dowolna

Działki na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży działek

3 978 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 978 ogłoszeń

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy o powierzchni 1500 m2, położona w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł2 377 m² 69,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w Starym Toruniu , na pograniczu z Rozgartami. link do filmu: Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, dostępna tylko u nas. Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna usytuowana nad jeziorem w zielonej okolicy gm. Choceń o powierzchni użytkowej 1260 m.kw. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 721 000 zł17 210 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,7 ha położona w Wołuszewie, na granicy Ciechocinka tuż przy drodze wylotowej w kierunku Torunia. Świetna propozycja zarówno pod inwestycję, jak.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł33 424 m² 119,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Logistyka , produkcja, usługi; okolice węzła białe błota k/bydgoszczy. Ok. 3,3 ha; własność , Jest decyzja o warunkach zabudowy. Teren płaski, kształt owalny, wymiary orientacyjne ok. 190m.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 555 m² 65,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomości Apartament Nowicki Wiktor Tel.   Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż działka o powierzchni 4555 mkw. w miejscowości Rucewko gmina Złotniki Kujawskie. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

21 392 000 zł106 960 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży grunt inwestycyjny położony w miejscowości Głogowo, w pobliżu autostrady A1. Grunt o przeznaczeniu komercyjnym. Klasa gruntów iiia i b oraz iva, działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o przeznaczeniu budownictwa przemysłowego z możliwością budownictwa mieszkaniowego położona w dobrym punkcje komunikacyjnym. W pobliżu przyłącza wodne oraz energetyczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 140 m² 1 184,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1140 m2 zlokalizowanej przy ul.Ugory w Toruniu. Działka jest w pełni uzbrojona(woda, kanalizacja oraz prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość (dz.379/25) o powierzchni 1188m2 usytuowana w spokojnej okolicy zaledwie 3 km od Golubia-Dobrzynia i 35 km od Torunia niedaleko rzeki Drwęca. Media : woda i prąd znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 1089 m, 1115 m i 1210 m położone w Golubiu-Dobrzyniu w cichej i spokojnej okolicy - osiedle Ruziec, w pobliżu lasu. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż - Chrząstowo, gmina Gniewkowo Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1510 m , położona w miejscowości Chrząstowo, gmina Gniewkowo, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękna działka budowlana położona na obrzeżach wsi Legbąd w gminie Tuchola, województwo kujawsko-pomorskie. Działka jest w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: działki w Magdalence, na granicy z miejscowością Kotomierz pod zabudowę jednorodzinną. Wielkość: 1030 m2. Uzbrojona w wodę, prąd przy działce. Niezalesione, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

1 318 200 zł10 140 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni całkowitej 10 140 m2 , zlokalizowaną w miejscowości Szpetal Górny. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż - Solec Kujawski Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 5 946 m , położoną w Solcu Kujawskim , w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działki budowlane w Nekli otoczone lasem. Działka posiada aktualne warunki zabudowy : - budynek jednorodzinny z pomieszczeniem garażowym - maksymalna wysokość budynku 4-9.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 140 m² 1 184,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 260 m² 79,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka - warząchewka nowa! Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2260 m 2 , klasoużytek rvi, usytuowana w województwie kujawsko - pomorskim, powiat Włocławek, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranek, kiedy budzisz się we własnym domu położonym w sercu natury. Otwierasz okno, a Twoim oczom ukazuje się widok drzew skąpanych w porannym słońcu, słychać śpiew.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Bydgoszczy o powierzchni 778mkw. Działka jest objęta mpzp - zabudowa mieszkaniowa Dojazd do działki drogą asfaltową a ostatnie 50.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość gruntowa objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego nad Zalewem Koronowskim.

Szczegóły ogłoszenia

4 131 000 zł15 300 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idea nieruchomości poleca! opis oferty: pięknie położone działka inwestycyjna przy Szosie Gdańskiej. Działka położona w Niwach przy Szosie Gdańskiej. Wielkość: 15300 mkw. Dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł92 752 m² 9,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Jaszcz, gmina Osie, powiat świecki, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 9,2752 ha. Według.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 269 m² 48,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczej nieruchomości - działki w Kaszczorku Lokalizacja - Toruń, kaszczorek , ulica Turystyczna; - prestiżowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł5 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki ze ścianą lasu w kameralnej, zielonej lokalizacji Rożno-Parcele Lokalizacja - Rożno-Parcele, ul. Konwaliowa ; -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki w Gogółkowie nieopodal Żnina. Jej powierzchnia to 1559 mkw., ogrodzona płotem betonowym, kształt prostokąta, teren płaski, wykopana własna.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł4 581 m² 80,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka ewidencyjna nr 50/2 o powierzchni 0,4581 ha obręb Grzywna 0011, niezabudowana, w kształcie trójkąta. Działka użytkowana rolniczo - łąką, porośnięta niską roślinnością.

Szczegóły ogłoszenia

196 860 zł1 158 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy | 1158 m | Solec Kujawski | Spokojna okolica blisko lasu Dobre Nieruchomości prezentują: - lokalizacja: solec Kujawski, ul. Błota - Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł960 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży działki w Toporzysku gm. Zławieś Wielka powiat toruński. Nieruchomość znajduje się bardzo dobrej lokalizacji, na osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 465 m² 67,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z szybkim dojazdem do miasta sąsiadująca z naturą. Szukasz terenu, który nie wymaga kosztownych prac ziemnych i niwelacji? Ta działka jest gotowa na Twoje plany. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

145 500 zł1 026 m² 141,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż działka położona przy ulicy Strusiej w Chełmnie. Nieruchomość o powierzchni 1026 m2. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł941 m² 79,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu atrakcyjną działkę, położoną w pięknej miejscowości wśród lasów! - działka płaska, idealna pod budowę domu jednorodzinnego! - działka znajduje się blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 1200m2, położona w Przedbojewicach, w połowie drogi pomiędzy miastami Inowrocław i Kruszwica. Działka ma dojazd asfaltem z 2.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł6 500 m² 84,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Unikatowa działka położona wśród jezior na pograniczu Borów Tucholskich. Działka budowlana o powierzchni 6500 m2 położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Koronowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł1 136 m² 376,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kancelaria Nieruchomości class zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł617 m² 283,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki pod budowę domu przy pięknym jeziorze w Niedżwiadach! Na działkach można postawić dom o powierzchni ok. 120 mkw z poddaszem użytkowym. W drodze wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł6 804 m² 499,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w miejscowości Rogówko, zlokalizowaną w bezpośredniej bliskości autostrady A1. Działka jest objęta mpzp z przeznaczeniem pod działalność usługową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę pod budowę domu jednorodzinnego. Również opcja dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek położonych w Potulicach, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Doskonała nieruchomość zarówno po to, by w szybkim czasie realizować budowę jak.