dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 015 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 015 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z warunkami zabudowy Wałdowo Szlacheckie , Gmina Grudziądz , Powiat grudziądzki Powierzchnia: 3008 m Numer ewidencyjny: 100/8 Klasa gruntu: r VI Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1300 m 2 położona w Nieszawie przy ulicy Ciechocińskiej. Bezpośredni wjazd z publicznej drogi asfaltowej. Działka o wymiarach 37m x 35m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! solec kujawski Zapraszam do obejrzenia działki o powierzchni 2701 m2.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł1 450 m² 329,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji przy lesie miejscowości Niwy o powierzchni ok 1450 m2. Cicha spokojna okolica wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 465 m² 67,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z szybkim dojazdem do miasta sąsiadująca z naturą. Szukasz terenu, który nie wymaga kosztownych prac ziemnych i niwelacji? Ta działka jest gotowa na Twoje plany. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 001 m² 59,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek w Pturku o wymiarach; 3001m2, 4999m2,w pobliżu jeziora Wolickiego. Dojazd do działek drogą asfaltową. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

10 064 200 zł50 321 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Świecie przy ulicy Wojska Polskiego. Działki o łącznej powierzchni 5,0321 ha. Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł1 162 m² 229,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: dwie działki z widokiem na Kanał Notecki - Lisi Ogon Oferuję dwie działki położone w spokojnej okolicy z pięknym widokiem na Kanał Notecki. Działka nr 1 - 1162 mkw. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Jeśli szukacie państwo działek Z warunkami zabudowy W miejscowości takiej jak Stajenczynki w gminie Obrowo - zapraszamy! do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie są siadujące ze sobą działki w miejscowości Pruska Łąka, gmina Kowalewo Pomorskie. Cena dotyczy 1 działki o powierzchni 3286m2 Dane administracyjne: powierzchnia działek :.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! polecamy do sprzedaży piękne działki blisko bydgoszczy W aleksandrowie-borównie! tylko 15 min samochodem do bydgoszczy z wydanymi warunkami zabudowy! nieruchomości gruntowe.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł120 000 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: las 12 ha z linią brzegową jeziora - Niewierz Wyjątkowa nieruchomość dla miłośników natury, inwestorów oraz osób szukających spokojnego miejsca do życia lub prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł5 531 m² 19,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Nakonowie! Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 5531 m 2 , z możliwością zabudowy jednorodzinnej, klasoużytek rvi, usytuowana w województwie kujawsko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlana w Żołędowie, gmina Osielsko. Powierzchnia gruntu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niezwykła działka rolna nad Kanałem Noteckim Kruszyn Krajeński Wyjątkowa okazja dla miłośników natury i inwestorów! Oferujemy rozległą działkę rolną o powierzchni 1,12 ha (11 200.

Szczegóły ogłoszenia

195 920 zł1 264 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idea nieruchomości oferuję na sprzedaż działka W dobrczu objęta mpzp Zapraszam do zapoznania się z treścią poniższej oferty. Działki: działka w Dobrczu , o powierzchni 1264 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 318 200 zł10 140 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni całkowitej 10 140 m2 , zlokalizowaną w miejscowości Szpetal Górny. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis nieruchomości Na sprzedaż działka rod na Czyżkówku 500 m2, dwie minuty do osiedlowego centrum handlowego i do przystanku Lini 58 i 83. Na działce domek piętrowy około 45 m2 docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł898 m² 228,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Znakomita działka o powierzchni ok 892m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Jarużynie w gminie Osielsko wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Teren działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka: lokalizacja: toruń, rudak, ul. Gliniecka Powierzchnia: 2933m2 Kształt: prostokąt Wymiary: 38,5m x 76,5m x 38,5m x 74,5m Plan miejscowy : tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka blisko lasu, zlokalizowana na pograniczu Podola i Ciechocinka. Cicha i spokojna okolica. Bezpośredni zjazd na działkę z drogi gminnej utwardzonej. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł860 m² 174,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Dobrczu - mpzp opis oferty: przedmiotem oferty jest działka budowlana w miejscowości Dobrcz. Teren objęty mpzp, pod budownictwo jednorodzinne. Media: prąd gaz woda.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł92 752 m² 9,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Jaszcz, gmina Osie, powiat świecki, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 9,2752 ha. Według.

Szczegóły ogłoszenia

214 020 zł1 189 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka rolna o pow. 1189 m2 w miejscowości Nekla. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł3 500 m² 82,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka salno koronowo 200 metrów do jeziora oferta tylko W naszym biurze Na sprzedaż działka o powierzchni 3500 m2 w miejscowości Salno 6 km od Koronowa 19 km od Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w trakcie wydzielania z wz na dom jednorodzinny. Powierzchnia: ok. 1160 m2 Cena: 82 000 zł Działka wśród jezior i lasów. Gaj Grzmięca - niezwykle malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł59 040 m² 66,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka z koncesją na wydobycie kopaliny ze złoża piasku. Zasoby do 900 tys ton.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam coś fajnego działkę w Śliwicach, która może być idealnym miejscem pod Twój wymarzony dom. Spokojna okolica, mnóstwo zieleni i świetny punkt wypadowy w Borach Tucholskich brzmi.

Szczegóły ogłoszenia

75 800 zł885 m² 85,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1034m2 w miejscowości Mrocza. Działki posiadają wydane warunki zabudowy na zabudowę jednorodzinną. Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł1 200 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna Działka / maliszewo / Gmina Lipno link do prezentacji nieruchomości dron Arkadia Nieruchomości oferuje Działka położona w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

330 880 zł3 008 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Inwestycyjna w Olimpinie Oaza Spokoju z Potencjałem! Dobre Nieruchomości mają przyjemność zaoferować pięknie położoną działkę o powierzchni 3010 m w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł1 499 m² 58,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obrowo ul. Grzybowa działka 1499m2 pod budowę domu jednorodzinnego Oferta tylko w biurze "rodzinne Nieruchomości" Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca na sprzedaż działkę o powierzchni 1499.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 869 m² 101,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1 869 m2 w Borach Tucholskich, w bliskim sąsiedztwie Zalewu Koronowskiego. *** oferta dostępna wyłącznie w Forma Nieruchomości *** Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek położonych w Potulicach, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Doskonała nieruchomość zarówno po to, by w szybkim czasie realizować budowę jak.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 602 m² 174,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Kotomierzu | mpzp | Media | 1600m2 | 175 zł/m2 ***** tylko U nas Szukasz miejsca, w którym stworzysz swój wymarzony dom? A może myślisz o bezpiecznej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Polecam na sprzedaż działkę W spokojnej I malowniczej okolicy! Szukasz atrakcyjnej lokalizacji na swój dom? Przedstawiam Państwu działkę 1061m2 w urokliwej okolicy z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł890 m² 146,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wyboru cztery działki w bliskiej odległości osiedla Zagople a tym samym do szkoły przedszkola i przystanku autobusowego. W niedalekiej odległości sklepy ,ścieżki rowerowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł115 m² 1 043,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy w ofercie nieruchomość, która z pewnością zainteresuję niejednego inwestora. Działka znakomicie się nadaje na budowę nowego budynku ( projekt na zdjęciach), jak i również.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż działka inwestycyjno-przemysłowa w miejscowości - trzeciewiec. Grunt położony tuż obok drogi ekspresowa S5. Kształt - prostokąt Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

245 200 zł1 226 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę w Łochowicach w doskonałej lokalizacji Na sprzedaż działka położona w miejscowości Łochowicach Gmina Białe Błota Działka o powierzchni 1226m2.

Szczegóły ogłoszenia

121 500 zł810 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**** oferta W biurze DML-gs-3071 **** **** oferta promocyjna 0% prowizji od klienta kupującego **** prezentacja video Oferuje do sprzedaży działki znajdujące się.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij