dowolna

Domy kujawsko-pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 293 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 293 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Liliowa

Złotoria,kujawsko-pomorskie

909 000 zł91 m² 10 021 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:658 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży parterowego domu jednorodzinnego w zabudowie dwulokalowej na pięknie położonej działce w Złotorii przy ulicy Liliowej. Dom (lewy segment).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borówno

Borówno,kujawsko-pomorskie

268 000 zł94 m² 2 835,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:968 m²

Prestige Nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym bez więźby dachowej o pow. 94,5 m2. Dom usytuowany jest w Borównie gmina Dobrcz, na działce o pow. 968.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł150 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:642 m²

Podpisana umowa przedwstępna Lokalizacja, lokalizacja jeszcze raz lokalizacja u zbiegu ul. Inowrocławska/brzozowa/bielicka Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kosmonautów

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

590 000 zł190 m² 3 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:407 m²

Dom w centrum Ciechocinka blisko Parku Zdrojowego Na sprzedaż piętrowy bliźniak w centrum Ciechocinka o powierzchni 180 m 2 przy ul. Kosmonautów. Atrakcyjna lokalizacja blisko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krążkowo

Krążkowo,kujawsko-pomorskie

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości W skrócie Na sprzedaż przedstawiamy - nowy - dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej - 115 m2 - położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

446 000 zł120 m² 3 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Opis Nieruchomości: idealna Inwestycja - Dom z Potencjałem w Doskonałej Lokalizacji Makler poleca wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Nakielskiej, naprzeciwko klubu "gwiazda". Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mała Nieszawka

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Przedwojenny dom w Małej Nieszawce na dużej działce o pow. 1700 m kw Dom o pow. 120 m kw z dodatkowym garażem w bryle budynku i lokalem użytkowym dobudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łysomice

Łysomice,kujawsko-pomorskie

850 000 zł114 m² 7 456,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:597 m²

Marzysz o przestrzeni, kawałku własnego ogródka? Myślisz o zmianie mieszkania na dom ale nie chcesz wyprowadzać się zbyt daleko od Torunia? Jeśli tak, ta oferta z pewnością Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lulkowo

Lulkowo,kujawsko-pomorskie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:405 m²

Biały sad Nowoczesne domy blisko Torunia! Kameralne osiedle w zielonym Lulkowie tylko 8 km od centrum miasta! Szukasz miejsca, które łączy komfort, nowoczesność i bliskość natury? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 150 000 zł114 m² 10 092,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży skrajnego, lewego segmentu o powierzchni 113,93m w nowej inwestycji przy ulicy Morskiej na bydgoskich Bartodziejach. Nieruchomość o składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

509 000 zł80 m² 6 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Marzysz o nowym, ekonomocznym domu wolnostojącym? Proponujemy dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Śliczny, prosty, sprytny i tani w utrzymaniu - coś czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

989 000 zł115 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości makler prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w Dobrczu - miejscowości położonej zaledwie kilkanaście minut jazdy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

644 000 zł145 m² 4 441,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Makler poleca Do sprzedania nieruchomość w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 146m.Nieruchomość z zewnątrz w pełni wykończona posiada elewacje,kostkę brukową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brześć Kujawski

Brześć Kujawski,kujawsko-pomorskie

310 000 zł170 m² 1 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro nieruchomości bemo prezentuje na sprzedaż dom zlokalizowany w miejscowości Sokołowo 15 km od Włocławka, gmina Brześć Kujawski. Na ogrodzonej działce o powierzchni 3000 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Parlin

Parlin,kujawsko-pomorskie

550 000 zł202 m² 2 722,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Opiekun Oferty Przestronny dom jednorodzinny z dużą działką, bory tucholskie Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 202 mkw z piwnicą oraz poddaszem. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

568 000 zł130 m² 4 369,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 130 m , położony na działce 300 m w spokojnej, cichej okolicy. Układ pomieszczeń Parter: ganek 9,50 m przestronny salon 37,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Golub-Dobrzyń

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

799 000 zł198 m² 4 029,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Loft house nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie do wykończenia, położonego w malowniczej miejscowości Białkowo pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

1 196 000 zł141 m² 8 482,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojący położony w Dobrczu na spokojnym osiedlu .Wybudowany w 2020 roku ,komfortowy! TYLKO W NASZYM BIURZE! NOWA CENA! Powierzchnia domu 142m2/bez poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gajowa

Zławieś Wielka,kujawsko-pomorskie

918 900 zł160 m² 5 743,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:927 m²

Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, położony w spokojnej i zielonej części Złejwsi Wielkiej. To propozycja dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

850 000 zł167 m² 5 089,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:515 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Linarczyku koło Grudziądza - Twój nowy dom w spokojnej okolicy! Powierzchnia użytkowa: 127,43 m2 Powierzchnia całkowita: 167,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Trzemeszeńska

Gąsawa,kujawsko-pomorskie

680 000 zł360 m² 1 886,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Kamienica w centrum Gąsawy z działką 1670 m2! Biuro Nieruchomości Makler przedstawia kamienicę na sprzedaż z 1876 r. zlokalizow aną w samym sercu Gąsawy przy ul. Trzemeszeńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

550 000 zł280 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Do sprzedania duży dom na obrzeżach Aleksandrowa Kujawskiego, w spokojnej, cichej okolicy, bardzo blisko lasu. Do Torunia - ok. 18 km. Do Ciechocinka - ok. 5 km. Blisko do wjazdu na autostradę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Balin

Balin,kujawsko-pomorskie

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Dom z charakterem i nowoczesną technologią 180 m komfortu. Oferta na wyłączność Prestige Nieruchomości W zacisznej części Balina, zaledwie kilka minut od Inowrocławia, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł186 m² 5 920,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu niezwykle ciekawą ofertę - możliwość zakupu domu na nowoczesnym osiedlu, gotowego do oddania w ręce nowych właścicieli w ciągu niecałego roku. Parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Glinki

Glinki,kujawsko-pomorskie

278 000 zł90 m² 3 088,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w samym centrum miejscowości Glinki (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

975 000 zł117 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Świetna oferta dla rodzin - Biuro Makler poleca Jeśli marzysz o własnym domu w niezwykłym otoczeniu leśnych drzew koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! Budynek z 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Gąsawa

Gąsawa,kujawsko-pomorskie

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 379 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu usytuowanego w lesie w miejscowości Rozalinowo. Działka o powierzchni 1379m2. Istnieje możliwość dokupienia sąsiadującej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

331 000 zł59 m² 5 610,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Parterowy Domek w Cenie Mieszkania - Doskonała Lokalizacja Makler Nieruchomości poleca wyjątkową okazję! Parterowy domek o powierzchni około 60 m , położony w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 100 000 zł450 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Ciechocinku z ogromnym potencjałem aranżacyjnym i biznesowym. Na sprzedaż kamienica położona na przestronnej działce o powierzchni 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

1 400 001 zł255 m² 5 488,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż piękny dom W murowańcu. Dom wolnostojący posadowiony na działce 1080m2, gotowy do zamieszkania. Dom zbudowany tradycyjnie, murowany, ocieplony 12 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sąsieczno

Sąsieczno,kujawsko-pomorskie

999 000 zł247 m² 4 044,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Nowoczesna willa położona w urokliwym zakątku na obrzeżach Torunia za 999 tyś. Dom z rynku pierwotnego, kupujący nie płaci 2 % podatku pcc. Wyjątkowa nieruchomość położona z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stawki

Stawki,kujawsko-pomorskie

429 000 zł170 m² 2 523,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym pobudowany wg projektu "wymarzony 5" Budynek w trakcie budowy pobudowany z gazobetonu. Dach konstrukcji drewnianej (wiązary),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

798 000 zł160 m² 4 989,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:599 m²

Do sprzedaży Bardzo ładny i wygodny dom jednorodzinny - parterowy 4 pokojowy! o powierzchni użytkowej ok 97m2 (powierzchnia całkowita( 159m2) Dom według projektu "dom przy Przyjemnej 18 bis".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chełmża

Chełmża,kujawsko-pomorskie

705 000 zł169 m² 4 177,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:898 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom w Chełmży w stanie deweloperskim na działce o powierzchni 870 m2 , na podstawie projektu 'dom w Balsamowcach 2'. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bożenkowo

Bożenkowo,kujawsko-pomorskie

130 000 zł30 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:338 m²

Makler poleca Do sprzedania działka rod w Bożenkowie.Miejsce bardzo urokliwe w lesie, niedaleko woda, dużo terenów spacerowych i rowerowych.Z dojazdem do nieruchomości nie ma problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł146 m² 10 304,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości. Funkcjonalny dom typu bliźniak oddany do użytku w 2018 roku położony blisko toruńskiego Centrum - kwestia przejechania przez most i jest się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł163 m² 9 202,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 299 m²

Sprzedam nowy dom wybudowany 3 lata temu w spokojnej i malowniczej dzielnicy Włocławka-Rybnicy. Nieruchomość wybudowana na działce wielkości 1299 m2 , która składa się z : -dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

1 196 000 zł142 m² 8 422,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, parterowego domu jednorodzinnego z dachem kopertowym, wybudowanego w 2020 roku.Nieruchomość położona jest w miejscowości Dobrcz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jezuicka Struga

Jezuicka Struga,kujawsko-pomorskie

899 000 zł184 m² 4 880,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Polecam na sprzedaż kilkuletni dom, który jest najlepszym projektem z modelu Jaskółka położony na działce o powierzchni 850 m2 w Jezuickiej Strudze wśród sąsiedztwa innych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

995 000 €287 m² 3 466,90 €/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Poszukujesz nietuzinkowej, jedynej w swoim rodzaju willi za miastem w okolicy jeziora i lasu, jednakże nieopodal miasta? Ta oferta jest dla Ciebie, już dzisiaj czeka na Ciebie 2 kondygnacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylarnia

Kobylarnia,kujawsko-pomorskie

747 500 zł186 m² 4 018,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:854 m²

Makler nieruchomości Oferuje do sprzedaży dom usytuowany 15 km od Bydgoszczy w gminie Nowa Wieś Wielka. Nieruchomość idealnie nadaje się dla osób pracujących w mieście, pragnących.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij