dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 008 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 008 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca do życia W ciszy I spokoju, w otoczeniu -lasów -jezior - śpiewu ptaków - infrastruktury szlaków konnych, pieszych I rowerowych? to znalazłeś, znalazłaś! to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 010 m² 34,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam atrakcyjną działkę o powierzchni 3010 m2, położoną w miejscowości Dobrcz. Do.

Szczegóły ogłoszenia

4 011 400 zł20 057 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży grunt inwestycyjny położony w miejscowości Głogowo, w pobliżu autostrady A1. Grunt o przeznaczeniu komercyjnym. Klasa gruntów iiib oraz iva, działka 193/9 Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży działki w samym centrum Nakła nad Notecią. Niegdyś ten grunt był cegiełką w zwartej zabudowie serca Nakła. Niestety uległ on.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł950 m² 126,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe - jednorodzinne, objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka o pow. 950m 2 znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł54 348 m² 27,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka inwestycyjna o powierzchni 5,43ha położona w Kozielcu gm. Dobrcz. Grunt objęty aktualnym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł2 680 m² 0,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska poleca! Dwie działki na wynajem w Grudziądzu - Owczarki, ul. Paderewskiego Szukasz miejsca na rozwój działalności, inwestycję lub przestrzeń idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł451,30 m² 77,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową Działkę Rod w Ogrodzie Działkowym "zawiśle " we Włocławku -zawiśle. Link do prezentacji nieruchomości dron

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 075 m² 93,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1075 m przy lesie! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1075 m . Działki ma wymiary ok. 42m x 25m. Lokalizacja przy lesie zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Jeśli szukacie państwo działek Z warunkami zabudowy W miejscowości takiej jak Stajenczynki w gminie Obrowo - zapraszamy! do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł21 100 m² 5,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka rolna o powierzchni 2,11 hektara w większości łąka. Lokalizacja: kruszyn, gmina Sicienko. Numery działek: - 159: łąki trwałe (łiv) 2800 m2 - 161: grunty orne (rv) 800.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka blisko lasu i rzeki Bydgoszcz Działka o pow. 1600 m2 usytuowana na osiedlu Piaski. Dobra lokalizacja blisko do sklepów, komunikacji miejskiej, tereny zielone. Działka usytuowana 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w cichej spokojnej okolicy. Działka wsród jezior i okolicznych lasów, przy drodze asfaltowej. Blisko natury. Miejsce na długie spacery, przejażdżki rowerem.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 656 m² 102,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę nieruchomości gruntowej o powierzchni 1 656 m2 - położonej w miejscowości Gzin Górny -.

Szczegóły ogłoszenia

944 000 zł6 892 m² 137 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 6.892 m2, położona w Przyłękach przy ulicy Wiejskiej. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 156/1. Wydane warunki zabudowy na 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 112 zł36 800 m² 32,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z wz - 36 800 m - Nekla, kujawsko-Pomorskie Tylko w naszym biurze! Atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 36 800 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie miejsce, w którym po całym dniu możesz naprawdę odpocząć. Cisza, przestrzeń i poczucie prywatności, a jednocześnie bliskość miasta to właśnie oferuje działka.

Szczegóły ogłoszenia

112 560 zł4 020 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 0,4020 ha (4020 m2) w miejscowości Wólka otoczona lasem w cichej i przepięknej okolicy w sąsiedztwie jeziora Łąkie. Działka nie jest uzbrojona. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł1 166 m² 149,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! wyłączność! Działki na lokatę kapitału! prądki, gm. Białe Błota, ok. 8 km od Bydgoszczy ul.Pozioma, ul.Sporna, ul.Ukośna! POSIADAMY NA SPRZEDAŻ KILKANAŚCIE DZIAŁEK.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki nieopodal Żnina w miejscowości Słębowo o powierzchni 1633 mkw. Warunki zabudowy: - budynek mieszkalny jednorodzinny do 150 mkw. - szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem pusta działka o powierzchni 212 m2 położona na bydgoskiej Osowej Górze. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczaniem pod handel lub usługi.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł5 217 m² 133,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka z linią brzegową o powierzchni 5217 m2, objęta Miejscowym Planem Zagodpodarowania Przestrzennego. Najważniejsze cechy oferty: - działka o wymiarach 65 m x.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł800 m² 268,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Przyłęk o powierzchni ok 800m2! Działka położona w cichej, spokojnej dzielnicy w sąsiedztwie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż uroczą działkę rekreacyjną rod Elana w Rogówku oddalonym od centrum Torunia ok. 7 km. Ogród jest monitorowany. Posiada dwa parkingi. Zewnętrzny dla gości i za bramą,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna przy wjeździe do Golubia-Dobrzynia 6 658 m Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 6 658 m , położonej tuż przy wjeździe.

Szczegóły ogłoszenia

112 800 zł1 200 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Krupocin, gmina Bukowiec, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomość o powierzchni 1200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MW Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie działki inwestycyjne położone w Pakości w pobliżu ulicy Inowrocławskiej, w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

141 480 zł3 144 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

! działki idealne pod inwestycje! atuty: - lokalizacja! - spokojna okolica! - sąsiedztwo lasów! - 4km do Barcina! - płaski teren! - działka przystosowana pod budowę domu jednorodzinnego lub budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 721 000 zł17 210 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,7 ha położona w Wołuszewie, na granicy Ciechocinka tuż przy drodze wylotowej w kierunku Torunia. Świetna propozycja zarówno pod inwestycję, jak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na wynajem pusta działka inwestycyjna o powierzchni 5236m2, położona w Więcborku. Nieruchomość położona jest w wyjątkowo atrakcyjnym miejscu - bezpośrednio graniczy z drogą.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 591 m² 113,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na działce znajduje się budynek drewniano-murowany typu Poniatówka do remontu oraz budynek gospodarczy. - działka znajduje się w cichej I spokojnej okolicy - W pobliżu znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 189 m² 84,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Mościska, w gminie Brzuze. Działka idealnie nadaje się pod budowę wymarzonego domu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości prezentują ofertę sprzedaży działki o powierzchni 867m2 w miejscowości Kruszyn Krajeński. Las i Kanał Notecki oraz szybki dojazd do Bydgoszczy Warunki zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł3 500 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura Apartament Nieruchomości Telefon   Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Krążkowo o wymiarach 3520 mkw. i 3001 mkw. Dla działek zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Olimpin, gmina Nowa Wieś Wielka. Działka z zatwierdzonymi warunkami zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do dnia 07.04.2024r. kontakt w sprawie oferty, proszę kierować do biura, tel. nr   . Inwestycja, duży potencjał - do adaptacji pod dowolną działalność! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 320 m² 84,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 3320 m2 W stronnie, gmina dobrcz dobra cena! Piękna, duża działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł5 115 m² 69,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: agata Andraszczyk-Wojdon Tel:   Na sprzedaż działka w Ojrzanowie. - działka znajduje się blisko lasu w cichej I spokojnej okolicy, - idealne miejsce na stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł3 000 m² 24,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3000 mkw kotnowo Nowa oferta tylko u nas! Kotnowo to wieś w powiecie Wąbrzeskim w gminie Płużnica. Działka będąca przedmiotem sprzedaży wynosi 3000 mkw ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana/rekreacyjna o powierzchni 344 mkw. znajdująca bardzo blisko czystego jeziora Wienieckiego z drewnianym domkiem o powierzchni 35 mkw. w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 760 m² 111,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 3760 m2 zlokalizowana w Grębocinie przy ul. Bażatnowej. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania, z przeznaczeniem: 1) przeznaczenie podstawowe:.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij