dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 008 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 008 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę nieruchomości gruntowej o powierzchni 3031 m2 - położonej w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy w miejscowości Gutowo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

115 430 zł1 358 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana blisko bydgoszczy 1358 mkw trzemiętowo gmina sicienko Położona blisko asfaltu. Powierzchnia działki wynosi 1358 mkw. Klasa ziemi: iva bez konieczności wyłączania z produkcji.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł13 873 m² 71,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny w Zamościu pod Bydgoszczą. Na całą nieruchomość składają się trzy działki ewidencyjne, jedna z nich może stanowić drogę wewnętrzną. Ponad połowę powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł14 500 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka w Szczutkach, położona w sąsiedztwie powstających nowych domów,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana 3002 m - Toporzysko, gm. Zławieś Wielka (z wz i mediami!) Szukasz przestronnej działki pod budowę wymarzonego domu lub pod inwestycję? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 707 200 zł18 048 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży teren inwestycyjny w okolicach Bydgoszczy z warunkami pod zabudowę usługową Oferujemy na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 1,8 ha w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę objętą planem zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną! Działka położona jest w pobliżu ulicy Rolnej w Nowej Wsi Wielkiej i graniczy ze ścianą lasu. wymiary to.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł2 562 m² 193,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowość tej lokalizacji to : Wjazd i wejście od strony wschodniej z drogi asfaltowej, wszystkie media umiejscowione w granicy działki ,powstające bardzo nowoczesne osiedle , do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana w miejscowości Krążkowo w powiecie Inowrocławskim, w gminie Złotniki Kujawskie. * 25min od Bydgoszczy * 5minut od Nowej Wsi Wielkiej * 25 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

155 820 zł1 113 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie dla pośrednika w całości pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż idealna działka pod zabudowę domu jednorodzinnego usytuowana w podtoruńskiej miejscowości Górsk - okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt Inwestycyjny w Centrum Osielska Na działce znajduje się budynek mieszkalny czteropokojowy (102m2) w zabudowie wolnostojącej z przynależnym garażem i halą murowaną (153m2).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna usytuowana w malowniczej miejscowości ostrowite koło Lipna. Działka o powierzchni 10 000 m2 z Z linią brzegową jeziora. Klasa ziemi V i VI. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej Dąbrówka Królewska, gmina Gruta, powiat grudziądzki, woj. kujawsko-pomorskie Numer ewidencyjny działki: 108/7 Powierzchnia: 4,8300 ha Klasy gruntów: lsvi,.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł3 300 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka przy drodze asfaltowej Na sprzedaż działka o powierzchni 3300 mkw. Media: prąd, woda, kanalizacja w drodze. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 292 m² 150,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę w pobliżu lasu w Nekli Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1292 m , położona w miejscowości Nekla, gmina Dobrcz.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 000 zł55 360 m² 37,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka inwestycyjna o powierzchni 5,5ha zlokalizowana w miejscowości Gogolin, gmina Koronowo. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, objęta mpzp, położona w kompleksie podobnych działek w miejscowości Nowy Dwór. Kompleks położony 400 m. od jeziora Kamionki oraz przy Lesie Państwowym. Dojazd nowym.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 839 m² 59,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Prezentuję Ci działkę budowlaną o powierzchni 1839m2, wymiary 29x58m. W kształcie prostokąta. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - symbol 2.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł1 033 m² 259,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o pow.1035m2,która posiada w drodze :gaz,wodę oraz prąd. Działka o kształcie prostokąta,z licznymi samosiejkami. Więcej opowie właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

123 469 zł1 739 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż piękna działka w Występie Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1739 m2, położona w Występie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, w którym Twój biznes w końcu odetchnie i nabierze tempa? Prezentujemy wyjątkową ofertę gruntu inwestycyjnego o powierzchni 6 000 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Gzin - Gmina Dąbrowa Chełmińska. Prezentowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki usługowej w Lubiczu Dolnym - Małgorzatowo, ul. Lampusz. - nieruchomość znajduje się w odległości 3,5km do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana przy lesie Kobylarnia | 1585 m | cisza, prywatność i natura. Szukasz miejsca na dom z dala od ludzi, ale blisko miasta? Ta działka to gotowy przepis na spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

138 500 zł1 115 m² 124,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży Działka w dobrej lokalizacji w miejscowości Szczutki o powierzchni ok 1110 m2 położona wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Dogodny dojazd do Bydgoszczy Media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Utwardzony plac ok. 6.000 m2, dostępny do dzierżawy. Możliwa dzierżawa placu o powierzchni od 1.000m2 do 15.000m2. Teren zamknięty, chroniony. Zdjęcie przedstawia stan przed wykonaniem porządku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o pow.865m2,położona w Łochowie ,wśród nowych ładnych domów.Działka z dwóch stron ogrodzona. W działce,woda,gaz i prąd. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł2 000 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka na pograniczu osiedli! Bartodzieje/ Bydgoszcz Wschód , w dobrze skomunikowanej części miasta w kierunku Fordonu, dostępna jest działka inwestycyjna o powierzchni 2000 m .

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rozpoczętą budową dwóch domów jednorodzinnych połączonych ze sobą (kroplikowice N DM-6592n+l). Możliwość wykorzystania drugiego budynku np usługi. Każdy z domów będzie posiadał ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o przestrzeni? Myślisz o zmianie mieszkania na dom? Jeśli tak, ta oferta z pewnością Cię zainteresuje! Zacznij od zakupu działki! Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna lokalizacja na południu! Idealna działka pod inwestycje deweloperską! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4940 m położoną na Południu w okolicy ul,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4400 m w spokojnej wsi Zborowiec, położonej zaledwie 3 km od Piotrkowa Kujawskiego. Szczegóły oferty Posiadamy warunki zabudowy na 1000.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł4 871 m² 73,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: na sprzedaż działka o powierzchni 4871 m 2 w niezwykłym i urokliwym miejscu. Media: prąd, woda w drodze. Lokalizacja: obrzeża Bydgoszczy, fordon, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

234 740 zł1 067 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w Łysomicach Lokalizacja - Łysomice, ulica Lniana ; centrum; - z odległością zaledwie 5 km do Torunia; -.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 050 m² 219,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno- prawnym. Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 1050 m2 w miejscowości Wilcze.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł942 m² 445,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 942 m2 w Toruniu przy ul.Rudackiej! Działka budowlana o powierzchni 942 m2 położona w Toruniu przy ul.Rudackiej. Działka ogrodzona , płaska z pojedynczymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam działkę w miejscowości Krążkowo, 2 km do Nowej Wsi Wielkiej. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

965 055 zł9 191 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo duża działka w Łochowicach w sąsiedztwie terenów objętych programem "natura 2000" Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 500 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Dobra oferta! duża działka W kowalewie blisko szubina blisko trasy S 5. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 2500m2. Działka budowlana z warunkami zabudowy: - dopuszcza.

Szczegóły ogłoszenia

188 600 zł8 200 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 0,82 ha (8200 m2) w miejscowości Wólka w sąsiedztwie lasu, jeziora Łąkie oraz plaży w miejscowości Wólka w cichej i przepięknej okolicy. Jeżeli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

343 145 zł4 037 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w Zamościu w sąsiedztwie Kanału Noteckiego. Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta na wyłączność.