dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 013 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 013 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jeżynowa

Nekla,kujawsko-pomorskie

158 125 zł1 265 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną w podbydgoskiej miejscowości Nekla, gmina Dobrcz. Działka o powierzchni 1265 m2. Kształt trapezu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Żurczyn

Żurczyn,kujawsko-pomorskie

55 000 zł330 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest Działka rekreacyjna w miejscowości Żurczyn na rod Pod Kasztanami. Lokalizacja - Niewielka malownicza miejscowość Żurczyn położona jest na trasie między Bydgoszczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Słońska

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

199 000 zł1 926 m² 103,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1926 m 2 położona w atrakcyjnej lokalizacji w okolicach ulicy Słońskiej. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, park Sosnowy i sanatoria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

89 000 zł920 m² 96,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka na pograniczu Wołuszewa i Ciechocinka o powierzchni 920 m 2 położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wieś

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

111 450 zł3 715 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Delta Dom ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej z wydanymi Warunkami Zabudowy, o powierzchni 3 715 m2, w miejscowości Nowa Wieś,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

618 260 zł3 254 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu działki budowlanej w Łochowie zaledwie 10 minut do Bydgoszczy, około 5 km od nowo powstałej drogi ekspresowej S5! Pięknie położona koło ściany lasu, dająca dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1000m 2 , położona w okolicach ulicy Sportowej. Atrakcyjna lokalizacja, oaza ciszy i spokoju. Dojazd drogą gruntową. Działka nie objęta planem miejscowym. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Lisek

Lisek,kujawsko-pomorskie

629 000 zł50 000 m² 12,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 5ha ze stawem, przygotowana do budowy, wz (włocławek, lisek) Na sprzedaż działka 5.1ha (nr ewid 35) z projektem domu, przygotowana do budowy, z prywatnym stawem składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Rozgarty

Rozgarty,kujawsko-pomorskie

189 000 zł26 097 m² 7,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rozgarty - oferujemy Państwu do sprzedaży działkę rolną o pow. 2,6 ha. Klasy ziemi rii i riiia. Informacje o działce: - współrzędne geograficzne w stopniach, minutach, sekundach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

135 000 zł1 590 m² 84,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona na pograniczu Wołuszewa i Ciechocinka o powierzchni 1590 m 2. Atrakcyjna lokalizacja w odległości 1,5 km od Tężni, cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

65 000 zł1 410 m² 46,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1410 m2. Działka znajduje się w Nowogrodzie, około 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielna

Grodztwo,kujawsko-pomorskie

135 000 zł1 300 m² 103,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z warunkami zabudowy na pobudowanie domu w zabudowie bliżniaczej. przyłączami wody i skrzynką prądu. O powierzchni ok 1300m2, w kształcie trapezu. Blisko ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Gronowo

Gronowo,kujawsko-pomorskie

86 000 zł1 607 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położna działka o pow. 1607 m2 na granicy Gronowa i Pruskiej Łąki otoczona lasami państwowymi. W sąsiedztwie pojedyncze nowe domy i rozpoczęte budowy. Prąd przy działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

150 000 zł990 m² 151,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 990mkw w miejscowości Zielonka pod Bydgoszczą gmina Białe Błota media: woda własne ujęcie ,prąd i gaz w drodze w cenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jeżynowa

Nekla,kujawsko-pomorskie

153 000 zł1 224 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną w podbydgoskiej miejscowości Nekla, gmina Dobrcz. Działka o powierzchni 781 m2. Kształt prostokąta. Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Lipnowska

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

35 000 zł1 084 m² 32,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1084 m 2 położona przy ulicy Lipnowskiej. Działka ewidencyjnie położona przy granicy Ciechocinka w Siarzewie. Lokalizacja idealna pod działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

120 000 zł1 018 m² 117,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Łabiszynie.Teren idealny, blisko miasto, tereny spacerowe, rowerowe.Działka o powierzchni 1016m posiada prąd, wodę, gaz. Teren ogrodzony, tylko się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

190 000 zł1 400 m² 135,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urocza działka o powierzchni 1400 M2 posiadająca przyłącza wodne i prądu, na działce jest też studnia. Posiad bezpośredni dostęp do drogi gminnej ul. Altanowa. Dla działki były udzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Mąkowarsko

Mąkowarsko,kujawsko-pomorskie

180 000 zł29 335 m² 6,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Makler nieruchomości poleca działkę rolną położoną w Mąkowarsku gmina Koronowo .Działka oznaczona jest numerem ewidencyjnym 541/2 o powierzchni dwa hektary dziewięćdziesiąt trzy ary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilcze

Wilcze,kujawsko-pomorskie

299 000 zł1 089 m² 274,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. ok.1093 m , położoną w miejscowości Wilcze, gm. Osielsko. Teren na którym znajduje się działka jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Reptowo

Reptowo,kujawsko-pomorskie

136 000 zł1 225 m² 111,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest piękna, równa działka budowlana o pow. 1226m położona w miejscowości Reptowo, gm. Dąbrowa Chełmińska.!Oferta godna uwagi! Działka ma bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Drzewianowo

Drzewianowo,kujawsko-pomorskie

115 000 zł450 m² 255,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko U nas! działka rod O powierzchni 450mkw położona we wsi drzewianowo gmina mrocza Domek murowany składa się z: piwnica: - kuchnia - garaż - pomieszczenie gospodarcze - pokój 9mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pomiany

Pomiany,kujawsko-pomorskie

64 000 zł2 000 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę z wydanymi warunkami zabudowy w spokojnej i przepięknej okolicy położoną w miejscowości Pomiany gminie Koneck, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

223 000 zł700 m² 318,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 700 m2, 20x35m. Działka pod zabudowę domków jednorodzinnych lub handlowo-usługowej. Działka położona przy Drodze do lotniska, w pobliży Areoklub Kujawski, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

350 000 zł2 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 2500m2. Działka płaska, z bezpośrednim dostępem do drogi. Nieruchomość pusta, nie ogrodzona zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Myślęcinek

Myślęcinek,kujawsko-pomorskie

125 000 zł400 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działki rod. Przedmiotem oferty jest sprzedaż prawa do działki rekreacyjnej. Dostępna wyłącznie w naszym biurze. Zadbana, ładnie urządzona działka rekreacyjna w Myślęcinku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Bulwary Marszałka Józefa Piłsudskiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

2 160 000 zł2 160 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- jedyna taka działka inwestycyjna 2160 m2 przy włocławskich bulwarach - forma własności: własność - kształt: prostokąt, długość: 54 m; szerokość: 40 m; teren płaski - dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rumunki Podgłodowskie

Rumunki Podgłodowskie,kujawsko-pomorskie

106 200 zł1 800 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka (18 ar) z warunkami zabudowy w Rumunkach Podgłodowskich pod Lipnem. Powierzchnia: 18 ar (0.1800 HA) Działka położona w Rumunkach Podgłodowskich (800 m do Lipna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czarnówczyn

Czarnówczyn,kujawsko-pomorskie

182 000 zł560 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Działki 560 M2 do 920 M2 Z wz czarnówczyn / osielsko koło bydgoszczy" Ofertą sprzedaży są cztery działki o różnych powierzchniach około 560 - 920 m2. Działki posiadają wz oraz wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Wielka Łąka

Wielka Łąka,kujawsko-pomorskie

86 000 zł1 607 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Stary Dwór

Stary Dwór,kujawsko-pomorskie

702 500 zł28 100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna 2,81 ha stary dwór 1 km od koronowa Ofertą sprzedaży jest działka rolna klasa IV teren płaski. Okolica domków jednorodzinnych , pod inwestycję , wstępna koncepcja załączonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

114 000 zł3 000 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 3000 m2 położona w Nowejwsi Chełmińskiej, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

310 000 zł1 328 m² 233,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca działkę W łochowie Do sprzedania działka w Łochowie o powierzchni 1333m.Lokalizacja idealna wśród domków jednorodzinnych ,dobrze skomunikowana.W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Pruska Łąka

Pruska Łąka,kujawsko-pomorskie

86 000 zł1 607 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położna działka o pow. 1607 m2 na granicy Gronowa i Pruskiej Łąki otoczona lasami państwowymi. W sąsiedztwie pojedyncze nowe domy i rozpoczęte budowy. Prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grabowiec

Grabowiec,kujawsko-pomorskie

164 500 zł1 822 m² 90,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 1822 m2 położona w Grabowcu Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych położenie z dala od głównej jezdni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Irysowa

Osiek nad Wisłą,kujawsko-pomorskie

92 950 zł715 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Osieku nad Wisłą, ul. Irysowa, gmina Obrowo. Powierzchnia 715 mkw. Lokalizacja: - sąsiedztwo terenów zielonych, lasu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

114 038 zł3 001 m² 38 zł/m²

 

 

 

Rumunki Podgłodowskie,kujawsko-pomorskie

85 314 zł1 446 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy w Rumunkach Podgłodowskich pod Lipnem! Powierzchnia: 14,46 ar (0.1446 HA) Działka położona w Rumunkach Podgłodowskich (800 m do Lipna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wtelno

Wtelno,kujawsko-pomorskie

675 000 zł15 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1,5 ha rogatka wtelna gmina koronowo Ofertą sprzedaży jest działka rolna mała część klasy III / większa część klasy IV teren płaski. Okolica cicha , spokojna w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

93 600 zł936 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki przyłęki od 936 M2 do 1202 M2 nowa oferta! Ofertą sprzedaży jest siedem działek budowlanych - możliwość wyboru najlepszej. Działki posiadają mppz - każdy dach nawet płaski. Media woda,i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ławiczek

Ławiczek,kujawsko-pomorskie

213 000 zł7 100 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka (71 ar) z warunkami zabudowy w miejscowości Ławiczek! Powierzchnia: 71 ar (0,7100 ha) Działka położona w Ławiczku (4,5 km do Skępego) z doprowadzoną siecią wody.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij