dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 009 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 009 ogłoszeń

158 151 zł1 329 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Gaj Grzmięca. Pojezierze Brodnickie to miejsce o charakterze wypoczynkowym z licznymi obiektami sportowymi oraz terenami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1036 m 2 położona przy ulicy Widok w ścisłym centrum Ciechocinka. Działka bardzo atrakcyjnie zlokalizowana, w odległości 900 metrów od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Izabela Narloch Telefon :   Mam przyjemność zaprezentować państwu działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Kamień Krajeński, woj. kujawsko-pomorskie Okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 100 m² 43,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży dotyczy atrakcyjnej działki rekreacyjnej W pobliżu jeziora nieruchomość Działka posiada nieregularny kształt o powierzchni 3100 m2. Działka jest płaska o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane nad Brdą Nadolna Karczma Bory Tucholskie Bory Tucholskie Nadolna Karczma. Działki budowlane na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż dwie ,położone obok siebie działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki Na sprzedaż działka przemysłowa zlokalizowana przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Czersku Świeckim z warunkami zabudowy na dom 150 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o dużym potencjale, położona w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

423 060 zł1 923 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wiosenna promocja! Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę o powierzchni 1923m2, położoną w malowniczej, cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Żołędowo, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Agdom Nieruchomośc i ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Grodztwo, województwo kujawsko-pomorskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł3 903 m² 37,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję budowlaną działkę w Brodnicy o powierzchni 3903 mkw przy ulicy Polnej. Wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny -powierzchnia zabudowy do 180m2. Miejsce klimatyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 500 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nietuzinkowa działka rekreacyjna w miejscowości Żałe z pięknym widokiem na malownicze Jezioro Żalskie. Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1500m w miejscowości Żałe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedamy trzy działki w miejscowości Jeżewice 19km od Bydgoszczy jadąc w kierunku Inowrocławia przez Brzozę dojeżdżamy do Chmielnik i skręcamy w lewo w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż zalesioną nieruchomość gruntową o powierzchni 3 000 m2, zlokalizowaną w miejscowości Zuzałka, województwo kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł9 255 m² 35,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę budowlaną w Barcinie - obręb geodezyjny Barcin-Wieś, posadowioną bezpośrednio przy drodze krajowej 254 Łabiszyn-Barcin. Powierzchnia nieruchomości wynosi: 9255 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki o pow. od 1000 m2, działki zlokalizowane są w malowniczym terenie nad Jeziorem Ługowiska gm. Choceń. Zapraszamy rónież Państwa na naszą stronę internetową, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł30 000 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka rolna trzy hektary, położona w miejscowości Żałe, granicząca z miejscowością Nadróż. Bardzo dobra klasa ziemi- iiib-1,63 ha iva-1,37ha. Oferta na wyłączność Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 250 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż jedna z dwóch atrakcyjnych działek budowlanych każda o powierzchni 1250 m2, położone w miejscowości Nasiegniewo, w gminie Fabianki, wjazd od Uniechowa. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

132 480 zł1 104 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana | blisko lasu | spokojna okolica | Zielonczyn | gmina Sicienko | warunki zabudowy Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 294 m² 127,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chciałabym przedstawić ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1294m2 położonej w Czarnym Błocie. Działka objęta jest mpzp 124 gminy Zławieś Wielka a teren oznaczony jest 7mn : -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację wyjątkowej działki położonej w miejscowości Krupocin nad Jeziorem Branickim. **lokalizacja:** Nieruchomość znajduje się w spokojnej, malowniczej okolicy, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 283 m² 140,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki usługowej w Rożno-Parcele Lokalizacja - Rożno-Parcele, ul. Krokusowa; - bezpośrednio za Aleksandrowem Kujawskim; -.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł18 380 m² 8,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka ze ścianą lasu oferta tylko W naszym biurze! idealna lokalizacja - otoczenie lasu! Oferuję Państwu atrakcyjną działkę rolną w miejscowości pawłówek, o powierzchni 18 380.

Szczegóły ogłoszenia

224 640 zł1 248 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka rolna o pow. 1248 m2 w miejscowości Nekla. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł13 200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1,32 ha (13200 m2) w miejscowości Blinno w sąsiedztwie drogi krajowej nr 10 w spokojnej i zielonej okolicy w bliskim sąsiedztwie jeziora Łąkie. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł9 900 m² 7,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową Drwęcy | Natura 2000 | Cisza i prywatność Wyobraź sobie miejsce, w którym budzisz się przy szumie rzeki, a wokół masz wyłącznie naturę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam niezabudowaną działkę usługowo-przemysłową o powierzchni 23.828m2. Działka jest zlokalizowana na terenie Centrum Przemysłowego Towimor Invest Park. Przy działce jest dostęp do mediów,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowa oferta działki położonej na obrzeżach Sępólna Krajeńskiego, w obrębie ewidencyjnym Niechorz. Przedmiotowa oferta dotyczy trzech sąsiadujących ze sobą działek o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana ze ścianą lasu od północy (tworzy klimat a jednocześnie nie zabiera słońca). Działka położona pomiędzy Bydgoszczą a Inowrocławiem, przy ul. Leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1400 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Ładne, gm. Włocławek. Działka nr ewid. 86/8, o wymiarach ok 26x53m,o statusie budowlanej, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł2 619 m² 108,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 26190 m , Warunki zabudowy - Czarne Błoto, blisko Torunia Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2619 m , zlokalizowana w miejscowości Czarne Błoto,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zadbana działka rekreacyjna o powierzchni 382 m , położona na terenie rod Gajówka w Bydgoszczy. Drewniany domek bardzo dobry stan, zakonserwowany Gotowa do użytkowania bez.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł800 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki rekreacyjnej nowy jasiniec (kręgiel) Lokalizacja: nowy Jasiniec Kręgiel, gmina Koronowo Powierzchnia: 800 m Wymiary: ok. 25 m x 36 m Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 361 m² 116,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do Torunia i Bydgoszczy. Lokalizacja * Czarne Błoto, ul. Jastrzębia ; *.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki w miejscowości Toporzysko, część działek z mpzp, część działek z możliwościom uzyskania warunków zabudowy. Charakterystyka: jeśli szukasz działki w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł940 m² 317,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy, o powierzchni 940 m2. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Czarne, gmina Wielgie, na.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł480 m² 302,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, szukacie miejsca, gdzie naprawdę odpoczniecie od miasta, hałasu i codziennego pośpiechu? Ta wyjątkowa działka w Bożenkowie to idealne miejsce na relaks, weekendowe wyjazdy.

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł2 460 m² 81,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Inowrocław ul. Rzeczna - działka budowlana w cichej spokojnej okolicy w sąsiedztwie domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł5 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż działkę pod inwestycję deweloperską. Teren nie objęty mpzt, kształt regularny, teren wyrównany. W pobliżu liczne sklepy, markety,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Rożnie-Parcele przy ulicy Wrzosowej. Działka o powierzchni 973 m 2 z bezpośrednim wjazdem z gruntowej drogi gminnej. W sąsiedztwie nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

75 350 zł1 507 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych działek w malowniczej miejscowości Chełmica Duża, położonej nad pięknym jeziorem. Oferujemy pięć działek o różnej wielkości, idealnych do zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 002 m² 139,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Żołędowo, działka Z warunkami zabudowy. Powierzchnia 3002 m2. Polecam do sprzedaży.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij