dowolna

Mieszkania na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

3 791 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 791 ogłoszeń

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nakło nad Notecią ul. Konstytucji 3 Maja Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,79 m , położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł37,03 m² 9 694,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na sprzedaż Toruń Stare Miasto * 2 pokoje* 37.03 m2 * Położone tuż przy Bulwarze Filadelfijskim. Mieszkanie stanowi wyjątkową okazję inwestycyjną. Klimatyczna lokalizacja, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 992 zł36,96 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne budynki wielorodzinne zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha i spokojna okolica, a jednocześnie pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł49 m² 12 040,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul. Fałata - stan deweloperski, 2. piętro, balkon, winda! Na sprzedaż przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47,03 m² 10 610,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na zamkniętym, monitorowanym osiedlu, przy ul. Poznańskiej w Toruniu! Ekspozycja okien: południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Incity nowoczesne mieszkania w centrum Bydgoszczy, ul. Kościuszki bez prowizji i bez podatku pcc incity to nowoczesna, kameralna inwestycja zlokalizowana w samym sercu Bydgoszczy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł20,04 m² 2 894,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie znajdujące się na parterze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Blizno. Lokal ma powierzchnię 20,036 m2 i składa się z pokoju, kuchni oraz łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł102 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 5 -pokojowy apartament z podwójnym balkonem na sprzedaż, o powierzchni 102 m2, usytuowany na 6 piętrze w 6-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży za naszym pośrednictwem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,49 m 2 a użytkowej 45,49 m 2 , usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 675 zł58,85 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkania deweloperskie w spokojnej, a zarazem bliskiej centrum lokalizacji miasta Kcynia, ul. Młyńska. Miejsce inwestycji znajduje się przy skrzyżowaniu ulicy Młyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,90 mkw położone na 3. piętrze bloku 4-piętrowego, w samym Centrum Włocławka, przy ulicy Świętego Antoniego, z dużym, zadaszonym balkonem (6,06.

Szczegóły ogłoszenia

832 815 zł61,69 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w prestiżowej inwestycji w Centrum Bydgoszczy Budynek składający się z czterech kondygnacji z apartamentami od 38 m2 do 128 m2 położony w Centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 220 zł59,88 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego 59,88 mkw - promocyjna cena Oferujemy wyjątkową okazję zakupu mieszkania o powierzchni 59,88 mkw w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł48,30 m² 10 248,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie, blisko umk Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Toruniu przy ul. Słowackiego. Lokal znajduje się na 6. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł79,40 m² 3 211,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Dobre Nieruchomości prezentują na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 79,40 m , położone na 1. piętrze zabytkowej kamienicy przy Placu Wolności w Żninie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację 2- pokojowego mieszkania na toruńskim rubinkowie! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki mzk, tramwaj, sklepy, żabka , wszelka niezbędna.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł39 m² 9 974,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie (39m2), po remoncie, w odrestaurowanej kamienicy. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta. Kamienica posiada monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 603 zł46,57 m² 12 725 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe życie w sercu Bydgoszczy - komfort, inwestycja i styl Marzysz o mieszkaniu, które łączy miejski puls życia z komfortem przestrzeni do odpoczynku? Oto propozycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

332 900 zł47,87 m² 6 954,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż czyste, zadbane i niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,87 m , położone na parterze w niskim bloku na osiedlu Kazimierza Wielkiego we Włocławku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

561 348 zł59,83 m² 9 382,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, z możliwością wykończenia "pod klucz", położone w Toruniu przy ul. Włocławskiej, w inwestycji renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł42,47 m² 5 884,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie 2-pokojowe do generalnego remontu (pow. 42,47m2) usytuowane na 2 piętrze kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Nieruchomość do remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł26 m² 12 115,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - Bydgoszcz, okole Na sprzedaż przytulne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 26 m , położone w odrestaurowanej kamienicy na bydgoskim Okolu.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł48,60 m² 5 761,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Zazamcze! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Zazamcze. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł105 m² 2 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Tylko w naszym biurze Apartament Nieruchomości Krzysztof Nowicki Tel.   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 105 mkw. na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł53,13 m² 11 198,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Poszukujesz mieszkania developerskiego na Wyżynach w nowobudowanym kameralnym nowym bloku. Zapraszam Mieszkanie developerskie Wyżyny- M-4 , trzy pokoje , 53m2 , I piętro. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 472 zł50,76 m² 8 382,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie Z własnym ogródkiem - stan deweloperski- oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowo wybudowanym 32 lokalowym budynku wielorodzinnym, w którym dostępne są mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł86 m² 8 709,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Nowa oferta W naszym biurze! mieszkanie 86M2 na osiedlu leśnym. Przedstawiam słoneczne mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Przed blokiem znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 795 zł50,80 m² 11 846,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,8m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

438 044 zł53,42 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,42m 2 w budynku z windą. Nowa inwestycja - oddana do użytku w 2025r. Budynek z windą, położony w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł35,61 m² 14 855,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: stylowe 2-pokojowe mieszkanie Soft Cappuccino - os. Industria, bydgoszcz Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,61 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Są mieszkania, które po prostu mają to coś. Wejdziesz i od razu czujesz, że tu wszystko gra od światła, przez kolory i materiały, po detale wykończenia. Dokładnie tak jest w tym.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 37 m2. Mieszkanie w podanej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł92 m² 8 478,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament ponad 92 m na pierwszym piętrze kameralnego budynku z 2009 roku, położonego na zamkniętym, ogrodzonym terenie. To propozycja dla osób, które cenią prywatność, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 900 zł52,89 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł67,31 m² 3 996,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Przestronne 67 m w sercu malowniczego Więcborka gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż jasne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone w klimatycznej kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36,90 m² 7 046,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,9 m zlokalizowane na 2. piętrze w bloku na szwederowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. **zamieszkaj w wyjątkowej kamienicy w Toruniu** Kamienica znajduje się w Toruniu przy ul. Bydgoskiej 33 jednej.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł58,40 m² 8 715,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Doskonale położone mieszkanie Z pięknym układem pomieszczeń, idealne jako inwestycja pod wynajem jak również dla siebie Wyjątkowa Lokalizacja Absolutna perełka dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w ścisłym centrum Torunia. O jego wyjątkowości świadczy wiele rzeczy, jednak głównie to, że mieszkając bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł34,13 m² 14 503,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - osiedle avia Szwederowo, bydgoszcz Z przyjemnością prezentujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,13 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł27,20 m² 17 977,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wykończone pod klucz! Mieszkanie jednopokojowe (27,20m2) na pierwszym piętrze w apartamentowcu w Dzielnicy Muzycznej. Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij