dowolna

Domy kujawsko-pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 293 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 293 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

799 000 zł133 m² 6 007,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom parterowy z dużym ogrodem! Przedstawiamy ofertę domu o pow. 135 m2 wykończony w wysokim standardzie, położony w Brąchnówku w gminie Chełmża. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

475 000 zł240 m² 1 979,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Biała Posesja oferuje do sprzedaży w Lisim Ogonie pod Bydgoszczą dom o powierzchni 210 m2 z poddaszem użytkowym, usytuowany na działce o pow. 1165 m2. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 020 000 zł126 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom w Osielsku w zabudowie bliźniaczej w/g projektu Dom Julia III,budowany przez sprawdzonego dewelopera! Powierzchnia domu 120m2,powierzchnia działki 360m2. Dom posiada wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

118 000 zł80 m² 1 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta tylko u nas! Sprzedaż nieruchomości gruntowej na pięknych Pałukach w krainie lasów i jezior w okolicach miejscowości Wenecja gm. Żnin ( Muzeum kolei wąskotorowej, jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myślęcinek

Myślęcinek,kujawsko-pomorskie

1 180 000 zł263 m² 4 486,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Fantastyczna oferta domu wolnostojącego W myślęcinku! Oferta skierowana do osób marzących o własnym, wygodnym domu położonym w pięknej okolicy pośród terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jania Góra

Jania Góra,kujawsko-pomorskie

689 900 zł120 m² 5 742,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 336 m²

Atrakcyjna oferta domu W pięknym otoczeniu natury! Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona na sporej działce o powierzchni 1336m2. Teren został pięknie zagospodarowany i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Jasiniec

Nowy Jasiniec,kujawsko-pomorskie

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:906 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż urokliwy dom z fotowoltaiką położony w malowniczej okolicy, w pobliżu jeziora. Nieruchomość znajduje się na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

520 000 zł144 m² 3 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Na sprzedaż dom w Świeciu przy ulicy Chopina. Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości położonej w miejscowości Świecie, przy ulicy Chopina. Ta oferta to nie tylko dom, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pogodna

Toruń,kujawsko-pomorskie

999 000 zł186 m² 5 382,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej przy ul. Pogodnej na toruńskim Podgórzu. Całkowita powierzchnia domu to 185,61 m2 w tym ponad 126 m2 powierzchni mieszkalnej, mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chełmża

Chełmża,kujawsko-pomorskie

1 499 000 zł330 m² 4 542,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 357 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu wyjątkowego siedliska z budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi. Nieruchomość gruntowa o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:385 m²

32061. Wyjątkowy mały domek po remoncie W super cenie! Domek jest świeżo po remoncie i składa się z: - kuchni z oknem, 3 pokoi, łazienki z wc ,przedpokoju, strychu Domek bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Północna

Karbowo,kujawsko-pomorskie

517 995 zł128 m² 4 046,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Sprzedam Nowy prestiżowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni 102,17m2 Apartament zlokalizowany niedaleko obwodnicy w Brodnicy na osiedlu Karbowo. Lokalizacja: osiedle położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

995 000 zł175 m² 5 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:931 m²

Na sprzedaż elegancki nowy dom w Kruszynie Krajeńskim | 175 m2 | na działce 931 m2 Powierzchnia całkowita domu | 174,71 m2, powierzchnia użytkowa | 126 m2 Powierzchnia działki | 811 m2 Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 560 000 zł190 m² 8 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom bliźniak w Osielsku z 2014 roku, komfort ,położony w spokojnej części Osielska .Biuro Makler poleca! Dom o powierzchni całkowitej 191m2,powierzchnia użytkowa 135m2,wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narutowicza

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

460 000 zł147 m² 3 129,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Mieszkanie z ogrodem Aleksandrów Kujawski! *** nowa cena *** Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania w Aleksandrowie Kujawskim przy ul. Narutowicza o pow. 1 47 m2. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

615 000 zł146 m² 4 212,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Makler poleca Do sprzedania nieruchomość w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 146m.Nieruchomość z zewnątrz w pełni wykończona posiada elewacje,kostkę brukową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Jeżewo,kujawsko-pomorskie

590 000 zł150 m² 3 933 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję Państwu wyjątkową okazję zakupu dwóch domów położonych w malowniczej miejscowości Jeżewo, przy ul. Lipowej. Ta nieruchomość to idealne miejsce do życia dla osób lubiących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rypin

Rypin,kujawsko-pomorskie

1 199 900 zł751 m² 1 597,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:499 m²

Poszukujesz inwestycji o wysokiej stopie zwrotu, która będzie stale generowała wymierne zyski? Istotna dla Ciebie jest geograficzna dywersyfikacja środków i różnorodność wynajmowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zamek Bierzgłowski

Zamek Bierzgłowski,kujawsko-pomorskie

1 399 000 zł276 m² 5 059,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Zamek bierzgłowski - dom wolnostojący 180 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1,2 ha, podpiwniczony. Działka rolna - podatek rolny 364 zł/rok 14 km od Torunia, szybki dojazd, bez korków. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

1 049 000 zł323 m² 3 247,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny / Pompa ciepła / pv / Piwnica Na sprzedaż nowoczesny dom trzykondygnacyjny położony działce o powierzchni 1033 m2 w sąsiedztwie zabudowy domków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

460 000 zł120 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:664 m²

Do sprzedania nowy dom parterowy w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Linówiec, nekla, zaledwie 2 kilometry od Dobrcza. Dom o powierzchni około 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

999 000 zł152 m² 6 572,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Makler nieruchomości Do sprzedania dom w Lisim Ogonie o powierzchni 152m użytkowej 111m plus garaż Zbudowany w oparciu o projekt Dom w Zdrojówka. Dom posadowiony na działce 1160m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Ługowiska

Ługowiska,kujawsko-pomorskie

400 000 zł529 m² 756,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:529 m²

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 529 m , położona w urokliwej, spokojnej okolicy nad jeziorem, gdzie czas płynie wolniej, a kontakt z naturą jest na wyciągnięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bierzgłowo

Bierzgłowo,kujawsko-pomorskie

480 000 zł264 m² 1 821,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż dom stan surowy zamknięty o powierzchni 263,50 m2 znajdujący się w Bierzgłowo (gm. Łubianka). Dom został wybudowany na działce o powierzchni 1500m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

994 500 zł174 m² 5 715,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:931 m²

Makler poleca Do sprzedania dom w stanie developerskim podwyższonym tz z pompą ciepła i rekuperacją. Idealny dom dla wymagającego klienta.Miejsce idealne droga gminna.Komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

799 000 zł133 m² 6 007,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 010 m²

Oferta na wyłączność film : Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej parterowym domem jednorodzinnym oddanym w 2008 roku. Lokalizacja - Brąchnówko, gm. Chełmża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:341 m²

Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowana nieruchomość w skład której wchodzi ponad 180 metrowy dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum podbydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

679 000 zł140 m² 4 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Miedzyń, bliźniak, możliwość adaptacji na dwa mieszkania. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 270m2 znajdująca się w dzielnicy Miedzyń. Dom o powierzchni użytkowej 118 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

720 000 zł220 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:379 m²

Solidnie wybudowany i zadbany wolnostojący dom w Bydgoszczy, na pograniczu osiedli Błonie i Jary szuka nowych właścicieli. Nieruchomość w doskonałej i cenionej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 000 zł108 m² 4 454,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Makler poleca Do sprzedania połowa domu w Bydgoszczy z którego wydzielono dwa lokale bez obciążeń posiadające kw. Nieruchomość z dużym potencjałem ponieważ można zagospodarować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jacewska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

439 000 zł110 m² 3 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:365 m²

Wyjątkowa okazja! Wolnostojący dom z ogrodem w idealnej lokalizacji przy ul. Jacewskiej z możliwością zamiany na mieszkanie. Prestige Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 500 zł140 m² 39,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia piękny dom wolnostojący zlokalizowany na bydgoskiej Osowej Górze. Komfortowy dom gotowy do wprowadzenia. Powierzchnia budynku wynosi 140 m2, natomiast powierzchnia ogrodu to ok. 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

319 995 zł58 m² 5 551,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:160 m²

Sprzedam: nowy dom o powierzchni 57,64m2 - 3 pokoje w stanie deweloperskim z prywatnym ogrodem 100 m2 - Brodnica Lokalizacja: domy położone są w spokojnej części miasta Brodnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Boronia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 890 000 zł303 m² 9 537,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Luksusowy piętrowy dom wykończony w nowoczesnym stylu , położony w Opławcu - Bydgoszcz. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Absolutnie nietuzinkowa nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

990 000 zł135 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Mam przyjemność przedstawić ciekawą propozycję nieruchomości na osiedlu Brzezina. 135 metrowy dom w zabudowie szeregowej, z zadbanym ogródkiem i garażem szuka swojego nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grabowa

Złotoria,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł250 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:936 m²

Komfortowy, elegancki dom w Złotorii, w spokojnej okolicy, blisko Torunia. Bardzo dobra lokalizacja, blisko przystanki autobusowe. Dom parterowy wolnostojący z zaadoptowanym poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Modzerowo

Modzerowo,kujawsko-pomorskie

295 000 zł136 m² 2 169,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 997 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 136 m , położony na dużej działce o powierzchni 1997 m . Dom usytuowany jest w pięknej, spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 150 000 zł139 m² 8 291,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:987 m²

Mam przyjemność zaprezentować świetną ofertę - bezobsługowy i energooszczędny dom wolnostojący o powierzchni 119m2 położony w malowniczej okolicy Czarnego Błota. Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krakowska

Brześć Kujawski,kujawsko-pomorskie

145 000 zł65 m² 2 231 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:65 m²

Sprzedam w świetnej lokalizacji 1/2 domu w centrum Brześcia Kujawskiego, 65 m2, 2 pokoje, 2 łazienki, duża kuchnia. Pokój na piętrze doskonały na sypialnie, pomierne szafy i osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

589 000 zł121 m² 4 867,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Zielonka, domy na sprzedaż .Do sprzedaży 2 bliźniaki czyli 4 segmenty domów w stanie deweloperskim położonych w Zielonce. Domy są parterowe: tylko szereg skrajny położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

1 049 000 zł323 m² 3 247,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą energooszczędnego i zaawansowanego technologicznie domu piętrowego, podpiwniczonego, położonego w spokojnej okolicy miejscowości Łabiszyn.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij