dowolna

Domy kujawsko-pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 308 ogłoszeń

2 449 000 zł709,88 m² 3 449,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Tylko u nas! Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży warsztatu samochodowego o powierzchni całkowitej 500 mkw wraz.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł217 m² 2 990,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:704 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej 217 m , użytkowej 137 m , na działce 704 m . Dom położony jest w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych - idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:359 m²

Bliźniak w centrum -5 pokoi, gotowy do wejścia Dom w zabudowie bliźniaczej gotowy do zamieszkania Lokalizacja: świetna, spokojna okolica z łatwym dostępem do szkół, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł120 m² 6 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom z halą i ogrodem, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Kłopot, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł240 m² 5 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Dom z ogrodem i przestrzenią na gabinet - centrum Osielska k. Bydgoszczy Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w centrum Osielska pod Bydgoszczą. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 065 zł108,65 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu szerokogłowego zlokalizowanego na nowym osiedlu na Toruńskich Bielawach kameralnym osiedlu położonym w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł175 m² 4 565,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Szukasz przestrzennego domu w świetnej lokalizacji? Mam coś dla Ciebie! To dom o powierzchni 175 m , położony w centrum Czernikowa, w spokojnej i sielankowej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:670 m²

Nowa oferta! Do wynajęcia oferujemy przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 138 m2 ,usytuowany w spokojnej malowniczej miejscowości Białe Błota. Rynek - pierwotny Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 951 m²

Tylko W naszym biurze! Oferta domu jednorodzinnego na dużej działce. Na sprzedaż dom z wysokiej klasy materiałów- energooszczędny. Najważniejsze cechy oferty: - zbudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 261 m²

Nowa atrakcyjna cena Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny parterowy dom w cichej i spokojnej okolicy w Bydgoszczy Na sprzedaż parterowy wolnostojący dom w cichej i spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł169,14 m² 2 950,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:862 m²

Dom piętrowy o powierzchni 111,07 mkw , położony na Os. Południe we Włocławku, wybudowany z cegły w 1960 r., ocieplony styropianem, częściowo podpiwniczony, stropodach kryty papą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł150 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż komfortowy, skrajny dom w zabudowie szeregowej, położony na Osiedlu Lotniczym. Nieruchomość w pełni wykończona i urządzona w luksusowym stylu glamour,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł145,73 m² 5 757,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

Studio Focus Nieruchomości przedstawia nietuzinkową inwestycję składającą się z budynków w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Funkcjonalne dwupoziomowe apartamenty z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł67,10 m² 5 350,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:212 m²

*** połowa domu na bydgoskim przedmieściu ul. Rybaki - 67,10 m2, działka 423 M2 , środek do generalnego remontu I własnej aranżacji *** idealne pod inwestycję, osobna kw * oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 140 m 2 położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Ciechocinka. Ścisłe centrum części uzdrowiskowej, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł360 m² 8 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nietuzinkowy, klimatyczny, komfortowy dom na poszukiwanym osiedlu Bielawy. Całość po remoncie z ogromną dbałością o szczegóły i dobrej jakości materiały wykończeniowe. Ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do wynajęcia dom idealny dla pracowników! Niezależne pokoje i przystosowane łazienki dla większej ilości osób. Duża kuchnia z jadalnią w części piwnicznej. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł267 m² 3 554,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:433 m²

Solidnie wybudowany i zadbany wolnostojący dom w Bydgoszczy, na osiedlu Jary szuka nowych właścicieli. Nieruchomość w doskonałej i cenionej lokalizacji. Idealnie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł156 m² 8 301,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Murowaniec gm. Białe Błota komfortowy dom 2011r. z pięknym ogrodem. Dobry dojazd do Bydgoszczy piękna okolica. Sprzedam komfortowy dom w Murowańcu pod Bydgoszczą, wybudowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 322 zł81,18 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:26 m²

Nowa, kameralna enklawa domów bliźniaczych w sercu Myślęcinka to miejsce, w którym codzienność smakuje lepiej! Zamieszkaj w jednej z najpiękniejszych i najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł180 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w miejscowości Skórzno, gmina Fabianki. Ta lokalizacja to świetny wybór dla rodzin ceniących sobie spokój z daleka od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł200 m² 3 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż nietuzinkowa, atrakcyjna posiadłość w budowie. Super lokalizacja na przedmieściach Brodnicy tuż przy jeziorze. Możliwość wykończenia wg. wskazówek inwestora. Końcowa cena do.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł140 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Nowa Posesja prezentuje ofertę. Domu w stanie deweloperskim cisza, las i bliskość miasta. Na sprzedaż , przestronny dom o powierzchni ok. 100 m położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

997 000 zł177 m² 5 632,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Kontakt w sprawie tej oferty = 0% prowizji dla kupującego Dom z 2 stanowiskowym garażem, salonem 55m2 z wyjściem na zadaszony taras i ogrodem na południe! Zanim przewiniesz dalej.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł147 m² 5 272,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:643 m²

Zapraszam serdecznie na prezentację energooszczędnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonego ok 15km od Bydgoszczy Opis nieruchomości: powierzchnia domu: 147m (w tym garaż.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł196,04 m² 4 075,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:899 m²

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Przysiersk, gmina Bukowiec, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. Opis Wolnostojący dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł97,19 m² 7 202,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Oferta zewnętrznego biura sprzedaży. Klient nie płaci prowizji oraz podatku pcc! Prezentuję ofertę sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej. Kompleks będzie składał sie z 72 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł211,70 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:554 m²

Szukasz nieruchomości, w której możesz prowadzić biznes i warsztat? Cenisz sobie lokalizację jaką jest Miedzyń i Flisy? Zapraszam do zapoznania się ofertą domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł250 m² 1 716 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Brodnica, ul. Dworcowa. Dom do sprzedania. Zapraszamy do zakupu domu jednorodzinnego, wolnostojącego znajdującego się w Brodnicy przy ul. Dworcowej. Powierzchnia zabudowy budynku mieszkalnego: 125 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł410 m² 5 487,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:831 m²

Willa na Bartodziejach. Oferuję do sprzedaży piętrową, wolnostojącą willę zlokalizowaną na Bartodziejach o powierzchni 410 m2 (245 m2 powierzchni użytkowej wraz z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Urokliwy dom na sprzedaż w Dolnej Grupie - idealne miejsce do życia! Marzysz o spokojnym domu w pięknej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy przestronny dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł13 615 m² 146,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 615 m²

W otoczeniu pól i lasów Kujaw, w malowniczej miejscowości Niemojewo, gmina Dąbrowa Biskupia, znajduje się wyjątkowe siedlisko, które łączy luksus i nowoczesność z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł142,90 m² 7 340,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Dom z pompą ciepła i fotowoltaiką rachunki niższe niż w mieszkaniu. (105,4 m2 powierzchni użytkowej, 142,9 m2 powierzchni całkowitej + garaż dwustanowiskowy ) 25 minut od Bydgoszczy!.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł215 m² 4 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny według projektu aps 100 Archi-Projekt, wybudowany w 2012 roku. Nieruchomość położona jest w miejscowości Bogucin, zaledwie 7 km.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł403,35 m² 6 198,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 475 m²

Prezentuję nieruchomość gruntową zabudowaną o pow. 0,4475 ha ,położonej w miejscowości Papowo Toruńskie, gmina Łysomice, powiat toruński, województwo kujawsko pomorskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł257 m² 5 408,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:989 m²

Marzena Tel:   Prestige Nieruchomości Serdecznie polecam na sprzedaż piękny dom z ogrodem, idealny do zamieszkania i wypoczynku bez nakładów finansowych. Dom wybudowany przez obecnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:490 m²