskiej centrum miasta okolicy - Osiedle Bartodzieje! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł51 m² 7 409,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Fiesta Nieruchomości prezentuje: 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej Bydgoskiej lokalizacji ul. Fałata 1 ( wjazd od ul. Gołębiej) Powierzchnia mieszkania to 51,15 m2, mieszkanie idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 100 zł75 m² 8 629,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 000 zł53 m² 9 316,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż atrakcyjny apartament o powierzchni 53,13 m2. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w bloku z cegły na osiedlu Leśnym. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Wojska Polskiego (osiedle wyżyny/kapuściska ). Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku , niedaleko szpitala Świętego Łukasza i parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

297 792 zł35 m² 8 591,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jar | watzenrodego | 2 pokoje | aneks kuchenny| 34,56 m 2 Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania III kwartał 2025 roku. Dostępne również oddzielne garaże z własną bramą garażową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 500 zł53 m² 6 694,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Makler nieruchomości poleca Państwu bardzo ustawne mieszkanie usytuowane na IV piętrze czteropiętrowego bloku na bydgoskim Szwederowie. Mieszkanie w tzw. układzie szczecińskim składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

391 800 zł65 m² 5 990,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 5 oddanie drugi/trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 138 404 zł100 m² 11 406,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

247 156 zł25 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 375 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

626 900 zł75 m² 8 329,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

365 000 zł51 m² 7 170,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, trzypokojowe, położone na 3-piętrze w bloku czteropiętrowym na Osiedlu Południe Mieszkanie rozkładowe, jasne, dwustronne: - duży salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 100 zł52 m² 7 670,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 100 zł44 m² 7 800,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie od dewelopera - salon z aneksem kuchennym + sypialnia o pow. 43,6 m2. 0% prowizji 0% podatku pcc Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł47 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzeda mieszkanie w bloku na osiedlu Szwederowo. Trzy pokoje z oddzielną kuchnią i łazienką z wc położne na parterze. Mieszkanie zostało niedawno odnowione i odmalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

570 000 zł64 m² 8 943,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z świetną oferta mieszkania z całym wyposażeniem oraz garażem umiejscowionym w nowszym bloku z cegły na osiedlu Bielawy w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

367 931 zł39 m² 9 410 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 39,10m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł54 m² 8 190,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości poleca Do sprzedanie mieszkanie na Osiedlu Leśnym o powierzchni 53,6 m składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł44 m² 4 525,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Makler nieruchomości serdecznie poleca na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Bydgoszczy. W skład mieszkania wchodzi: -salon -kuchnia -sypialnia -łazienka -wc Mieszkanie posiada dużą piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

394 000 zł66 m² 5 996,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie drugi kwartał 2024r zakup bezpośrednio od Dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł63 m² 6 174,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z 2 pokojowym mieszkaniem z dużą garderobą, położonego w świetnie skomunikowanej części miasta przy ulicy Dworcowej. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

343 011 zł57 m² 5 971,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 5 oddanie trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 360 zł44 m² 7 480 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Niepowtarzalna okazja na zakup mieszkania przy samym parku (w ofercie mieszkania z bezpośrednim i częściowym widokiem na park)!ucieknij od zgiełku miasta, mając całą niezbędną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

144 000 zł32 m² 4 526,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nieruchomość do kapitalnego remontu, idealna dla osoby lubiącej wyzwania :) Mieszkanie 31,81 m2, świetne pod inwestycję, przechodnie, położone na parterze w kamienicy zlokalizowanej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 420 zł38 m² 9 305,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

549 000 zł52 m² 10 651,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jar | watzenrodego | 2 pokoje | 51,54m 2 Bez podatku pcc! Bez nakładów finansowych, gotowe do wprowadzenia. Na sprzedaż pięknie zaaranżowany lokal mieszkalny, zlokalizowany na Osiedlu Zielony Zakątek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

343 900 zł58 m² 5 980,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 6 oddanie drugi kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gałczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł37 m² 7 309,78 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta. Tylko W naszym W biurze. Oferta sprzedaży mieszkania na Błoniu przy ulicy Gałczyńskiego. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na Błoniu, przy ulicy Gałczyńskiego. To dogodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

845 000 zł82 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł42 m² 6 105,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z loggia - Kapuściska Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony zachodniej - sypialni - kuchni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

165 000 zł39 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grudziądz Tarpno - oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 39m2 położone na 7 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

525 696 zł55 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 54,76 m2 (powierzchnia ścian działowych możliwa do demontażu 1,80 m2). Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas - oferta jakich nie było bardzo dawno - dwa rozkładowe pokoje Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie znajdujące się w niskim bloku wybudowany z płyty w 1984 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł43 m² 9 225,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwa pokoje na osiedlu bielawy - wyłącznie U nas taka mega oferta - cena do negocjacji! Przedstawiam Państwu bardzo ładne, kompaktowe mieszkanie o powierzchni blisko 44 m2 znajdujące się na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij