dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 792 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 792 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy. Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

401 049 zł40,51 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 095 zł56,01 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz łazienki. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 774 zł62,21 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł106,28 m² 9 399,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, starannie utrzymanego mieszkania, które zachwyca przestrzenią i funkcjonalnym układem. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Brb Nieruchomości prezentuje jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 47 m na 1-szym piętrze, zlokalizowane na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w centrum miasta. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,02 m , położone na szóstym piętrze bloku z nowoczesną cichobieżną windą przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,00 m , zlokalizowane na drugim piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 945 zł53,91 m² 11 110,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, zlokalizowane w nowej inwestycji Lumena w Toruniu. Dodatkowe opcje zakupu: - miejsce postojowe w garażu: 42 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 714 zł63,61 m² 10 748,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane w nowej inwestycji Lumena w Toruniu. Dodatkowe opcje zakupu: - miejsce postojowe w garażu: 42 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 919 zł43,97 m² 11 415,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w nowej inwestycji Lumena w Toruniu. Dodatkowe opcje zakupu: - miejsce postojowe w garażu: 42 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł101,96 m² 5 786,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Czy szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Bydgoszczy? Marzysz o własnym ogródku, garażu i miejscu do majsterkowania? A może chcesz mieszkać kameralnie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł88,59 m² 4 740,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stop! Jeśli szukasz mieszkania w centrum - właśnie je znalazłeś! To nie jest zwykła oferta. To miejsce, które daje komfort życia, świetną lokalizację i realną wartość inwestycyjną Ul.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł48,72 m² 9 913,79 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przestronne 2 pokojowe Na Skarpie, okna 3 szybowe i loggia Serdecznie zachęcam do zapoznania się z nową ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Ligi Polskiej w Toruniu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł35,28 m² 13 038,55 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz wyjątkowego mieszkania ?. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowy apartament, w samym sercu Bydgoszczy. Nordic Haven bo o nim mowa, to przeszklony apartamentowiec, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 000 zł69 m² 16 014,49 zł/m²

 

Piętro:12/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż apartament o powierzchni 69 m2 w River Towers Idealny do zamieszkania lub pod inwestycję-wynajem. Położony jest na 12 piętrze budynku z 2020 roku. Dodatkowo miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł72,54 m² 9 636,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnym budynku z 2022 r na Miedzyniu. Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze. Spotkania w celu obejrzenia nieruchomości umawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 500 zł50,50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się w inwestycji Urzecze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 440 zł44,12 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się w inwestycji Urzecze.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł81,04 m² 11 784 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Toruń, stawki, 81,04m2, 4 pokoje, II piętro, winda, blok 2023 rok, balkon, komórka lokatorska, miejsce postojowe. Szukasz stylowego, w pełni wyposażonego mieszkania na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł51,48 m² 7 945 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Toruń, bielany, 51,48m2, 3 rozkładowe pokoje, IV piętro, piwnica, osobna kuchnia Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł93,40 m² 7 484 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestrzeń i zieleń na wyciągnięcie ręki - Mieszkanie 3-pokojowe Wrzosy. Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł42,64 m² 13 954,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe, luksusowe mieszkanie 42,64 m z dużą loggią - Niemcz k. Bydgoszczy Cena: 595 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest jedyna obecnie dostępna oferta mieszkania w Niemczu , położona.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł61 m² 7 524,59 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Komfortowe mieszkanie na osiedlu Bajka - osobna kuchnia, loggia, cicha winda Oferta wyłącznie w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44,64 m² 5 353,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Szukają Państwo idealnego miejsca do zamieszkania dla małej rodziny, singla lub osoby starszej? Chciałabym zaprezentować ofertę, która może spełnić te założenia.! Opis nieruchomości: Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł69,39 m² 9 727,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Startfragment Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Dąbrowskiego, bydgoszcz *** Tylko w naszym biurze*** Powierzchnia: 69,39 m2 Lokalizacja: ul. Dąbrowskiego, bydgoszcz Cena: 675 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka 28 m w Parku Leszczyńskiego nowoczesny styl, wyjątkowa lokalizacja! lokalizacja Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 28 m położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł82,89 m² 11 448,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament premium o powierzchni 82.9m2 | OSIEDLE BURSZTYNOWE | OSIELSKO W ofercie wyjątkowy, elegancki apartament o powierzchni 82,9 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł34,30 m² 6 413,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przyjemna lokalizacja, widok z okien na park, cisza i spokój. Klimatyczne mieszkanie położone w zabytkowej, zadbanej kamienicy, z własnym garażem o powierzchni 18 m . Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w kamienicy w świetnej lokalizacji, ulica Sienkiewicza. Stylowo urządzony apartament to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł41,90 m² 6 825,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w kamienicy, ul. Bocianowo. Drugie piętro, teren monitorowany, zamknięty, prywatne podwórze z miejscami do parkowania wyłącznie dla.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł29,40 m² 7 789,12 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 29 m , zlokalizowanej w samym sercu bydgoskiego Śródmieścia przy ul. Bocianowo. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł48,20 m² 7 780,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,2 m , w czystym i zadbanym budynku. * dostępne od zaraz Mieszkanie składa się z: - trzech niezależnych pokoi, w tym jednego.