dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 806 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 806 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł64 m² 7 228,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą czteropokojowego mieszkania położonego w świetnie skomunikowanym punkcie osiedla Bartodzieje przy ul. Skłodowskiej-Curie. Opis budynku: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filomatów Pomorskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł49 m² 7 798,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Marzy Ci się mieszkanie na Rubinkowie I, jako miejsce do zamieszkania, bądź inwestycyjnie. Świetnie trafiłeś, bo to mieszkanie jest wyjątkowe nie tylko ze względu na lokalizację i rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł66 m² 6 009,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W ofercie naszego biura dwu pokojowe mieszkanie [ 66,4 m2 ] w bloku z 2000 roku na Szwederowie, pierwsze piętro. Dostępne od zaraz. Istnieje możliwość przerobienia mieszkania na 3 pokoje. [ jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

515 000 zł59 m² 8 670 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Układ pomieszczeń: hol sypialnia sypialnia łazienka pokój dzienny z aneksem Balkon; 3,77 m2 :oferta eksportowana z programu mediarent:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł42 m² 8 403,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biała Posesja poleca na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Leśnym w Bydgoszczy, przy ul. Skromna/powstania Listopadowego. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku , tuż przy szpitalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł32 m² 9 256,97 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Warneńczyka, usytuowane na 6 piętrze w 11-piętrowym bloku. Składa się z: -kuchni (meble, piekarnik w zabudowie, płyta indukcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

150 000 zł58 m² 2 586,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzialka i mieszkanie własnościowe, mieszkanie to 58m , przestronna kuchnia, łazienka, dwa pokoje, garderoba plus dodatkowe osobne pomieszczenie gospodarcze 8m. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

306 500 zł33 m² 9 213 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji Możliwość kontaktu telefonicznego w godzinach 8:00 20:00 oraz umówienia się na spotkanie w tygodniu 9:00 17:30 lub w sobotę 9:00 13:30 *możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 455 zł59 m² 7 491 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Niepowtarzalna okazja na zakup mieszkania przy samym parku (w ofercie mieszkania z bezpośrednim i częściowym widokiem na park)!ucieknij od zgiełku miasta, mając całą niezbędną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł53 m² 6 242,88 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, łazienką oraz wc, położonego na 6 piętrze wieżowca w urokliwej okolicy bydgoskich Wyżyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzejewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł63 m² 5 190,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w świetnie skomunikowanym punkcie Fordonu - os. Szybowników (ul. Wierzejewskiego). Budynek: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł51 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Bardzo ładne mieszkanie, położone w kamienicy pięknie odnowionej, położone w ścisłym centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o 50m2 składające się z dwóch pokoi ,w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

404 415 zł41 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,85 m2 w stanie deweloperskim z przestronnym ogródkiem o powierzchni 10,51 m2 i tarasem 4,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

619 000 zł103 m² 6 009,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Polecam pilnej sprzedaży piękne klimatyczne mieszkanie położone w kamienicy na II piętrze o pow.103,4m2 przy ulicy Gdańskiej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi o pow.25m2,25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

155 000 zł45 m² 3 452,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nieruchomość do kapitalnego remontu, idealna dla osoby lubiącej wyzwania :) Mieszkanie 45m2, świetne pod inwestycję, przechodnie, położone na 1 piętrze w kamienicy zlokalizowanej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

656 392 zł75 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego Balatonu ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kniaziewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

336 000 zł42 m² 7 988,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

: krótko: mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu położonym w samym sercu Stawek u zbiegu ulic Kniaziewicza i Łącznej. Mieszkanie przekona nawet najbardziej wymagającego nabywcę czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

422 295 zł55 m² 7 678 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

198 000 zł44 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Ustawne Dwa Pokoje na Pierwszym Piętrze informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: do częściowego remontu. Dostępne od zaraz. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie W poszukiwanej lokalizacji na bydgoskich kapuściskach. W skład mieszkania wchodzi (53m2) : -3 pokoje -korytarz -kuchnia -łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 913 zł63 m² 7 075,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

331 000 zł40 m² 8 275 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż od dewelopera, bez prowizji Możliwość kontaktu telefonicznego w godzinach 8:00 20:00 oraz umówienia się na spotkanie w tygodniu 9:00 17:30 lub w sobotę 9:00 13:30 *możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł34 m² 12 617,70 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca serdecznie wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż dostępne tylko w naszym biurze! Niepowtarzalna oferta apartamentu usytuowanego na 15 piętrze! Mieszkanie o powierzchni 34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

607 710 zł65 m² 9 325 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 65,17 m2 (powierzchnia ścian działowych możliwa do demontażu 2,74 m2). Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

506 900 zł121 m² 4 189,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Makler Nieruchomości prezentuje duże, oryginalne mieszkanie w klimatycznej, odnowionej kamienicy w centrum Bydgoszczy przy ulicy Gdańskiej. Lokalizacja znakomita. Historia kamienicy datuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

393 009 zł66 m² 5 972,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 5 oddanie drugi/trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

343 900 zł58 m² 5 980,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 6 oddanie drugi kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł56 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim Błoniu o powierzchni 56m2. Lokalizacja - Osiedle Błonie to bardzo cicha i spokojna okolica, która charakteryzuje się z bardzo rodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

641 240 zł56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

312 000 zł36 m² 8 667 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł61 m² 7 058,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szukasz gotowego mieszkania do wprowadzenia się bez większych nakładów finansowych? Zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Oferta z klauzulą wyłączności tylko w Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł39 m² 8 015,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

321 650 zł40 m² 8 021 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł66 m² 10 671,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Makler poleca! Na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie (apartament) idealne dla młodej pary jak i dla osób starszych.Apartament trzypokojowy o powierzchni 65m gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalinkowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

158 000 zł37 m² 4 270,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Oferta dostępna tylko w Biurze Nieruchomości profil! Biuro Nieruchomości profil oferuje do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

243 000 zł60 m² 4 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Oferta dostępna tylko w Biurze Nieruchomości profil! Biuro Nieruchomości profil prezentuje do sprzedaży bardzo zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł35 m² 8 008,04 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkania na Fordonie w bloku siedmiopiętrowym z windą i garażem podziemnym. Przy projektowaniu budynku zadbano o wysoką jakość materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł47 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie na Szwederowie Mieszkanie o metrażu 47m2 skałda się z: * 3 pokoi * kuchni * łazienki *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

232 872 zł25 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w stanie deweloperskim usytuowanego na 1 piętrze kamienicy w samym sercu miasta! Renomowana kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 163 zł27 m² 13 085,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

280 000 zł39 m² 7 197,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 38,9 m 2 położona na drugim piętrze bloku w ścisłym centrum Ciechocinka. Bardzo dobra lokalizacja, mieszkanie idealne na przyjazdy weekendowe. Blok.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij