dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 009 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 009 ogłoszeń

44 000 zł1 097 m² 40,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki o powierzchni od 1097 m2 do 1659 m2 z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne lub usługowe. Cena Działki zależna od metrażu ,cena 50 złotych za metr kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 228 m² 38,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Istnieje możliwość wystąpienia o warunki zabudowy i podzielenia jej na 3 mniejsze działki. W celu poznania.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 036 m² 134,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka mieszkaniowa w Kotomierzu gm. Dobrcz objęta mpzp o pow. 1036 m2. Działka usytuowana w spokojnej okolicy. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł5 429 m² 110,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z dobrą lokalizacją blisko miasta? Ta działka to idealna propozycja zarówno na przyszłość,.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł614 m² 84,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! szubin-wieś Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł1 546 m² 159,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w Starym Toruniu , na pograniczu z Rozgartami. link do filmu: Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane kilka kilometrów od Łabiszyna. Zlokalizowane niedaleko lasu, z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Prąd i wodociąg w drodze. Do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka: działka 400 m2 w urokliwej lokalizacji na ulicy Zamczysko. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, a jednocześnie z łatwym dostępem do miasta. Domek: murowany, 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł5 101 m² 9,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka na wsi - Podgaj/ gmina Aleksandrów Kujawski Na sprzedaż działka o powierzchni 5101 m 2 ( Łaki klasa IV- v i Ps VI) położona w miejscowości Podgaj, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł57 162 m² 13,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam 5,7 ha ziemi ornej położonej w miejscowości Sobiesierzno. Zajmuje ona dokładnie powierzchnię 5,7162 ha. A składają się na to następujące klasoużytki: - lsvi - 0,0284 - łiv -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane przy Rynarzewie | 858 1144 m | pozwolenie na budowę | media Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta łączy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 143 m² 111,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową Jeziora Wysokie Brodno. Cena do negocjacji. Zapraszamy do zakupu działki z linią brzegową Jeziora Wysokie Brodno. Nieruchomość ma powierzchnię 3143 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 120 zł29 992 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka usytuowana w sąsiedztwie osiedla domów jednorodzinnych, blisko drogi ekspresowej S5, bez mpzp oraz warunków zabudowy. Klasa ziemi riva, rv i N. Możliwość podziału i realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

98 050 zł925 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w centrum Mochla gm.Sicienko. Urokliwy teren.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł1 165 m² 168,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1165 m położona w miejscowości Ciele w gminie Białe Błota, zaledwie 15 minut od Bydgoszczy , idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka położona jest na skraju miejscowości w zacisznym miejscu, niesamowity klimat do odpoczynku w ciszy i spokoju przy jednoczesnym szybkim dostępie do Grudziądza (około 10 minut). -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży Mała działka w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Kruszyn Krajeński o powierzchni ok 610 m2 położona w malowniczym terenie. Cicha spokojna okolica bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Wiśniewie, koło Sępólna Krajeńskiego! Warunki zabudowy! Cicha i spokojna okolica! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 985 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowy Jasiniec - wieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Koronowo. Wieś położona na północny wschód od Koronowa, na trasie do.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł745 m² 362,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu tę wyjątkową działkę o powierzchni 745m2, która stanowi niepowtarzalną okazję inwestycyjną lub możliwość wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt Małgorzata Łapińska-Kemnitz   Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze Mam przyjemność przedstawić nieruchomość gruntową o pow. 830 m kw położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł690 m² 1 782,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka w centrum Bydgoszczy. Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną Szwederowo, bydgoszcz. Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 737 m , położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży zadbaną działkę rod o powierzchni 400 m2. Na działce znajduje się częściowo wyremontowany domek o powierzchni 35 m2 ze strychem do adaptacji. W dużym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł3 346 m² 53,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę z warunkami zabudowy (budownictwo jednorodzinne) w spokojnej miejscowości Sucha, w odległości ok 1 km. od jeziora Wielkie Suskie. Media (prąd, woda).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 9875 m2 W dąbrówce kujawskiej dobra cena, tylko 20 zł za m2! Do sprzedaży działka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Osowa Góra - przedstawiam do wynajęcia działkę o powierzchni ok. 6 tyś m2., na terenie przemysłowym, kształt nieregularny, teren częściowo utwardzony, monitoring i ochrona fizyczna.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 382 m² 122,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Gotowiec pod budowę domu jednorodzinnego! Do sprzedaży działka objęta mpzp w Łazieńcu. Wymiary działki od frontu 46m na 30m. Media: wodociąg w drodze przy działce, prąd:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działki rekreacyjne od 1000m2 Prąd i wodociąg wzdłuż działek Ok 300m od Jeziora w linii prostej Borzymie gm. Choceń k. Włocławka, jezioro Borzymowskie, duże czyste, działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 1219 1329 m | mpzp | Januszkowo k. Bydgoszczy Na sprzedaż działki budowlane z mpzp położone w miejscowości Januszkowo, gmina Nowa Wieś Wielka, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 234 m² 81,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Mościska, w gminie Brzuze. Działka idealnie nadaje się pod budowę wymarzonego domu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 432 m² 181,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Koronowo - urokliwe miasteczko zlokalizowane nad Zalewem Koronowski czyli mekka dla wodniaków, żeglarzy, wędkarzy i każdego kto chce żyć blisko natury.* Oferujemy parcelę w centrum osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł940 m² 287,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miło mi Państwu zaprezentować doskonale położoną działkę budowlaną położoną w Łochowie. Działka usytuowana w sąsiedztwie kanału dla osób ceniących sobie spokój oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w Mstowie blisko Jeziora Kromszewickiego Działka 1887 m położona w miejscowości Mstowo, gmina Chodecz, woj. kujawsko pomorskie, to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek położonych w Potulicach, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Doskonała nieruchomość zarówno po to, by w szybkim czasie realizować budowę jak.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 535 m² 97,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki przy granicy Ciechocinka Oferujemy do sprzedaży pięć działek o powierzchni 1535m 2 każda, o wymiarach 30,7x50m, zlokalizowane na obrzeżach Ciechocinka. Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł963 m² 85,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek W miejscowości michale (gmina dragacz) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w malowniczej miejscowości Michale, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania domek na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "julia" nad Zalewem Koronowskim. Druga linia brzegowa-dzięki temu jest osłonięty od porywistych wiatrów, a nadal obcuje się z przyrodą,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł980 m² 407,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży polecamy atrakcyjną działkę budowlaną usytuowaną przy lesie w Niemczu. Działka o powierzchni 980m 2 Działka z aktualnymi warunkami zabudowy, dopuszczającymi szeroki zakres.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca do życia W ciszy I spokoju, w otoczeniu -lasów -jezior - śpiewu ptaków - infrastruktury szlaków konnych, pieszych I rowerowych? to znalazłeś, znalazłaś! to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 010 m² 34,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam atrakcyjną działkę o powierzchni 3010 m2, położoną w miejscowości Dobrcz. Do.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij